Nemecká "vládna kríza" a hotspoty

Čo majú nemecká "vládna kríza" a hotspoty spoločné?

 

Nejestvujú.

Asi tak by sa to dalo povedať.

Minulý týždeň sa všade písalo o tom, aký je v Nemecku rozpor medzi Merkelkou a Seehoferom. Všetci dúfali, že už-už tá kvargla padne, ale ako sa ukázalo, zasa nič. Správy boli zrejme zámerne zas nafúknuté, CDU-CSU dvojstrana sa nerozdelila, Seehofer a s ním celá bavorská CDU proste zas stiahli chvost. 

Situácia s imigrantmi v Nemecku je už nielen neriešiteľná, ale pomaly sa stáva už aj neznesiteľnou. BRD je bohatá, údajne, ale jej jednotlivým zemiam, okrskom, krajom a obciam už tie čísielka, ktoré sa volajú peniaze, začínajú chýbať. Nemci sú zvyknutí doknca aj na to, že sú zabíjaní - ale nie ich deti a priamo u nich doma. Kríza vo vláde bola teda aj tento raz viac hraná ako naozaj, žiadna vládna kríza nie je - ale situácia dole prudko dozrieva. Je len otázka času v mesiacoch, kedy z člna ich súčasného vládneho zlepenca niekto vyskočí a celý domček padne a budú "predčasné voľby".  A Merkelka sa stratí, už nebude kandidovať - to by bol pre anglosionistov ten najpríjemnejší scénar, tá najmenšia revolúcia. Ak to samotná Merkelbaba nepochopí, ak to jej ľudia nepochopia, tak skončí zle. Zle - preto, daj bože, aby to nepochopili.

 

Ako viete, bol summit EÚ, kde sa "rokovalo" o imigrácii a kde mala Merkelka presadiť akési riešenie. Žiadne nejestvuje, ale ona aj tak poslala nemeckým politickým stranám list, kde vyhlasuje, ako je všetko upravené. Vraj sa 14 európskych krajín zaviazalo k akémusi preberaniu utečencov z Nemecka (u nich registrovaných). No, za prvé to nie je pravda, ale aj keby bola, nič by to neriešilo. Na reakciách krajín V4 vidno, že tu už nik nemieni oficiálne ustupovať ani o krok. Čo ale spravia vlastizradcovia ako Lajčák, Korčok, Kiska a ich kolaboranti naozaj, to nie je isté. Kým tieto osoby neskončia v base, nemôže si byť nik na Slovensku istý budúcnosťou svojich detí.

Riešním, pôvodne predostretým na spomínanom rokovaní EÚ, mali byť "hotspoty" - teda koncentračné tábory na územi Afriky, kam by sa odvážali tí hnedoidi, ktorí sa pokúsia dostať do Európy. Z tých táborov ale zatiaľ nebude nič, severoafrické štáty odmietajú. A tak sa navrho robiť podobné tábory na územi Európy - čo je myšlienka ako absurdná, tak aj neuskutočniteľná. 

Európa si musí kúpiť krajinu, ktorá bude hnedoidov prijímať. Kedže Líbya, Alžírsko, Maroko a Tunis môžu robiť problémy, navrhujem sa zamerať na despotov na východe - konkrétne taký Kazachstan je pozitívna možnosť. Treba rokovať. Oni za peniaze spravia všetko, ale hlavne - "žiadatelom o azyl" bude v kazašských polopúštiach výborne. Aj naši liberáli sú za.

V každom prípade to, že bude EÚ nasledovať cestu bývalej Slovenskej republiky a za vývoz cudzincov bude platiť, to je nielen isté, to je už dnes realita (viď zmluvy s Tureckom). Nič nie je zadarmo. A história sa proste opakuje.

Záver: stále čakáme, kedy Merkelka padne.

Až potom sa začnú rozbíjať držky.

 

A na záver ukážka z novej invázie na chorvátskych hraniciach. Za povšimnutie stojí to, ako je  osoba údajne zasiahnutá slzným plynom liečená dymom z cigariet (5. minúta). O budúcnosť európskej medicíny netreba mať obavy.

zdroj videa AEnews

 

0
Wotan

1. Dovoľujem si upozorniť, že na posúdenie situácie nám chýbajú elementárne predpoklady. Portugalský premiér António Costa deklaroval „myšlienku“ že Portugalsko “potrebuje viac imigrantov a nebude tolerovať xenofóbnú debatu.” Premiér chudobného Protugalska (stačí jeden deň v Lisabone a udrie to každého do očí) tára o xenofóbnej debate a sám tára multikulturálne drísty nepodložené konkrétnymi údajmi. V rámci únijného programu prijímania utečencov, ktorí sa dostali do Európy medzi rokmi 2015 až 2018, Portugalsko prijalo 1552 utečencov, z ktorých ale v krajine zostala len polovica. Pýtam sa koľko stálo Portugalcov prijatie 1552 utečencov, koľko z 776 utečencov v roku 2018 pracuje a koľko odviedli na daniach a odvodoch. Aký skutočný dopad na sociálne a zdravotné zabezpečenie Portugalcov, koľko policajtov zabezpečuje celú akciu, aký vplyv malo prijatie na kriminalitu v Portugalsku? Podľa údajov https://www.numbeo.com/crime/country_result.jsp?country=Portugal kriminalita stúpla za posledné roky o 58%! Takéto údaje chýbajú (alebo sa neprezentujú) v krajinách nadšených vítačov. Na základe akých údajov sa máme rozhodnúť o výhodnosti prijatia imigrantov?

2. Morálny rozmer prijatia imigrantov v Európe je katastrofálny. Stačí sa pozrieť na vekové zloženie imigrantov na obrázkoch z ich „výlovu“ a pochopíte, že Afriku pripravujeme o ľudí, ktorí by mali živiť svojich rodičov a príbuzných, ktorí by ich mali brániť pred útokmi islamistov fanatikov! Kde ju tu morálka, na každého prijatého utečenca koľko umrie hladom a koľko bude zabitých napríklad šialencami z Boko Haram?

3. A vrátime sa zase k ekonomike! O koľko sa bude musieť zvýšiť rozvojová pomoc krajinám, ktoré sme pripravili vďaka našej „humanite“ o aktívnu pracovnú silu a ozbrojené sily o brancov, schopných ubrániť krajinu pred šialenými islamistami? Kam sa podeje tá rozvojová pomoc, v akých vreckách skončí?

A to všetko preto, aby sa Sorosovi darmožráči nenudili a mohli pýtať peniaze od vlády na "integráciu".

Náhodný okoloidúci

1. Portugalci mali už dávno pred "migračnou krízou" najmenej 10% podiel afrického genofondu - Kalergiho detí ešte z čias otrokárstva. A Costa je výzorom a aj zmýšľaním typický mulat, zjavne bez národnej identity. Učebnicový príklad Kalergiho dieťaťa.

2. Tí africkí chlapci svojich rodičov živia - veľkú časť sociálnych dávok, ktoré bez práce dostanú v Džrmny, posielajú práve im.

3. U mnohých afrických "kultúr" je tradícia, že pracujú len ženy. A vlády týchto krajín sa veľmi rady a ochotne zbavia darmožráčov vo vojenskom veku, len aby ich nemuseli živiť a znášať ich znudené vyčínanie.

Norman

moderný spôsob boja: Seehofer nevyzíva merkelbabu, aby vypadla, ale ide bojovať s bielou zástavou vlastnej rezignácie. Nedajme sa mýliť - jeho rezignácia nie je výhražka, je to slabosť, je to odchod slabocha, ktorý už nemôže ďalej ani trocha klamať svojou dvojitou hrou, tak odchádza.
https://svet.sme.sk/diskusie/3318668/1/seehofer-ponukol-svoju-rezignaciu...
A tu v Pravde
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/475385-seehofer-kritizuje-najnovsie...
(všimnite si príznačný podtitulok
"Merkelovej dá ešt ejednu šancu"
Jasné ... a ešte jednu šancu ... a ešte jednu ...

Logicky, je tu možnosť, že z dvoch globalistických drábov bude vyhodnotený ako použiteľnejší Seehofer v roli "alternatíva, ktorá obrodila CDU-CSU" a Merkelka bude obetný baránok (ktory zmizne v lese). Nejako tejto verzii ale neverím, pretože Seehofer je asi málo syntetický žid. Je to možnosť, nedá sa vylúčiť, ale neverím - Seehofer sa už príliš prejavil abo bezmocný idiot (nehovorím, že taký je, ale sa tak prejavil).

Jedno ale treba povedať - aj v Nemecku už žije ich Salvini, síce ho nepoznáme. ale je tam. Je ich tam viacero a je len otázka času, kedy jeden zapadne ako klúč do zámku a otvorí zakliaty veľký hrad.

Ľubov

Keď začala táto "kríza",Lubo Huďo hneď v IV povedal,že Seehofer bol Merkelovej najhorlivejší vítač.
On zasvinil Bavorsko rovnako,ako ona. Vlastne povedal,že je to krivák,aby sme od neho veľa nečakali.

Zachytil si to info,že Trump chce 35 000 amerických vojakov odsunúť? Ak je to pravda,pôjdu do Polska.Zdroj som si nezapamätala,teraz ma to mrzí.

senil

Seehofer už nedokáže ustát Merkelovou a odstupuje. Ví, že nemá podporu pro změny ale zároveň nechce být při tom, jako ministr, když se z Německa stáva Germánistán a je islamizované. Chápu to.

 

Ľubov

Asi takéto niečo. Dokedy ešte Merkel ?

https://www.youtube.com/watch?v=nAoTmpkxr6A veď to je niečo ako safari

nové