Mesík chváli NATO a NSA

Nedalo mi, aby som to sem nezaložil ako príklad jedného vzorného agenta medzinárodnej mafie. Mesík, bývalý pracovník Svetovej banky a manžel škatule bojujúcej za toleranciu a liberálnosť, Pietruchovej, sa rozhodol, zrejme v opilom stave, splniť svoju vlasteneckú povinosť a pozvať vojská USA, aby sa usídlili v našej krajine.

V článočku sa nadchýna tým, ako americkí vojaci budú schopní vraždiť ruských "mužikov". Už len za tento výraz, "mužici", by malo byť toto mesíkovské prasa zavreté na dva roky za šírenie rasovej a kultúrnej nenávisti, za hrubé urážanie národa.

Na konci dielko zaklincoval tým, že český minister Stropnický by mal dostať psychiatrickú liečbu. Prečo? Pretože Stropnický vyjadril jemnú tendenciu neakceptovať na českom území žiadnu cudziu armádu.

Prečítajte si to sami celé a urobte si názor. A dobre si to zapamätajte, aby sme nemuseli spisovať zoznamy.

Grigoriy

Nikto z nás si nevie ani predstaviť, čo by to s jedným narobilo, keby musel prežiť niekoľko rokov v partnerstve s takou kreatúrou, ako je Pietruchová, aj keby pred ňou načas utiekol do zámoria.
Na druhej strane je pravda aj to, že mne by sa taka vec nikdy nemohla stať, že každý zákonite stretne len určitý druh kreatury.
Ja som vyhranený gazdovský, individualistický, nezávislý, introvertný, voľnomyšlienkarsky, a tvrdý typ, mne sa všakovaké menejcenné parazitické typy vyhýbajú, zle sa pri mne cítia (aj ja pri nich), zlorečia mi a pokladajú ma za diabla.

Všimli ste si niekedy, že čím ďalej, tým viac sa na tento svet rodia menejcenne parazity, ktore len otvoria oči, a uz sa pýtajú, komu maju slúžiť, ake sprostosti maju hlasať, aby sluzili systému, aby si službou systému zarábali na živobytie? Nechcú robiť niečo užitočné, aby žili uslachtilý a vzneseny život gazdu, len špekulujú ako prežiť parazitovanim, a plodiť dalších, ktorý budú pre gazdov len večnou príťažou; na Slovensku dnes študuje politológiu päťtisíc parazitov a štyria gazdovia sa učia za nástrojárov! Povedzte mi, ako môžu štyria nástrojari vyživiť svojou prácou jeden milion politologov, členov IVO, mesikovcov, moník a pietruchovych?
Čudujete sa, že osemdesiatsedem percent ľudí sa už vzdalo, že im cely systém môže byť ukradnutý?
Už dávno som povedal, že sme všetci stratení, a nikto mi neveril.

P.S. Až doteraz ste si mysleli, že na opísanie reality je potrebné použivať nejaké premúdrelé slová, že v jednoduchej ľudskej reči sa to nedá vyjadriť.

Buheh

ale zabudol si na sociológov a scientológov, ktorí sú takmer rovnako potrební ako politológovia, ak nie aj viac.

Norman

že má vyššie vedomie a že VY VSETCI ste idioti.
Ale to bude tým, že vrchol manickej fázy má za sebou a teraz sa už začína prepadať do depresie. Okrem toho, už sa tu dnes odbavil na Lubov, takže je pokojnejší. Môže sa venovať neobvyklej múdrosti o tom, že je veľa humanitárne zameraných parazitov. Waw.

Grigoriy

Som sa rozhodol, že na znak zmierenia Ťa budem propagovať, aj Tvoje ego. Však sme kamoši.
Som sa rozhodol, že postupne v rôznych obciach na Slovensku dám na vlastné náklady postaviť bilboardy s Tvojimi najlepšími dielami.
Tento týždeň chcem dať do tlače prvy z nich, ktorý chcem umiestniť v Trenčíne (však vieš prečo). Bude to celá Tvoja genialna úvaha o vode
http://nadhlad.com/content/vodou-jednoducho-vodou

Skôr, ako to vytlačia, potrebujem s Tebou doladiť niektoré drobnosti.

Nie som si istý, ako si dospel k tomu presnemu číslu 99%. Trvaš na tom, alebo sa môžeme dohodnúť na 93?

Na billboarde Ťa chcem predstaviť v čo najlepšom svetle, nerad by som niečo z Tvojich úspechov vynechal. Zatiaľ viem, že si publicista, mystik, filozof, filológ, politológ, mysliteľ a humorista. Ak chceš, aby som tam ešte niečo doplnil, daj mi vedieť.

Píšeš vo svojej esejí, že chces, aby sme Ti dali vodu, a dáš všetko do poriadku. Som v jednani so Zapadoslovenskymi vodarnami a kanalizaciami (ZSVAK) a snažím sa Ti v tejto veci niečo vybaviť. Budem Ťa hned informovať, akonáhle sa niečo pohne pozitívnym smerom.

Zatial som mal na môj projekt len pozitívne ohlasy od občanov aj od starostov. Jediná namietka prišla od polovnickeho zväzu, lebo sa obávajú, že by ich divé svine pri čítaní takých billboardov dostavali mizerére. Dohodli sme sa na kompromise. Bilboardy nebudú osvetlené, a kedže diva svina je nočné zviera, dopad bude naozaj minimálny. Takto to aj mňa vyjde lacnejšie.

Norman

maniodepresívna psychóza je suicidálne nebezpečná, takže kým sa znova neprepadneš do depresívy, vybav si kameň a daj si tam nápis.

"Už dávno som povedal, že sme všetci stratení, a nikto mi neveril"
:)

sk

taky jednoduchy a priehladny zamer, a stado si to aj tak neuvedomi:

Peter Staněk: USA chcú odstaviť EÚ od ruského plynu
http://www.youtube.com/watch?v=Hs9yecAhapE

Na Ukrajine zvolili oligarchu za prezidenta. A nemozme im za to ani velmi nadavat, kedze Slovaci zvolili to iste. Asi fakt Stokholmsky syndrom.

Norman

USA chcú, aby si EU s Ruskom navzájom rozbili držku. Ekonomicky, vojensky, hocako.
Nič menšie USA nechcú. USA chcú EU zničiť.

mnkr

....teda niezeby EU v dnesnej podobe nebola suca na rozbitie...stale sa cudujem, naco komu takyto patvar je, teda okrem roznych korporatistov, sionistov a vladcov vseobecne

Norman

Niekedy zamieňam EU a Europu ako takú. EU ako negatívny patvar bruselkých buzerantov a Europu v pozitívnom zmysle, ako loď, na ktorej plávame a bez ktorej sa nezaobídeme. Je to moja vina, že potom sa mi nedá rozumieť, ako to myslím.
Američania nechcú rozbiť Európsku Úniu, ale celú Európu ako takú. Zničiť jej potenciál, urobiť z nej tretí svet (niečo ako Brazíliu)

Prasiatko

To je jedno ako veľmi to chcú, aj tak to nedosiahli, tak načo o tom toľko filozofovať. Ukraina sa v júli opäť vracia do rovnováhy, žiadna vojna s Ruskom sa konať NEBUDE!
Alebo keď za pár rokov by bola občianska v Taliansku, tak to zvalíš na Američanov? Myslíš že nespokojnoť Európanov je iba s nimi? Čo tak politici, bankárske domy a rodiny starého kontinentu, či prachsprostý fanaticko-feudálny štát Vatikán? Ty by si aj za krvavé meruôsme roky v predminulom storočí vinil USA a ich tajné služby? :)

Norman

Hlúposť Európanov je v tom, že nevidia, kto je ich nepriateľ a nechápu, ako sú manipulovaní.
Rozoštvávať blbečkov je také ľahké, že sa to aj Američanom darí!
Taliansko je nesamostatná okupovaná krajina a jeho vývoj ovplyvňuje Washington určite viac, ako Vatikán, o tom nepochybuj.
Čo sa týka revolúcií koncom 18. a v 19. storočí - áno, je to všetko súčasť jednej a tej istej vlny, ktorá má zdroj svojej sily v slobodomurárskych sektách Ameriky. Alebo nevieš, odkial prišli revolučné učenia a že USA vznikli "protimonarchostickou" REVOLUCIOU?

Ach nie, pre vás je USA McDonald a Texas :)

Z.V.

Stále si myslím, že tie zoznamy treba, bo prasiat na porážku je strašne veľa, neni šanca všetkých si zapamätať....

Norman

Od začiatku sme tu chceli robiť rubriku Zmrdi. Ale je ich toľko, že by sa len tomu musel venovať jeden človek.
Položka hlavného menu MOC má zahrňovať ako mechaniku moci, tak aj zmrdov, ktorí ju zneužívajú. Ako vidno aj z nedávnej reakcie po dvoch rokoch na článoček o Čikovskom http://nadhlad.com/content/cikovsky-pre-pentu-vsetko , ono to je vždy dobré, taká kronika. Tento portál je pripravený na mnoho vecí, keď bude vhodná konštelácia, bude sa to robiť. Wej wu wej, alebo ako hovoria židia, inšaláh.

Z.V.

Toš som zvedavý teda..., len nech tá konštelácia nastane čím skôr pre čo najviac vecí ...

Norman

že to nebude tak skoro. Bolo to pripravené, ale nie sú zdroje. Hlavne ľudské:)

nové