Ľubo Nemeš: Svetlanná LGBT

Zdroj.

Verte tomu alebo nie, zlá slovenská popmusic nie je len výsadou kolotočov, mobilných reproduktorov petržalských výklenkárov, podmazu v teleráne, ale raz za čas sa stane, že táto rubrika zabŕdne aj inam, než do slov-hopu, alebo slov-flooru. Napríklad taká Svetlanna s dvoma n (podľa vzoru kamenná, tepenná alebo koženná; to tretie ale iba v prípade, že ste Pišta Skrúcaný a spoločnosť K-Cero urobí tú marketingovú chybu, že vám dá prečítať text k svojej reklame) má novú pesničku, ktorá sa volá L.E.N. Ako vieme už od čias Rakbyho a Mirgovej, bežné slová napísané kapitálkami a vyšperkované nadbytočnou interpunkciou vyzerajú minimálne o 35,8 % L.E.P.Š.I.E., aj keď na klávesnici sa píšu o 87,9 % horšie, ale podstatnejšie je, že žánrovo ide o niečo medzi folk-trance-popom, hovoreným slovom a zvučkou k pôvodnému slovenskému seriálu z mestského prostredia.

Pred vyše dvadsiatimi rokmi vzniklo jedno strašné pokračovanie priemerne strašného socreál filmu, a síce Kamařát do deště II: Příběh z Břooklynu. V tom čase vzniklo dosť veľké tvorivé vákuum, lebo už sa nedalo nakrúcať o vekslovaní bonov a pašovaní plesnivých rifieľ, ale ešte ani nie o bravčových hlavách na čiernych G-čkach a varení pika. Preto v tomto filme árijsko-albánske duo Luk-Arsch Vaculík a Suck-one Tofi menežujú diskobar, v ktorom si Krainová preťahuje dutiny imitáciou koksu. Keďže sa tam inak hovno deje, polovicu stopáže tvoria jalové lyrizované zábery na zapálenú cigaretu, pohár s imitáciou whiskey, nikotínový dym, prípadne všetko v jednom na pozadí nočného Žižkova. Alebo Vinohradov? To je vlastne jedno, píšem to preto, lebo video Svetlannej sa nesie vo veľmi podobnom duchu, ale ako uvidíte nižšie, nie je to z nedostatku invencie, ale z ďaleko viac odsúdeniahodných dôvodov.

Lebo zo začiatku som bol aj ja nevedomou ovcou a vnímal L.E.N. len ako ďalší štandardný produkt hudobného masového konzumerizmu, ale potom som si prečítal pár článkov na blogoch SME a bodkatýždňa a vtedy som prezrel, a tým myslím nie v zmysle kvasenia a oxidácie, ale zmyslového vnímania a celé mi to došlo! Toto nie je žiadne umelecké audiovizuálne dielo, ale hnusná manipulatívna propaganda homosexualizmu © Václav Klaus, lesbizmu a ďalší klinec do rakvy tradičnej rodiny! A to vôbec nepíšem len preto, že Svetlanná vyzerá ako utajené dieťa Kataríny Nádaskej. Aj keď to zohralo tiež istú úlohu, lebo samotný jej vzhľad je jasnou propagáciou transgender lobby. Proti čomu by som ešte nenamietal, lebo veď keď chce niekto vyzerať ako člen lesbického moto-gangu, mňa do toho nič, ale nech si tak vyzerá doma v súkromí a nie na verejnosti. A navyše, to je len začiatok.

Ďalej si totiž môžeme všimnúť zloženie domácnosti v tomto videu – vidíme tu niekde aspoň náznak tradičnej rodiny v zložení manžel, manželka, deti a duch svätý? No nevidíme, čo naopak vidíme je až trojica transexuálne vyzerajúcich indivíduí, čo pekne ilustruje zákernú salámovú metódu homo-lobby v oblasti registrovaných partnerstiev. Momentálne síce žiadajú uzákoniť partnerstvo dvoch ľudí rovnakého pohlavia, no je zjavné, pri čísle dva sa to určite nezastaví a homosexualisti budú ďalej žiadať partnerstvo troch a viac osôb, prípadne kompletných LGBT komunít až sa to dostane do stavu, že celé tepľošské dúpä bude mať jeden sobášny list.

Čo ale považujem za úplný vrchol je záber na psie prirodzenie niekedy okolo druhej minúty a opakovaný záber na ženskú ruku hladiacu trieslovú oblasť ďalšieho zvieraťa. Ani nie tak pre explicitnosť bestiality motívu, ale ako nespochybniteľný dôkaz toho, že vlna legitimizácie homosexualizmu je len predvojom k legalizácii aj ostatných sexuálnych deviácií, akými sú zoofília, pedofília, nekrofília a hemofília.

Pozornému oku neuniknú ani všade prítomné cigarety a propagácia tohto zlozvyku ako takého. To značí, že síce upadajúca, no stále bohatá tabaková lobby sa spojila s homolobby, ktorá je síce na vzostupe, no jej ziskovosť je nižšia. Ako totiž hovoria vedľa v Čechách „ve dvou se to lépe táhne" a niet divu, že práve tento frazeologizmus z prevažne ateistickej krajiny si zobrali tieto dve skupiny k srdcu a spojili sa, aby u nás zasiali semä kultúry smrti – jednak spôsobenej vymieraním tradičnej rodiny a dvojak rakovinou pľúc, pričom sa môžeme dohadovať, čo z toho je horšie.

Masívne propagandistické prvky obsahuje aj text:

Keď ráno vstanem a otvorím oči,
hoc úsmev na perách mám,
to ma nevylieči...

Spory o to, či sa homosexualita ako deviácia dá liečiť sa vedú už dlhé roky. Na rozdiel od presvedčivých výsledkov MUDr. Alojza Rakúsa z Kliniky psychosomatických ochorení Fakultnej nemocnice nemilosrdných sestier, ktoré potvrdzujú, že za použitia správnych kombinácií psychofarmák, sebazapierania a modlitieb je úplná dehomosexualizácia bez problémov možná, sa nás Svetlanná snaží presvedčiť o opaku a o tom, že homosexualita je nezvratný stav, ktorý nastáva už hneď ráno po zobudení.

LEN JEDINÝ KRÁT,... JA CHCEM SA SMIAŤ,..
LEN JEDINÝ Z VÁS, MI TO ŠŤASTIE Môže DAŤ... .
LEN JEDINÝ KRÁT JA CHCEM SA NÁJSŤ,....
LEN JEDINÝ Z VÁS MI TO ŠŤASTIE Môže DAŤ,.....

Samozrejme, správny pro-LGBT hymnus by nemohol byť kompletný bez manifestácie typickej menšinovej požadovačnosti typu „dajte nám toto / my chceme hento...". Naozaj som už unavený zo stále sa zvyšujúcich požiadaviek na ústupky a nadpráva voči tejto menšine, pretože je jasné, že hocičo bukvice dostanú, nikdy nebudú spokojné.

Vravíš mi, aký je život krásny ,..
ja robím 20 hodín a vôbec nespím,...
LEBO ty s úsmevom kráčaš,...
ja telo v pote zmáčam ,.....

Ďalšou strofou nám homosexualisti znova pripomínajú umelo vytvorenú a fiktívnu diskrimináciu tzv. LGBT menšiny, snažiac sa trápne poukázať na akúsi nerovnosť v kvalite života homosexuálov voči nehomosexuálom. Toto im ale príliš nevyšlo, pretože sťažovať sa, že pracujem dvadsať hodín, keď týždenný pracovný čas je hodín štyridsať, to je naozaj smiešne.

Okrem vyššie uvedených logických chýb v texte, priehľadnosť a trápnosť tejto kampane zvyšuje aj nepresvedčivý výkon samotnej Svetlannej, keď sa celý čas tvári, že hrá na gitaru, aj keď znejú synťáky, a keby by som jej zvukový prejav chcel nazvať spevom, musel som by som si vyčerpať objem zdvorilostných lží až do MDŹ. Ide totiž o veľmi zvláštny šepot, takmer až šelest. Naozaj nechápem, prečo homo-lobby siahla práve po tejto osobe, pretože ak by išlo o skutočnú speváčku, Svetlanná by týmto počinom ukradla titul úradujúcej majsterke v šep-pope, ktorou je Misha a v rámci rubriky dailytrash by som L.E.N. musel ohodnotiť iba dvoma olízanými kobercami z desiatich. Tak to ale nie je, preto zostávame bez číselného hodnotenia a môžeme si akurát povedať „Dobrý pokus, bukvice!"

Pozerať s vypnutým zvukom:

Napísal: Ľubo Nemeš

afík
...a co děti? Mají si kde hrát?
Neprihlásený
A čo s deťmi? Nechápem.
Le Bleu
Norman
Tragické video.  To Slaven nemôže poznať, zato Afinabul sa prezradil.:-)   ps. "Až se bude psát rok dva tisíce šest ....".... hrôza, tieto rôzne scifi s prešlými dátumami. To už je fakt toľko hodín? 2014? Veď neplníme plán! :-)  
afík
Mno predsa, nejaké tri cca ženy v klipe ískajú psíkov na gauči, čiže počítam, že ich deti sa hrajú niekde vonku.  :D
Neprihlásený
či čo, psíky majú namiesto detí. Akože chceš dieťa - to "umnčané hovädo čo je na obtiaž", radšej si kúp psa! "Je to sto krát lepšie!" Depopulácia.
Sinuhe
mal nasadené chrániče sluchu ... Keby som bol v klube ochrancov zvierat, tak by som požadoval, aby ich mal aj ten druhý pes. Inak máš pravdu, slaven, to chalanisko to odspievalo v rámci svojich možností. A tvoje dvojité N ( "double N" ) ešte doplním, že aj čalúnnik. Na ceste do ZŠ Košická som ako dieťa dennodenne vídal na Prievozskej do ulice trčiaci firemný štít s textom: Ferdinand Mego - čalúnnik, doplnený insitným (ale z detského pohľadu veľmi pekným) obrázkom čalúnnika pri práci... :-) 
Anonym Bojazlivý
 No, to twistové obdobie bolo celkom fajn! Mali sme sa kde a s kým hrať! Ináč, text znel: Prý v roce šesdesátém šestém, až bude vážně všude mír....bohužiaľ, text sa nenaplnil, ale vzniklo kopu sračie.k a táto je jedna z nich! A míru nikdě... Čím to je?....
M.B.
Čím to je ? Skúsim aj ja so svojou troškou do mlyna. Je málo krásy a priveľa nechutností. Na tú trúbu kašlem, ale psov by sme predsa   m a l i   chrániť.Nemôžu za nič. Nebudete mi veriť,ale do mňa sa minulé leto asi buchol sesedin gunár. Všade za mnou chodil,potom som sa ho už nebála. Bola aj romantika,keď som pri ohnisku pozerala západ slnka,sedel pri mne a spal. Chcela som iba povedať,že si musíme krásu nejakým spôsobom sami hľadať,nabalovať ju,aj desať malých krás spojiť do jednej. Inak sa v tejto temnote utopíme.- (((. 
Neprihlásený
Nikto nemôže poprieť, že priemysel Holokaustu vždy drží krok s dobou a snaží sa nájsť nové trhy. http://www.protiprudu.org/magazin-proti-prudu-12014/ :) :)
Žirinovsky
https://www.youtube.com/watch?v=zaYZzlBunXYЖириновский о евреях (часть 1) https://www.youtube.com/watch?v=zWWJa7DsJJ0Жириновский о евреях (часть 2)
Truhlík
Moje obľúbené. Žirinovskij a Alla Pugačová. Žirinovskij o prostitútkach v kultúre. Vy artisti si ľahnete pod každého politika za peniaze. https://www.youtube.com/watch?v=gAaDn1JnxRE  
M.B.
No, dlhšie to mám už na srdci,tak to teda poviem : Som šťastná,že žijem na Slovensku.Viem,viem...hdp,platy,zmrdi  atď.Aj tak. Kašlem na tú ich vysokú životnú úroveň,na ich úžasné biomangá. Máme šancu žiť ešte cca 30 rokov vo svete,kde stále bude možné stretnúť  pár normálnych rodín,aké si pamätáme z nášho detstva. Mama ,otec,deti,knihy,rozprávky,praženica s cibulou. Dokonca,ak by sme mali to šťastie a podarilo by sa nám ich zbaviť,Slovensko sa opäť zazelená.Ako dedina vždy na jar.Ale čo oni?
Norman
Vyjadrila si názor, ktorý ma určitá zdravá časť ľudstva, tá, ktorá sa dostala z toho ich hypnotického spánku. Zbavila si sa posadnutosti stále čosi zhromažďovať, stavať, slúžiť, posadnutosti po dostávaní sociálnych pochvál, spoločenského postavenia. Zrejme si pochopila, že ku skutočnému  životu stačí tak málo. No, tu ti môžeme prikývnuť a potvrdiť tvoje tušenie, že áno, to ty si zdravá a oni sú poškodení. To ty si ten človek, čo má šťastie.   Čo sa týka buriny: v Austrálii žijú krokodýli, s ktorými sa nedá plávať v jednom jazere. Žijú tam hady, s ktorými sa neradno ocitnúť moc blízko. Celá džungla je pre človeka dosť ničiaca. Ale väčšine ludstva to oprávnene neprekáža, pretože je to dostatočne ďaleko. Burina má byť tam, kde je jej miesto - v džungli. Potom sú všetci spokojní. Celý vesmír je dosť kruté miesto, ale každý má mať svoju zónu, a tú svoju si my aj ustrážime. O tom netreba pochybovať. Aby som povedal citát - človeka možno zničiť, ale nemôže prehrať.
Anonym bojazlivý
 A tou zónou je náš Domov a ten sme zdedili a zveľadený odovzdáme svojim potomkom! Znie to ako klišé, ale bez toho naša rasa, rod, rodina vymrieme! Bohužiaľ, takto znie varovanie zhora a je to pravdivé!
slaven1

A takto nám korumpujú mladú generáciu:

Pozerať bez zvuku

Ema
Mladá generácia pracujúca za pársto evrí na prežitie sa nám teraz začne skorumpovane válať kdesi po zebre, robiť na seba unylý kukuč a naše budovanie kapitalizmu je nie v péčku, ale naraz v dvoch.
Norman

Thats a knife?

This is a soft porno.

No ... soft ...no, porno ... ale je to amorálne, ja to nemôžem ani vidieť ... korumpuje to našu mladú aj starú generáciu ... minule to vyhodnotili v tv ako jeden z najsexi klipov ... priam hrôza, že ... ach jaj, pozerať bez zvuku či so zvukom  :-D

 

Ale nie, vážne, Slaven, medzi nami chlapmi:

chápem, ten prvý klip, hm, ostrihané skutočné mužatky, no .., dobre, ale ten druhý klip - vieš, takmer všetky tzv. lezbické scény nie sú určené pre lezby, chápeš? No, a teda tamto určite nie je ani porno, ani soft. No a do tretice, toto nie je základná škôľka, ktorá by riešila spodné sexuálne pudy:) Pozri, my tu hovoríme o vážnych veciach - a to buzeranti a ich potrtkané videoklipy určite nie sú.

Ale ak tu chceš dávať sexuálne scénky, o ktorých chceš hovoriť, tak sa aspoň netvár, ako ťa pohoršujú:-)

(ešte šťastie, že   sem nedávaš chlapské homo scény, to by si bol fakt jasný)

 

slaven1
Dobrá scénočka s nožom - pamätná. Odpoveď na koment tu http://nadhlad.com/content/vazna-tema-kultura-ako-nastroj-makkej-sily
Norman
Kto to je, ten Lubo Nemeš? Pôvodne som sa nechcel pýtať ani kritizovať, ale keď už sme  predsa len začali, tak táto veta je naozaj hodná zamyslenia: "Čo ale považujem za úplný vrchol je záber na psie prirodzenie niekedy okolo druhej minúty..." Jeho fakt pohoršuje rozvalený psík??? Prosím,  ja plne podporujem Ruské zákony proti propagande homosexuality a nepodceňujem buzerantské mafie, ale od tejto vety sa redakcia musí dištancovať :-) My sme proti perverzitám, nie proti nahote, a nie to ešte zvieracej. To je fakt na smiech .-))

nové