Nemecko dosiahlo míľnik - tento raz naozaj

Dnes dopoludnia na hlavnej stanici vo Frankfurte na nástupišti číslo 7 sotil Merkelovej čierny hosť z Eritrei 40-ročnú Nemku a jej 8-ročného syna pod prichádzajúci vlak. Rušňovodič nemal šancu reagovať. Chlapec je mŕtvy. Matka sa po páde zošmykla z koľajníc tak, že ju vlak iba zranil. Neger z Eritrei sa pokúsil sotiť na koľajište ešte jedného Nemca čakajúceho na nástupišti a potom začal utekať. Podarilo sa ho zadržať skôr než zmizol zo stanice.

Na nástupišti číslo 7 bolo dosť ľudí, aj detí. Časť dospelých sa pri pohľade na zabité dieťa pod kolesami vlaku zosypala, deti ten zážitok ani neboli schopné spracovať.
Zločin presne kopíroval nedávnu vraždu Nemky, ktorú sotil pod vlak kosovaroArab. A predsa je niečo iné. Médiá sa už nepokúšali urobiť z vraždy dieťaťa za bieleho dňa asociálnym privandrovalým Afričanom "lokálnu záležitosť" a zatajovať identitu "muža". Zlosť v Nemecku vyletela do takej výšky, že sa z dovolenky dopratal minister Seehofer. Merkelka sa na verejnosti objaviť nemôže, aby povzbudila zranenú mamu mŕtveho chlapca a šokovaných svedkov vraždy pokrikom "wir schaffen das", a tak prichádza slizká bavorská multikulti sviňa v obleku.
Seehofer sľubuje, že sa ide stretnúť s predstaviteľmi bezpečnostných orgánov. Dá sa predpokladať, že s nimi ide riešiť pacifikovanie čoraz nasratejších bioNemcov, ktorí sa zo dňa na deň - aj pod vplyvom neznesiteľných horúčav - zbavujú strachu z perverzného systému a hodlajú si chrániť pred ilegálnou čiernou špinou holé životy.
Ako by odkázal Seehoferovi klasik - NESKORO.
 
Kým vo Frankfurte skončilo chlapča rukou rasistického negra pod vlakom, v Düsseldorfe zasadal krízový štát. Dôvod? Tzv. mladíci, čiže Merkelovej hostia, robia na kúpalisku opakovane taký kravál, že sa to už nedá prehliadať, akože zanedbateľné kultúrne odlišnosti.
Krízový štáb pre kúpalisko, neuveriteľné. To bolo u politikov rečí, že "nedáme si zobrať náš spôsob života". 
Za pozornosť stojí, ako o šokujúcom zločine - vražde malého chlapca informoval slovenský korporátny mediálny hnoj. Správne sa tam pýta jeden z diskutujúcich, kde je fotka mŕtveho dieťaťa na koľajniciach. Keď nás mohli médiá opakovane oblažovať fotkou nejakého utopeného chlačeka, ktorého zabili jeho vlastní rodičia pri ilegálnom vpáde do Európy - prečo nevidíme fotku mŕtveho chlapca na koľajniciach - chlapca, ktorý nerobil nič iné, iba chcel cestovať u seba doma dopoludnia vlakom? Len preto, že je to bol NEMEC?
 
Norman

Ak by bol zavedený trest smrti, toto by sa nestalo.

slaven1

Trest smrti "na scéne" už je. Dostali ho Nemci ako národ.

Od koho? A za čo?

Ľubov

Trest smrti bude obnovený,nemusel byť,keby sa toto nestalo. Ona(Merkelka) musela vedieť,čo robí)

Amerika po 16 ročnej stopke obnovuje popravy,o Ázii ani nehovorím,v tejto chvíli tam čaká niekolko stoviek odsúdených.

Žila som vtedy v Bystrici,keď prokurátor,zhodou okolností to bol sestrin dobrý známy,odsúdil
vraha Luptáka(zavraždil niekolko žien.na Urpíne aj v meste). Ako prokurátor musel byť prítomný pri poprave v Justičnom paláci v Bratislave. Takže hovoril aj podrobnosti.Oni sa o svoje životy boja,kvičia ako prasce a samozrejme,poserú sa.
Ale niet už inej cesty,ako ochrániť našich nevinných.

Norman

že posledný sudca, ktorý v ČSSR podpísal rozsudok smrti, bol práve Radačovský.

Aj na to by sa on osobne dal použiť, aby sa aj tento potencionálne odstrašujúci trest znova zaviedol.
Trest smrti síce (možno) nie je odstrašujúci pre mnohé typy zločinov, stávajúcich sa v modernej spoločnosti, ale tieto hnedoidné zvery neodstraší nič iné, než strach o vlastnú existenciu. Mala by sa znova oživiť kampaň za jeho zavedenie a už aj táto kampaň sama o sebe by umožňovala, aby sa kopa vecí dostala do verejnej debaty. To by Radačovský mohol skúsiť.

Okrem toho fungujúci trest smrti je prejavom toho, že spoločnosť je odhodlaná sa brániť. Je jasné, že na jedného popraveného je aj v USA povedzme 10 až 100 prípadov, kedy je hovado popravené priamo na mieste.

Okrem toho je trest smrti karmická záležitosť. Každá smrť síce zaťažuje spoločnosť, ale v týchto prípadoch je morálne karmicky neznesiteľné, aby stvorenia, ktoré také zločiny spáchali, ďalej existovali na tomto svete. Je to proste záležitosť základnej psychohygieny - buď oni, alebo my.

Tieto témy boli odsunuté do pozadia, akože už nejestvujú. Ale ako vidno, smrť si nájde aj deti tých bežných dobrých občanov čo neveria, že svet dokáže byť zlý. V určitý moment dosiahneme ten míľnik stopercent - a smrť tohto osemročného na najrusnejšej stanici Európy je určite jeden míľnik. Koľká skurvená symbolika a škoda, že všade nie sú fotky toho chlapca, konkrétne, pozrite, tohoto ste zabili, vy svine slniečkárske. Pamätáš, ako boli pred časom všade fotky tej mrtvoly toho utopeného (za ktorého smrť niesli zodpovednosť jeho rodičia)? Vtedy sa nik nehabil ukázať jeho mrtvolu - prečo teraz nie sú všade fotky toho masakra, tá krv nevinného?
Dovtedy to budú naťahovať, až im ľudia naozaj rozbijú kečky o betón vlastnými rukami.

Roland Edvardsen

O mne viete, že ja som veľký zástanca trestu smrti. Bližšiu o tom tu: https://realista.home.blog/2019/03/31/o-treste-smrti/

Kotlebovci sú inak proti trestu smrti - čiže už ďalší bod, v ktorom sa prejavujú ako slniečkári :-). Ale Radačovský možno názor nezmenil, ktovie. Zaujímavé, aj taká Len Penka je za trest smrti, a inak je v iných otázkach liberálnejšia ako kotlebovci (napr. nadpráva zygôt a embryií kvôli ktorým sa tu idú kotlebovci rozkvapkať). Asi dobre vie prečo, pri tých všetkých agresívnych kozojeboch, čo si tam navláčili. Tí často budú rozumieť len brutálnej sile - ostatné je pre nich slabosť.

Norman

toho polobuzerantského prasaťa so zastrihnutou briadkou. Narcistické egoistické prasa s albánskou, neeurópskou krvou. Moslim.
Agresívny dlhý čas. Mentálne evidentne nestabilný. Toto bude treba vystrielať.

Ľubov

Ak by sa aj objavila niekde na facebooku,otroci ju ihneď odstránia. Dôvod je jasný,boja sa...tvár zabitého chlapca je príliš nebezpečná-bioroboti by sa mohli prebudiť.

Je to úplne asepticky ošetrené,nič,nič. Takže žijeme,hráme sa na život,ale takto už nie. Bez svedomia nie.

Prečo tak nenávidia práve Nemcov? Položili ste si už túto otázku? Ja už dávno,a mám aj svoju odpoveď,iba intuitívnu.Zničením Nemcov chcú oslabiť Slovanov,teda Rusov,lebo týchto 80 miliónov bielych árijcov sa vytrvalo bráni už tisíc rokov. Sionisti,alebo ich nazvime chaldejci,alebo trockisti,sú to hononymá,vedia,že spojenie germánov a rusov znamená ich smrť.
Apropo,trest smrti. Počúvala som pozorne sudcu Radačovského,včera na IV,nie,aspoň zatial nie.-(.On túto tému v Bruseli neotvorí.

Norman

teda ako "Nemcov" (teda stredoeurópskych belochov a kultúru), tak aj "Rusov" aj "Američanov" (teda bielych na východe a na západe).
Ale v Európe je Nemecko stále ešte najväčšia sila a vieme, že v minulosti sa búrili a majú teda stále v sebe knowhow, ako na to.
Okrem toho, v Európe bol a stále je zdroj nordického rodu. Tu je stále určité žriedlo, neprenieslo sa na východ či západ. A zatiaľ nie je zničené. A ani nebude.

Čo sa týka fotky chlapca - na tom možno vidieť, aká prísna cenzúra panuje v médiach. Je tam cenzúra, aká je väčšine ľudí doslovne nepredstaviteľná. Často je to autocenzúra, ale to na veci nič nemení, tá je vyvolaná tvrdými trestami, totalitou.

Áno, jedna zo základných správ, čo tu prinášame a opakujeme, a budeme opakovať, že MY sa nemáme čoho báť a že žiť bez svedomia nemá zmysel, nie je na to dôvod. My sme naozaj slobodní. Tamtie anglosionistické prasce a ich otroci nie, sú to nuly.

Radačovský ešte nehovorí o treste smrti, lebo ešte nečítal nadhľad. Ale neboj, tá myšlienka sa k nemu dostane. Potom to chvíľu potrvá, kým ju akceptuje - ale potom sa toho chytí. Samozrejme, už to bude jeho myšlienka.
Iba ak by ho niekto predbehol - takže by nemal rozmýšľať dlho.

Ľubov

Ten jeho odkaz ,taký aktuálny.Ešte by som sem dala tento rozhovor
https://www.infovojna.sk/article/martin-koller-americania-pokojne-obetuj...

čo ak otrasný stav armád (viď belgickú jednotku pri pochode napr.)nesúvisí s tým,že naozaj je už pripravený iný druh zbrane na nás. Oni aj tak vždy iba zhadzovali bomby.

Keď sa už teda blíži ten stredovek,a je vlastne už tu,spomenula som si včera na príbeh Vlada Tepesa,Turkami nazývanom Princ-Narážač. Vraj upír,nie,molodec!

Norman

Zlý stav armád NATO USA samozrejme netrápi - oni chcejú krízu až vojnu na kontinente, na výsledku už im nezáleží.

Očiernenie Vlada Tepesa je príznačné - Západ (autor Draculy, Angličan) sa vždy bál východu Európy a toho, že je stále ešte schopný vecí, ktoré zapadná mestská svoloč už nie je schopná. Preto ohovára aj tieto postavy. Pritom na ne preniesol to zlo, ktorému sám prepadol - zdegenerovaný tzv. "okultizmus" a podobný odpad.

mnkr

obavam sa, ze pre Dojčland je neskoro

Ema

Dnes popoludní mal nemecký minister vnútra Seehofer tlačovú konferenciu. Od oslizlého ksindla sme sa dozvedeli, že africký odpad, ktorý sotil pod vlak 8-ročné dieťa, jeho matku a takmer aj 78-ročnú starenku, bol "ukážkou integrácie" - dokonca bol uvedený v akejsi publikácii o úspechoch začleňovania africkej intelektovej a ETICKEJ subnormy do európskej spoločnosti. Ilegálne prišiel do Švajčiarska v roku 2006 a tento rok mu - zrejme z otrasných pomerov vo Švajčiarsku - jeblo a údajne sa liečil na psychiatrii. Tiež sme sa dozvedeli o jeho ženuške, detičkách, susedoch a - tak to bol zlatý klinec - vierovyznaní. Vraj der Mann sei Mitglied der christlich-orthodoxen Glaubensgemeinschaft (!). To odkedy je tá kurva eritrejská členom pravoslávnej cirkvi? Z domu sotva, tam majú len eritrejskú Tewahedo alebo menšinovo etiópsku Tewahedo.

Agresívny kosovoarab, ktorý nedávno hodil pod vlak 32-ročnú Nemku, je pre médiá "Srb" a etiópsky psychopat (v stave, ktorý je v jeho domovine normou, kým v Európe diagnózou), ktorý hodil pod vlak mamu s dieťaťom, už bude navždy pre médiá "pravoslávny".

No nech a páči, a je to tu:

Podobný případ jako ve Frankfurtu se stal 20. července ve městě Voerde v Severním Porýní-Vestfálsku, kde osmadvacetiletý muž před projíždějící vlak shodil čtyřiatřicetiletou ženu. Také ona následkům svých zranění podlehla. I v tomto případě se policie domnívá, že oběť a pachatel, který čelí obvinění z vraždy, se neznali. Podezřelý se sice narodil v Německu, ale národností je Srb a má i srbské státní občanství.  

Ale iné som chcela - ja som chcela vedieť, kto bol ten mŕtvy chlapec hodený etiópskou dobre integrovanou sviňou pod vlak. Aké mal záľuby, aké mal vysvedčenie, kam išiel na prázdniny. A o jeho mame. Kde pracuje, či má ešte nejaké ďalšie deti, kde žije, ako žije, akého je vierovyznania... NIČ som sa o obetiach nedozvedela. 

Toto nemôže skončiť dobre.

slaven1

Niečo o obetiach dali HS https://www.hlavnespravy.sk/smutne-zavrazdeny-chlapec-chcel-ist-s-mamou-...

Hlavná korporátna stokáreň nič.

slaven1

O udalosti píšu aj švajčiarske NZZ. Podľa popisu pod fotkou chlapca zasiahla koľaj (Google translator).O udalosti píšu možno aj preto, lebo sieťou prebehla informácia, že "obohacovač" žil pred "obohatením" vo Švajčiarsku.

https://www.nzz.ch/international/kind-am-frankfurter-hauptbahnhof-von-ic...

Norman

ale všetci.

( google prekladá stále očividne zle, aj do češtiny, som to preveril. Samozrejme, v originále je jednoducho napísané, že chlapec "bol hodený na kolaj" a že bol zabitý prichádzajúcim vlakom )

Náhodný okoloidúci

Znova a znova sa ukazuje, že do Európy sa tlačia kriminálnici, asociáli a duševne chorí psychopati, ktorí nie sú schopní integrovať sa ani len vo svojej vlastnej krajine. Tak ako sa môžu "integrovať" v cudzej Európe? A ich vlády sa ich rady zbavia na úkor Európy, aby ich nemuseli živiť.

A pritom aj v Afrike žije množstvo šikovných a pracovitých ľudí, ochotných urobiť niečo nielen pre seba, ale aj pre spoločnosť.
Tí sú plne integrovaní u seba doma, nemajú v úmysle niekam odchádzať.

https://infospravy.sk/clanok/70154-za-jediny-den-v-etiopii-vysadili-vyse...

Norman

žiaľ, táto správa všade prebehla, lebo sa jedná o "rekord". Taká jednorázová akcia, ktovie ako kvôli tomu klesne úspech zasadenia, koľko stromov vyschne - lebo keď sa naraz toľko zasadí, nemá kto zavlažovať prvé týždne ... a podobné aspekty, nie? V každom prípade - zas to dementné "súťaženie" - ak nahá opica nedokáže pre iné účely robiť pozitíva, tak nech radšej ozaj nerobí nič.

mirage

sarrazin mozno pise knihu schach-hei-matt, alebo optimistickejsiu dein kampf

aj havel sa vedel ospravedlnit jednej rodine, cynicka merkel zatial nie

bolo to vo vzduchu uz od voerdu, kedy zacala sutaz, kto bude teraz uz spr*sty, ze sa necha sotit pod vlak

na uradoch zrejme tusili, ze moze hrozit opakovanie, priklady pritahuju, ale neodvazili sa ani rozumne varovat ludi, asi aby nevyslovili samonaplnujucu sa vystrahu v state, kde trpia uz stockholm. syndromom zo stockholm. syndromu

vlaky mohli usetrit minutu rychlejsou jazdou a pred stanicou spomalit na bezpecnu pomalu jazdu popri nastupisti - schritt merkels

mala ta zena muza, co jej povedal pred cestou s EC, ma si davat pozor na nastupisti?

inak tomu predchadzalo slabe toto, media to rozmazali

https://www.spiegel.de/panorama/justiz/waechtersbach-in-hessen-schuesse-...

(Warum uns der rassistische Anschlag von Wächtersbach aufrütteln muss)

Verwandte Artikel
Hessen: Schüsse auf Eritreer - Bundesregierung spricht von "abscheulicher Tat" (24.07.2019)
Schuss auf Eritreer: Was wir über den Angriff in Wächtersbach wissen (23.07.2019)
Hessen: Eritreer angeschossen - Ermittler sehen rassistisches Motiv (23.07.2019)
Hessen: Mann angeschossen - womöglich rechtsextremer Hintergrund (22.07.2019)

aktuality clanok
https://www.aktuality.sk/clanok/711827/nemecko-vo-wachtersbache-protesto...

rodak erik-z-tree-a, trv. pobyt zukrikch, si povedal, tak to nie.. lemminge von allemange si take nebudu dovolovat

Norman

technická poznámka - vlaky vchádzajú do staníc prakticky krokom, zvlášť v tých koncových typoch stanice (ako je aj Frankfurt). Ak by vlak nešiel krokom, asi sa nepodarí odgúlať ani tej matke. V tom teda technická možnosť pomoci veru nie je - pomalšie už tam ísť nemôžu.

Je to proste tak, že civilizovaná biela spoločnosť má určité štandardy a nemusí sa obávať určitých zločinov, ktoré sa proste nevyskytujú. S príchodom cudzincov sa vyskytujú a CELY životný štandard upadne na úroveň tej horšej kultúry. Lebo reťaz je len tak pevná, ako je pevné jej najslabšie ohnivko - to platí aj v tomto.

nové