Najprv súdnictvo, potom policajný štát

V marci 2020 sa moci na Slovensku zmocnili neoboľševickí radikáli, ktorých cielom bolo a je rozvrátiť fungujúcu samostatnú Slovenskú republiku.

Ako prvé obsadili súdnictvo a pomocou neho začali ničiť svojich politických oponentov. Urobili čistky vo vedení silových zložiek, následkom čoho skončilo mnoho bývalých funkcionárov vo vezení, prezident polície Lučanský bol v cele, kde za neho niesla zodpovednosť ministerka vnútra Kolíková, nájdený obesený. Prevrat presne podľa boľševických scénarov.

Napriek tomu či práve preto sa v štáte zdvihol odpor voči takýmto zločinom a konkrétne policajná inšpekcia sa pokúša eliminovať najhorších zločincov z radov polície. Reakcia? Ako vieme, vláda založila "komisiu", ktorá ide doslovne podľa boľševických zvykov "vyčistiť políciu", najmä teda spomínanú inšepkciu. A okrem toho priparavuje balík zákonov, podľa ktorých bude polícia mať možnosť nahliadať do súkromia ktorémukoľvek občana, bez potreby povolaenia sudcov - do účtov, možné odpočúvania a sledovania ... raz roztrhnuté vrece sa už nezacelí, ale naopak, diera sa rozširuje.

Na Slovensku je v týchto dňoch zavádzaný policajný štát.

A aj keď sa to mnohým nezdá, pripomeniem, že ani v roku 1948 nezačala Gottwaldova vláda okamžitým priam masovým zatváraním či čistkami - to prišlo až o rok, o dva, postupne.

Tým nechcem povedať, že aj tento prevrat prebehne tak úspešne, ako ten v roku 1948 - vtedy sa hlavnému zločincovi, Gottwaldovi, podarilo úspešne prežiť ešte 5 rokov, čo bol relatívne jeho úspech - tí, čo sa pokúšajú znásilňovať národy, často zomierajú ovela skôr a ovela bolestnejšie.

 

 

 
slaven1

Súčasťou oficiálnej politiky BigTech z Kremíkovej doliny je mazať účty kritikom korobacirkusu:

Initially RT's German channel was issued a strike for uploading content that violated YouTube's COVID misinformation policy, resulting in a suspension of posting rights on the platform for a week.

https://finance.yahoo.com/news/youtube-deletes-rts-german-channels-19411...

Porušenie "obchodných podmienok" je však nízky pohľad na vec. O čom všetko "fake-newsovanie", prítomnosť "COVID misinformation policy" v obchodných podmienkach Youtube znamená? Toto:

Рабы и крепостные прогресса. Как будет устроена новая пирамида власти. Андрей Фурсов
https://www.youtube.com/watch?v=CWzR6KyoXFs

https://en.wikipedia.org/wiki/Surveillance_capitalism

sandro

Staci sem dat link, po anglicky tu kazdy vie a nemusel som pozerat 3min ako puk na ten nezmyselny text, co si pastol z translatora :)

slaven1

Vravíš, že som zbytočne obšírny? :D Pošetril by som slovami, no povedal som si, že treba širší kontext udalosti cenzurovania Bukovského YT účtu.

Skrátim to: najhlavnejšie je video s Fursovovým objasnením "accessizmu" (od anglického slova access = prístup). Kontrola prístupu k informáciám.

nové