Murári a technológia farebnej revolúcie

Hlavnespravy.sk priniesli správu Francúzski slobodomurári sa obávajú hnutia odporu. Obracajú sa na prezidenta so žiadosťou o riešenie.

 

Veilleurs Debout

"Hnutie odporu" - termínus-technikus farebných revolúcií - sa volá Veilleurs Debout. Francúzski mladí muži s slečny si skupinovo postávajú, za slniečka i za dažďa, pred rôznymi vládnymi budovami. Miestni slobodomurári sú s toho nervózni (ešte si pamätajú ako v závere 18. storočia prišli k moci).

Jeden príklad za všetky - tu stoja pred budovou Ministerstva spravodlivosti, ktorému aktuálne šéfuje istá Christiane Taubira z Francúzskej Guyany. Práve tomuto ministerstvu Francúzi vďačia za "Manželstvo pre všetkých".


Les Veilleurs debout - Protest - Christiane Taubira

 

Oficiálne stretnutie s prezidentom

Zástupca lóže Grand Orient José Gulino povedal: “My, francúzski slobodomurári, si uchovávame našu republiku hlboko v srdci, a Veľký Orient Francúzska, ktorý si stráži republiku, sa obáva, že nárast extrémistov [fascinujúce, čo všetko je možné zabaliť do slova extrémizmus], zoskupení, slovných násilností a intolerancie ohrozuje univerzalizmus ako aj samotnú republiku, ktorá je krehká, lebo je otvorená a tolerantná.”

Aby sme žiadosť o stretnutie s prezidentom, Holandským Františkom, uviedli do správneho kontextu - nie je to nič výnimočné. Stretávajú sa často, keďže ide o tých istých ľudí.

François Hollande chez les Francs-Maçons au Grand Orient de France, Temple Arthur Groussier, Paris, 22 novembre 2011

 


François Hollande chez les Francs-Maçons au Grand Orient de France, Temple Arthur Groussier, Paris, 22 novembre 2011

Schôdzky sú tajnejšie (skutočná moc je skrytá). Toto stretko je však oficiálne a verejné. Ja som to interpretoval tak, že lóža má obavy. Tento krát je odpor profesionálne organizovaný a vybavený s "know-how" farebných revolúcií.

Spomeňme si na text, ktorý na nadhľade už koloval: Tvorcovia revolúcií - proamerickí Che Guevarovia, Vincent Jauvert, 27. máj 2005, Le Nouvel Observateur, Francúzsko. Ľudia stojaci za Veilleurs Debout idú bod za bodom - značku (názov a logo symbol) už majú, financie sú zabezpečené a teraz sú niekde na bode šesť:

Šiesta etapa

Organizovať na uliciach efektné akcie bez použitia násilia. Cieľom je: "prebudiť" občanov a podráždiť políciu. Metóda, ktorá sa najviac uprednostňuje: organizovanie tzv. flash-mob. "Sú to také krátke zhromaždenia veľkého počtu ľudí, že polícia nemôže nikoho zastaviť," vysvetľuje Dmitrij Potechin. "Chcete príklad? Pätnásť členov revolučnej skupiny sa prezlečie za "trestancov" a navrch si oblečie sivý kabát.

Prostredníctvom SMS-iek si určia hodinu stretnutia na najfrekventovanejšej ulici hlavného mesta v okamihu, keď je tam trma-vrma. V naznačenú hodinu si vyzlečú kabáty a vyzerajú ako trestanci. Niekoľkokrát vykrikujú: "Hlasujem za X!" Prirodzene X je miestny diktátor. Potom si demonštranti znovu oblečú kabáty a miznú v útrobách metra bez stopy. Výsledok je zaručený. Polícia je zúrivá, začínajú sa represie."

Na podobné protesti si spomínam z pred 3 rokov z Bieloruska, kde vtedy pobehovali po krajine západom vyškolení farební revolucionári a... tlieskali. Allgov.com nás informuje, že Lukašenkovci si s "rozvracaním republiky" poradil zakazom státia na jednom mieste s ostatnými. Som zvedavý, či sa situácia vyženie do podobných absurdít aj v domove Lóže Veľkého Orientu (a Byzantského Rítu:-).


stojaci odpor

Tichý protest mladých ľudí za tradičné hodnoty je podľa francúzskych slobodomurárov bojom proti hodnotám republiky a títo mladí predstavujú zrod "amorálnej beštie".

 

 
slaven1

Aj takéto scenérie mohli vidieť diváci debilizátora, keď si prepli na Tour de France

Spectaculaire : la Manif pour Tous s’offre un drapeau de 600 m2 au Tour de France ce jeudi 11 juillet, dans l’étape Fougères-Tours :

Grigoriy

Všetci uz umreli, alebo zanevreli na svojich rodnych.

Uplynulo uz viac, ako jeden mesiac odvtedy, čo v Iráne nezákonne zatkli ôsmich nevinných Slovákov, a obvinili ich zo spionaze.

Zlý Irán.

Nic o nich nepocujem, nikto nevyjadruje svoje znepokojenie nad ich osudom.

Ja som jediny, kto na nich mysli, jediny, komu leží na srdci ich osud.

Ja totiž vždy myslím buď na osudy nevinných, alebo na skurvencov, ktori kurvia tento svet, klamu, kradnú, parazituju,zavádzajú, manipulujú, monopolizuju výklad pravdy a trestaju mysliaceho.

Okrem toho, mám veľmi dobry cit preto, aby som sám vedel, kto je naozaj nevinný, a kto je skurvenec a podvodník. Ja viem čítať nielen z toho, čo píšu, ale aj z toho, o com zámerne mlčia.

bukatsenior
Ked ja neviem či tí prieskumníci boli Slovaci dušou alebo Slovenský občania,To je velký rozdiel.Bojim sa že to boli naozaj len nadšenci sa slovenskou dušou a tí su pre Mesiašgame nezaujmavý.