Panama papers

V posledných dňoch došlo k mediálnemu škandálu, ktorý neschádza z info stránok a televíznych správ. Na verejnosť sa dostali dokumenty, ktoré odhalujú prekvapivé veci.

Niektoré dokumenty dosvedčujú, že v zariadeniach Spojených bitúnkov dochádza k prelievaniu krvi. To vôbec nik nečakal, ani tí, čo tieto zariadenia vymysleli a uviedli do praxe, ani tí, čo ich denne prevádzkujú. Dokonca vraj na bitúnkoch dochádza k zhromažďovaniu mäsa a jeho predaju do Mäsokombinátov, pričom sa vraj majú nabalovať a mäso konzumovať aj niektorí vysokí predstavitelia bitúnkov. To naozaj nik nečakal.

Hlavná rada Spojených bitúnkov vydala prehlásenie, že ich zariadenia a prevádzky sú jednoznačne demokratické zariadenia a dobytok má pravidelné voľby. Rada je plne za transparentnosť a potláčanie akejkoľvek korupcie, to hlavne, lebo sa onéé ... kradne. Už aj boli potrestané niektoré kravy, ktoré si privlastnili kus žranice z kýbla susedy. Hlavná rada je naozaj znepokojená a prekvapená informáciami, že dochádza k spracovávaniu krvi, vnútornosti, kostí a kože. Vylúčila ale, že by podobné praktiky boli v bitúnkoch rozšírené, ako aj to, že by nejaký dobytok utrpel újmu alebo s ním bolo zaobchádzané ľudsky, alebo že by mu boli odopierané dobytčie práva, ktoré sú hlavnou prioritou a vlastne jediným svätým cielom týchto domovov lásky.

Kravy sledujú správy o škandále pozorne, len niektoré tvrdia, že to vždy tušili. Niekde dochádza na dvoroch bitúnkov k demonštráciam, kde dobytok bubnuje, spieva "We should overcome" a žiada odstúpenie vrátnikov a  krmičov - pretože iný personál nepozná. Chcú iných vrátnikov a iných krmičov a Hlavná rada im zrejme pod tlakom ich demokratickej moci bude musieť vyhovieť. Asi im zriadi aj nové bábkové divadlo. Systém funguje. Pravda a láska opäť zvíťazí.

 

Viac k tomuto "prekvapivému škandálu" niet čo dodať.

 
Ľubov

k tomuto strašnému škandálu.Nuž,mrazí ma pri predstave,aby sa táto papierová katarzia neprejavila naplno ,my starší sme to už zažili-skutočne si to pamätáme,keď sa nedal zohnať toaletný papier. Zmetení ľudia postávali pred obchodmi,v očiach otázky,na ktoré odpovede nepoznali. Nebola vraj ani vata,to sa možno preháňa.

Buheh

CIA neusporiadala predstavenie Panama Pampers náhodou. Ako to zvyčajne býva, poslúži na odvedenie pozornosti od viacerých citlivých operácií. Ale konečný cieľ za tým všetkým je nad slnko jasnejší: zničiť Rusko a nastoliť konečnú fázu demokracie, čiže čipovaný (čipkovaný) kanibalizmus.

A žiadnou náhodou nie je ani toto:

http://cz.sputniknews.com/svet/20160406/2757681/rusko-narodnigarda-vznik...

V Rusku bola vytvorená Národná garda, ktorá na príkaz prezidenta bude mať plnú právomoc zasahovať – napríklad v prípade pokusu o farebnú revolúciu, ktorá sa údajne (kamarát z CIA hovoril) chystá na jeseň. Na aký účel bola NG zriadená, o tom najlepšie vypovedá, čím bude disponovať: "bude moci využít bojovou a speciální techniku, konkrétně vodní děla a obrněné vozy, aby osvobodila rukojmí nebo zastavila masové nepokoje".

Toto nebolo voči soudruhom z Washingtonu pekné.

Ľubov

veď sa pozri,čo tomu hovoria bežní ľudia:"Pche ".
A vlastne to mi robí najväčšie starosti. Keďže stále optimisticky predpokladám,že nemôžu byť až takí hlupáci,ako sa javia,aj cez túto burlesku,musím sa pýtať,čo tým vlastne sledujú.

Svet ,kde bude Rusko porazené a ponížené ako za Jelcina-to by bola aj naša prehra.((

Idril

Vyzera to tak, ze postupne vychadza na povrch, preco unikli dokumenty len z jedneho daň. raja - Panamy.
Na zaklade Wikileaks, hackersky utok organizoval americký Projekt na sledovanie korupcie a organizovaného zločinu (OCCRP). OCCRP sa zameriava prave na Rusko a sponzoruje ju udajne USAID a Soros":

https://twitter.com/wikileaks/status/717458064324964352?ref_src=twsrc^tfw

Len pre zaujimavost, agentura Bloomberg, v clanku:
"The World’s Favorite New Tax Haven Is the United States"
píše: - najvacsim dan. rajom v sucasnosti je USA, konkretne mesto RENO.
A vetu "The U.S. “is effectively the biggest tax haven in the world” vyslovil prave Andrew Penney z Rothschild Trust North America LLC, ktory sa tymto biznisom prave v meste Reno venuje.
Viac tu:

http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-01-27/the-world-s-favorite-n...

prasiatko Mlsko

Kvíííííík! Pomóóóóóc, som v ohrození života! Kto mi poskytne kroch azyl? Ba čo kvik horšie, som biele nie na slaninku, ale na mäsko, nežidovské a hetero, fňuk! Toľko životných handicupov!!! Bléééé :((

Náhodný okoloidúci

Ale navyše nie si ani GMO. Hotová chodiaca katastrofa.

afinabul

Vraj sú tam aj ľudia od a Kiska:
https://www.youtube.com/watch?v=fJugKywYWBI
Jal sa Vaský hľadať centrum scientológie financované Kiskom:
https://www.youtube.com/watch?v=n2tFNkIKxAA

baloo

Russian President Vladimir Putin has decided to declassify a range of archival documents from 1930 – 1989 which he says will reveal some "very interesting names".

http://yournewswire.com/putin-says-he-will-declassify-documents-that-exp...

Ehm... a neviem presne keráže armija oslobodzovala Treblinku, Majdanek, Osvienčim a pod., bo dokumentácia zmizeua a vraj sa spravila aj kopa nových fotiek. A tuším to tiež vpadá do obdobia 1930-89. Škoda že my ich neuvidíme, lebo ich zverejňovanie je u nás zákonom zakázané, bezohľadu (alebo pretože?) na to, že sú fakty.

nové