Matovič a fašisti

Autor: 
téma: 
Aman Againsttime

Myslím, že niektorí z vás tento primitívny prejav už videli, ale predsa len si ho treba stále pripomínať: https://www.youtube.com/watch?v=5HWC4Hu1-UM

Matovič je mimoriadne patologická kreatúra. Obvykle sa snažím byť zdržanlivý, ak ide o osobnostnú diagnostiku, avšak Matovič naozaj predstavuje exemplárny príklad narcistickej poruchy osobnosti.

A tie jeho poslankyne, najmä Remišová a Dubačová, tak to je už totálny hnus - ešte väčší než akýkoľvek otvorený marxista, pretože ak sa mi niečo z duše protiví, tak sú títo novodobí židokresťanskí puritáni s ich nekončiacim moralizovaním o "fašizme, rasizme, anti-semitizme, islame a neviem, čom ešte, zatiaľ čo sa oháňajú Bibliou a Ježišovom. Jasný dôkaz, že židokresťanstvo je tiež choroba, patológia (a ešte k tomu silne napojená na sion-americké kruhy).

Norman

Riadna sila.
Ale vidno, že (náboženský) fanatik sa dohodne s iným (náboženským) fanatikom radšej, ako s racionalistom. Zvlášť, ak sú obaja z kmeňa abrahámových náboženstiev.

Aman Againsttime

Ešte by som rád napísal, že Matovičov prejav o islame dokonale demonštruje súčasný úpadok spoločenskovedného vzdelávania. Mám za to, že elity, vrátane elitných politikov, by mali mať nadpriemernú znalosť histórie i filozofie (a rovnako i biológie), že by tu naozaj mala vládnuť meritokracia a kognitívne elity. Bohužiaľ, na kreténovi Matovičovi snáď najlepšie vidno, koľká bije.

Druhá problematika zase spočíva v tom, že jeho strana je oficiálne (vraj) konzervatívna a kresťanská. V skutočnosti je to len dokonalá ukážka ideologického zmätku, kedy nám pojmy vôbec nezodpovedajú obsahu. Čo je preboha na Oľano obhajujúcej islam a multi-kulti konzervatívne? Tých pár povrchných výpadov proti LGBT a potratom? Pche, to vždy slúžilo len na zakrytie podstaty (popravde, skutočne kresťanská konzervatívna strana by s rovnakou vervou mala bojovať napr. proti vysokej rozvodovosti, neverám a slabej pôrodnosti medzi heterosexuálmi - pretože tradičná rodina a manželstvo boli a sú už dávno zničené, dlho pred celým týmto LGBTIXYZ boomom. A prečo sú všetky tieto "konzervatívne" strany proti kriminalizovaniu matiek, ktoré išli na potrat, ak im tak strašne vadia potraty? Toto ako právnik som naozaj nikdy nechápal. Každopádne toto všetko indikuje, že ich konzervativizmus je len póza, totálny fake slúžiaci na povrchné odlíšenie od liberálov a neomarxistov).

To čo Matovič a spol. ponúka je teda typ obzvlášť nechutného, multi-kulti, anti-belošského, neokonstva (a neokonzervativizmus nie je konzervativizmus, ale jedna z foriem neoliberalizmu - to treba mať neustále na pamäti) vyznačujúceho sa extrémnym filosemitizmom (fanatická podpora Izraela, sionizmu a vojnových intervencií USA).

Náhodný okoloidúci

Nikdy som nebol zástanca potratov, ale - škoda každého zástancu potratov, ktorého jeho mater nepotratila.

Aman Againsttime

Potraty majú v skutočnosti eugenický dopad na spoločnosť. Už sme o tom viackrát diskutovali. Napr. tu: http://nadhlad.com/content/o-potrate-bielej-genocide To, čo má výrazne dysgenický dopad je antikoncepcia (a nemusím snáď vysvetľovať prečo).

Predovšetkým na potratoch nie je ani nič "anti-tradičné. Starí Gréci a Rimania ich tiež praktikovali (a rovnako praktikovali infanticídu v prípade postihnutých jedincov). Katolícka cirkev tiež nemala pôvodne taký problém s potratmi (viď Tomáš Akvinský a jeho náuka o oduševnenom a neoduševnenom plode). Ba dokonca niektorí svätci praktikovali potraty. Naozaj, kresťanstvo nie je v týchto veciach tak koherentné, ako si niektorí myslia.

Norman

podstatné je to, čo si napísal vyššie:

popravde, skutočne kresťanská konzervatívna strana by s rovnakou vervou mala bojovať napr. proti vysokej rozvodovosti, neverám a slabej pôrodnosti (medzi bielymi)

Toto sú tri základné body. Zvyšok sú druhoradé alebo treťoradé problémy (vrátane potratov). 

Aman Againsttime

Áno, to je niečo, čo mnohým ľuďom stále uniká.
Nikto sa nepotrebuje starať o to, či (veľmi) starí ľudia majú sex čisto len pre zábavu, pokiaľ sa zvyšok z nás na to nemusí pozerať. Rovnako nás nemusí toľko trápiť, či dvaja (dospelí) buzeranti majú sex, pokiaľ sa zvyšok z nás na to nemusí pozerať.

Národ či rasa nezahynie preto, že ľudia, ktorí aj tak nemôžu mať deti, majú medzi sebou sex, ale vtedy, keď ľudia, ktorí môžu mať deti (a aj ich vychovávať) odmietajú plodenie. To, že tu dnes máme demografický problém, t.j. smiešnu pôrodnosť 1.4 dieťaťa na ženu je vina heteroxuálnych ľudí odmietajúcich sa rozmnožovať. A ľudia si vyberajú antikoncepciu a výlučne nereprodukčnú formu sexu, pretože sú dnes príliš sebeckí, hedonistickí, liberálni a individualistickí.
Osobne by som nemal problém, ak by ľudia nad 30 rokov (obzvlášť tí s vš vzdelaním) platili vyššie dane, pokiaľ nebudú mať deti.

Otázkou je, prečo žiadna z týchto "basic bitch" konzervatívnych strán (KDH, Oľano) tento problém neadresuje a dookola riešia len LGBT kreténizmus a potraty?

Aman Againsttime

Samozrejme mnohí ľudia nemajú dnes deti i preto, že ekonomická situácia a "podpora" zo strany štátu je taká aká je - čiže na hovno.
Belosi sú k-stratégovia a nebudú mať deti za predpokladu, že nebudú vytvorené dostatočné podmienky pre ich kvalitný život. Preto mnohí odkladajú rodičovstvo a venujú sa zarábaniu (a šetreniu) peňazí. A biologické hodiny tikajú a tijakú...až je nakoniec neskoro. :-(

Norman

Presne tak.
Beloši majú stratégiu kvalita nad kvantitou, ale súčasný poklaes pôrodnosti nie je prirodzený.
Dôvodom je v prvom rade ten ekonomický tlak, že najprv sa treba ekonomicky zabezpečiť a až potom ...
Pravda je taká, že väčšina ľudí nemá NIKDY pocit, že teraz je tuž fasa. Málokto sa cíti v 30-tke za vodou, alebo aspoň má ekonomickú istotu, nieto ešte skôr. Ale v každom prípade: ak by nebol v spoločnosti rozšírený tento mýtus, tá predstava o tom, ako treba decko dokonale vychovať, tak by bola pôrodnosť iná. Dnes, keď človek vidí tie prestárnuté prvorodičky, ako sa prestrašene osierajú okolo svojho často hysterického pokazeného jedináčka, tak je mu na grcanie aj z bielych.
K tejto téme treba povedať aj to, čo som ešte nikde moc nezachytil, a čo by azda pomohlo, ak by sa to opakovalo mladým:
ani v modernej spoločnosti niet lepšie dôchodcovské sporenie, ako vlastné dobré vychované deti. To je najlepšia investícia:)

Aman Againsttime

No, ty vieš, že sa na tomto zhodneme. Myslím, že zabezpečenie dostupného rodinného života pre ľudí, ktorí by sa mali reprodukovať musí byť centrálna politická priorita: vysoká materská/rodičovská, zabezpečenie dennej starostlivosti, vzdelávanie na školách/pro-rodinná výchova, atď. Ale vidíme koľkí sa o niečo také starajú, že? :-(

Obzvlášť počet žien, ktoré majú vysoké IQ a zároveň deti je nehanebne nízky. Vysoká škola a následné "budovanie kariéry" zožerú väčšinu plodných a energických rokov ženy. A potom je už jednoducho neskoro. Preto treba vybudovať systém, ktorý povie ženám nasledovné: "dostanete vysokoškolské vzdelanie úplne zadarmo (vrátane preplatených učebníc a cestovného), ak počkáte do svojej 30-tky a predtým budete mať minimálne 2 - 3 deti. V opačnom prípade platíte všetky náklady - ako ostatní.". :-)

Na druhej strane, ako eugenik tiež tvrdím, že nie každý má povinnosť k reprodukcii. U niektorých ľudí bude tým najväčším darom pre spoločnosť, ak NEBUDÚ mať deti, ak neodovzdajú svoje problematické gény - a za to by im mala byť tiež prejavená patričná úcta či poskytnutá nejaká odmena.

Každý by mal nejakým spôsobiť prispieť k budovaniu lepšej spoločnosti, fungovať pre väčšie dobro celku - národa. Iní tak budú činiť skrz reprodukciu. Ďalší skrz nereprodukciu (kvôli genetickým alebo psychologickým defektom) a eventuálnu pridanú staroslivosť ich "druhu", jeho vzdelávanie, iné kultúrne a materiálne obohacovanie, atď.

Norman

1. Koncept vysokej školy je stredoveký, 5 a viac rokov sa zadrbávať po školách je v dnešnom svete dysgenické, nie nepodobné celibátu/bezdetnosti farárov katolíckych. Kedysi (pred 100 rokmi) to síce až také zlé s týmto konceptom nebolo - vtedy absolvent vysokej školy mal síce tiež 25+ rokov, ale bol naozaj už niekto a mal prakticky zabezpečené nadpriemerne platené stále miesto - mohol sa hneď usadiť a založiť rodinu. Moderný vysokoškoláci sú skoro nič a ešte len musia začať bojovať o kariéru - čo im vo väčšine prípadov bráni v zakladaní rodiny.
Navyše, v čase elektornických možností a sietí je tento koncept dlhodobého študovania v centrách vzdelania zastaralá blbosť.
Ale keď už, mali by vysokoškolsky študujúce matky (vydaté!) mať absolútne výhody, malo by sa im zabezpečovať ako ubytovanie tak aj starosť o dieťa a podobne. (Všetko samozrejme s tým, že ak nedoštuduje, bude musieť vrátiť peniaze) Takto by boli inteligentné ženy lákané na založenie rodiny.
Podobný koncept sa používal v niektorých krajinách u mužov, aby najprv odslúžili štátu nejaké roky ako vojaci a potom im bola uľahčené štúdium na VŠ.
Hamížnosť je silný pud a som si istý, že by inteligentky pred školou rodili ako perlorodky , jeden dva, len aby získali tieto sociálne výhody.
A po pôrodoch by aj pochopili, že svet je aj tak o inom a boli by normálne.

2. Mal by sa zahodiť ten hnusný otrokársky mýtus, že moderný človek je šťastný v zamestnaneckej či inej kariérnej práci. Hlavne čo sa týka žien. Zamestnanosť žien sa zaviedla v 19, storočí pri priemyselnej revolúcii, pričom to zničilo život aj ženám, aj celým rodinám. hneď nato zaviedli aj prácu detí. Práca detí sa medzičasom už odstránila, lebo sa pochopilo, aká je zvrátená - ale denná 10 hodinová práca žien-matiek malých detí - to nie je menej zvrátené.
Pritom VŠETCI vieme, ako ženy s deťmi doma, aj tie najviečšie kariéristky pôvodne, si vlastne pochvalujú a pozdáva sa im to, Byť doma s dieťaťom je PLNOHODNOTNE ba priam najvyššie POSLANIE a iba blbcovi a deformovanej kvargli sa môže viac zdať zmysluplné posúvanie papierov zo šuflíka do šuflíka alebo iná podobná nezmyselná otročina za pár centov.

Tieto myšlienky nik nepresadzuje, feministky naopak ženy ženú do otroctva zamestnania (aby vraj boli slobodné), ľavicoví proletári ospevujú zamestnaneckú prácu a pravicoví kapitalisti sa doslovne modlia, aby chudobné ženy u nich museli otročiť. Socioinžinierstvo tak mení ľudí na sociálny hmyz. Pracujúci biely sa nemôžu efektívne rozmnožovať, množí sa len hnedoidná masa MIMO industriálne peklo - a tá potom industríálnu spoločnosť zaplavuje ako kobylky, vyžerie ju a zničí (pretože hnedoid prirodzene nikdy nebude vedieť nahradiť bielych, podobne ako ich nenahradia iné živočíšne druhy, že).
Proces dysgenickej idiocie tak dospeje do svojho konca.

Ľubov

presne tak a možno by ísť mali ešte ďalej.Očistná sila ohňa,možno by pomohla.radšej dám smajl:-).
Ale v skutočnosti to myslím vážne.-(.Je druh zla,kde nič iné nepomôže.

No,je pondelkové ráno,čo nás čaká tento týžde ? Demonštrácie za poslušné Slovensko sa ukázali ako nemastné neslané,takže čakajme,čo vytiahnú sorošovci ,ja už veľmi chcem,aby toho starého strigôňa strčili patriotické sily do basy.Svet bude hneď krajší.

Náhodný okoloidúci

Na mňa ako na pravoverného ateistu náboženská argumentácia neplatí :D
Ale dajme tomu, že pochopím potrat v prípade reálneho ohrozenia života matky alebo poškodeného plodu, veď v takom prípade niekedy dochádza aj k prirodzeným potratom. Problém nastáva vtedy, keď sa potratom rieši chýbajúca zodpovednosť a duševná zrelosť alebo keď sa berie ako "neskorená antikoncepcia".

Aman Againsttime

Však samozrejme, že postoj k potratom dosť závisí od toho z akého dôvodu sa k nemu pristúpi. Tiež nie som fanúšik potratov zo sebeckých dôvodov, avšak koľko bude štatisticky prípadov inteligentných a schopných žien, ktoré podstúpia potrat z čisto zo sebeckých dôvodov? Hmm? Myslím, že nie veľa. A kriminalizácia reálne nič nevyrieši (lebo potratová turistika).

nové