Náhrada za ryby z Mexického zálivu

Ak pôjde všetko podľa plánov, Američania sa v dohľadnom čase dočkajú geneticky modifikovaných lososov. Kreatúry nesú názov AquAdvantage a majú kŕmiť (zatiaľ iba) americký ľud, ktorý si musel odtrhnúť od hladných úst ryby z ropou otráveného Mexického zálivu.

AquAdvantage má byť chované v prísne stráženom lososom Guantanáme, aby ani plutva neunikla a nespôsobila v divej prírode paseku v štýle Too big to fail.

Po vstupe do amerického potravinového reťazca sa akuadvantáže dostanú do školských jedální, aby zasýtili americké dietky,do robotníckych kantín a iste sa ujde aj širokej vrstve amerických bezdomovcov hadiacich sa pred vývarovňami Armády spásy.

Ak bude šéf AquaBounty Stotish nútený svoj kšeft predať, môže sa venovať genetickej modifikácii hovädzieho dobytka a vytvoriť kravy veľké ako hora, ktoré budú utrácané z korporátnych jatočných lietadiel a mäso z nich bude ťažené pomocou banských mechanizmov.

Engineered Fish Moves a Step Closer to Approval

Autor: 
slaven1

Všíma si niekto súvislosť, že väčšina potravinovej pomoci, ktorú posielajú do sveta altruistický filantropický ľudomili, je geneticky modifikovaná?

Ema

To je tá krajinka, voľakedy nazývaná ázijské Švajčiarsko, kde došlo v roku 2001 k spektakulárnemu vyhubeniu kráľovskej rodiny v americkom štýle Sandy Hook Elementary School.Odvtedy to tam ide z himalájskeho kopca.

 

K 1. oktróbru 2012 Rusko vykoplo USAID a vyvolalo tým v USA veľké paprčenie a v konečnom dôsledku prijatie spiskov účtovníka Magnitského.

Udaľcovovi a ďalším revolúcionárom povädne konto, ale zrejme len dočasu. Usajďáci už hľadajú spôsob, ako sa po vyhodení dvermi napchať do Ruska oknom. Nedá im pokoj táto korisť.

Stihol počas svojej misie "americký ľud" minúť pre vyvolené štruktúry v Rusku 3 miliardy USD a osliziť svojou nezištnou pomocou všetko - od súdnictva cez banksterstvo až po podchytávanie mládeže, až chvíľami Rusko vyzeralo ako nesvojprávna kolónia USA.

I odkázali z Ruska "americkému ľudu" pri ďakovačke za USAID, aby za ušetrený peniaz splatili hypotéky.