Mileikowského pach v Mníchove

Niežeby sionistickou agresivitou, reprezentovanou momentálne osobou Benjamína Mileikowského (aka Netanjahua) nebola prelezená celá Mníchovská bezpečnostná konferencia (MBK), ale Mileikowského žiadza po vystúpení na špeciálnom zasadnutí amerického Kongresu dostala miesto aj tam. Jedným z účastníkov MBK je totiž aj šéf Zionist Campu Izák Hercog. A Mileikowského východoeurópska zaťatá tuposť ho očividne trápi natoľko, že ju so svojou východoeurópskou zaťatou tuposťou (Hercogov "blízkovýchodný" pôvod TU) vytiahol ako vážnu bezpečnostnú tému.

O čo vlastne ide? O nič. Len Mileikowski sa v rámci predvolebnej kampane rozhodol, že vystúpi v americkom kongrese. Plánuje tam 3. marca 2015 predniesť spíč, ktorým mieni rozcupovať politiku prezidenta USA voči Iránu a nastoliť svoju. Vojnovú. Veď inak to sionista ani nevie.

(Vyžiadané) pozvanie krákoriť v Kongrese dostal Mileikowski od akéhosi amerického senátora s nemeckým menom. Problém je v tom, že Biely dom o ničom nevedel. Americká administratíva sa následne nechala počuť, že si Mileikowského krákory v Kongrese nepraje. Mileikowski s jeho mentálnym vekom cca 10 rokov sa odul. On veru do kongresu pôjde, nedbá na nejakého Obamu. Joe Biden si urýchlene v tom termíne vybavil cestu niekde do Papui Novej Guinei, aby mal dôvod, prečo sa  špeciálneho zasadnutia nezúčastniť. Chcel tak zostať zadobre s Obamom, aj Mileikowskim. Nepodarilo sa. Mileikowski oznámil, že vláda paštátu bez hraníc Izrael si urobí prezenčku a každý, kto bude na Mileikowského spíči absentovať, má popiči.

Bidenovo strečkovanie veští, že administratíva USA by rada uprednostnila bezvýbuchové urovnanie vleklého konfliktu s Iránom a Mileikowského cholerické poskakovanie a bojové výkriky jej vadia.

Je zrejmé, že Herzog chce urobil z Iránu jednu z tém MBK. Čo si od toho sľubuje, u týchto mamzerov nikdy nevedno.

Pri súčasnej otrasnej situácii na Ukrajine však na Mileikowského predvolebnú kampaň v Mníchove nikto nemá nervy.

 

Pé es: Ivan Mikloš vraj pôsobí na Ukrajine ako poradca pre reštrukturalizáciu dlhu a isto to nerobí ako charitu pre blaho ukrajinského ľudu. Mikloš je už vycvičený zo Slovenska a hlavne sa do takej diery, akou je Kyjev, nebude osobne unúvať nejaký Západniar.

 

 

 
Autor: 
vulcano laziale

Článok je to skvelý Ema, ale žiadnu svetovú vojnu v Kocúrkova mať nebudeme. Máš bujnú fantáziu, zrejme ti uškodilo čítanie bulvárnych proroctiev Baby Vangy! :D :D :D

Ema

Len pár kusov, no. Taká neškodná záležitosť.
Načo ti mám písať, že rovnako to bolo aj v Iraku.

Od bulvárneho Sakera:
"The besetting problem of this whole crisis is that the Europeans have never shown either the resolve or the realism to face the hardliners down though it is certainly within their power to do so. In Merkel's case one has to wonder whether her heart is in it anyway. My view remains that this situation will only be resolved by war, and that the negotiations in Moscow will prove just another footnote to that."

Norman

Nemám dôvod a nechcem nijako strašiť, ale vojna je vždy to najpravdepodobnejšie riešenie.
Treba veľa ľudského úsilia a umu, aby sa jej podarilo vyhnúť.

lebleu

To Bidenovi nepomôže, počul som jeho reči, je to vojnový štváč a zaslúži si zavesiť za.. teda, spravodlivý súd.