Pád WTC 12 rokov po

Dnes bolo presne 12 rokov od udalosti, ktorá  vstúpila do dejin podobne ako Incident v Tonkinskom zálive alebo ako zabitie Ferdinanda v Sarajeve.

11.9.2001 predpoludním narazili 2 lietadlá do dvoch hlavných budov WTC, a niečo lietajúce narazilo do Pentagonu. Neskôr sa obe budovy WTC zrútili - relatívne prekvapivo a podivuhodným spôsobom. Ešte podivuhodnejšie spadla budova WTC7, ktorá nebola zasiahnutá žiadnym lietadlom, žiadnym výrazným výbuchom alebo čímkoľvek, čo  by jej pád vysvetľovalo. Bežný požiar takto budovy nerúca. A údajne padlo ešte jedno lietadlo do polí (v Pensylvánii)

To sú základné ako tak isté fakty. 

Cela Amerika a celý svet sa mesiace utápal vo vyplakávaní nad obeťami týchto zločinov - pretože o zločiny sa jednalo bezpochyby.  A dokonca bol hneď známy aj páchatel. Z udalosti sa stal dôvod na tzv Vojnu proti terorizmu. Okupácia Afganistanu 2001. Okupácia Iraku 2003. Zbrojný rozpočet stúpal, Amerika zas mala svojho nepriateľa. Volal sa exoticky a lacno, ako z knižiek o James Bondovi - Al Kaida.

Toto všetko poznáme, každý si o tom myslíme svoje. Chcem sa stručne zamyslieť len nad oficiálnym životom tohto mýtu.

Každý rok v septembri masmédia spúšťali smútočné ódy nad "tragédiou a obeťami terorizmu vo WTC". Každý rok, ako keď komunisti plakali za Stalinom. Komunisti to ale prestali robiť také tri štyri roky po smrti toho ich vodcu, prestali klamať a povedali aj pre seba aj otvorene, že to bol najväčší sviniar, akého Rusko zažilo na svojom čele(ich vlastné hodnotenie). Američania sú menej flexibilní - tí svoje lži a klamstvá neodvolávajú. Ani "oslavy" WTC (lebo pre nich sú to doslovne oslavy začiatku spomínanej vojny)  celých 11 rokov nemenili. Až tento rok - ticho.

Je to subjektívne hodnotenie, je to relatívne, nechcem preháňať, ale dnes žiadne veľké plače a kvílenia neboli.

No, teraz by sa mal človek zamyslieť, čo to znamená? Je to príznak ich slabosti? Alebo naopak, už nepotrebujú falošnú zámienku, ktorú aj tak berie vážne iba úplný idiot?

Nuž, nie je isté, čo to znamená a nebudem špekulovať.

Isté a teda pozoruhodné je totiž niečo iné - to, že VŠETKY ZÁPADNÉ MASMÉDIA sa správajú rovnako! Nie je normálne, aby vládol taký uniformný postoj. Keď treba blačať, blačia všetky, keď treba bať ticho, sú ticho všetky. Je vrcholne nepravdepodobné, aby voči tejto udalosti západné masmédia podľa svojej vôle zrazu zaujali rovnaké výrazne mlčanie. Aj na tomto fakte vidno, ako je propaganda integrovaná a koordinovaná. Je to ako elektrická sieť - na ktorej teraz napríklad niekto vypol vypínač. Všetko zhaslo usvedčujúco naraz.

Dnešný deň nám teda aspoň pripomenul, aké je to monštrum.

 
Autor: 
slaven1

do dejin podobne ako Incident v Tonkinskom zálive alebo ako zabitie Ferdinanda v Sarajeve.

Je to významný medzník. Povedal by som začiatok pádu impéria - americké vedenie muselo byť zúfale (dotcom bubble,...), keď sa uchýlo k nehoráznemu klamstvu obrovských rozmerov.

Isté a teda pozoruhodné je totiž niečo iné - to, že VŠETKY ZÁPADNÉ MASMÉDIA sa správajú rovnako!

Udalosť je dôležitý mentálny ukazovateľ. Obyvatelov "západného sveta" je možné rozdeliť do dvoch skupín podľa ich duševnej (technickej, alebo akej) vyspelosti:

1. Tí čo si uvedomujú, že oficiálne šírený príbeh je klamstvo
2. Tí čo oficiálnemu príbehu veria (táto skupina je pre mňa zaujímavejšia)

Uplne sedí čo povedal Wesley Clark - "Bol to politický puč". USA zažilo puč. Vo "vyspelej" svetovej "demokracii" prebehla zmena režimu a na Slovensku 12 rokov "po" v tichosti platí 1. stupeň teroristického ohrozenia. Čo to je - 1. stupeň teroristického ohrozenia?

 
moucha
Ale na druhou stranu zuří válka, takže je to vlastně jedno. :)
slaven1

Dobrá časť "Tajných materiálov" (až tak tajné nie sú :-) s názvom "Všetky peniaze sveta" (27.8.2013), ktorá obsahuje mnoho aktuálnych udalostí (Cyprus). Celkom sa venujú Standard Chartered banke, ktorú založili Baruchovci:

Čerčil a Baruch

Zoznam nájomníkov z WTC7 ("2 lietadlá, 3 budovy")

 

Building:

7 World Trade Center

 

 

 

 

 

 

Tenant

Square Feet Leased

Floor

Industry

Salomon Smith Barney

1,202,900

GRND,1-6,13,18-46

Financial Institutions

Internal Revenue Service Regional Council

90,430

24,25

Government

U.S. Secret Service

85,343

9,10

Government

American Express Bank International

106,117

7,8,13

Financial Institutions

Standard Chartered Bank

111,398

10,13,26,27

Financial Institutions

Provident Financial Management

9,000

7,13

Financial Institutions

ITT Hartford Insurance Group

122,590

19-21

 

First State Management Group, Inc

4,000

21

Insurance

Federal Home Loan Bank

47,490

22

Financial Institutions

NAIC Securities

22,500

19

Insurance

Securities & Exchange Commission

106,117

11,12,13

Financial Institutions

Mayor's Office of Emergency Mgmt

45,815

23

Government

Secutities a Exchange Commission je regulačný orgán, ktorý dohliada na akciové trhy USA. V tom čase sa stal veľký podvod na akciových trhoch, vyparilo sa veľa peňazí, tak ako sa vďaka leteckému benzínu vyparuje oceľ (ale toto sú len moje špekulácie)

V Pentagone sa v čase útokov malo konač zasadnutie účtovníkov, ktorí mali zisťovať kam sa stratilo niekoľko miliárd z rozpočtu. Ak más na krku daňoví úrad, objektívny dôvod na nedodanie podkladov na vyšetrovanie je tzv. zásah z vyššieho miesta - keď ti vyhorí firma, alebo ju vykradnú (raketa rozstriela budovu, tajné služby ju zdemolujú, "arabský piloti zaútočia")

V časti seriálu "Všetky peniaze sveta" vystupuje aj Efimov Victor Alekseyevich, ktorého na nadhlad.com už poznáme.

Секретные материалы. "Все деньги мира" (27.08.2013).