Paralelná spoločnosť

V nemeckom meste Cottbus - historickom meste, kde spolu bezproblémovo nažívajú Nemci a Lužickí Srbi - sa uskutočnila demonštrácia proti zavaleniu mesta agresívnymi hnedoidmi - hosťami kancelárky Merkelovej. Nával ilegálov s ich kriminálnou energiou zmenil pokojný život obyvateľov na peklo spôsobené drzou migrantskou chamraďou indoktrinovanou islamom až natoľko, že napriek strachu z totalitného merkelrežimu vyšli do ulíc. Ako už býva v Nemecku zvykom, v čase ohlásenej demonštrácie bola urýchlene zvolaná protidemonštrácia. Za toleranciu, ako inak. A tak mestom tiahol asi päťtisícový dav zgrupovaný z čoraz redšej serióznej strednej triedy s transparentmi Islam je rakovina a proti nim sa postavilo niekoľko stoviek ľavičiarskeho póvlu, staničných sociek, úchylov rôzneho druhu a vylízaných "ochranu hľadajúcich úbohých utečencov" vo veku medzi 20 a 30 rokmi, ktorí vyzerajú tak zúfalo rovnako výzorom aj lámanou nemčinou - ako banda kriminálnikov v tých ich kapucňových buzibundičkách do pásu, účesoch á la Justin Bieber a s tým sladkastým smradom orientálnych parfumov. Jeden z týchto drzých ilegálov niesol transparent v angličtine s nápisom Detoxify your brain. To sa ten zmrd komu prihovára? Domácim Nemcom, ktorí vytvorili bohatstvo, umožňujúce hnedoidným produktom nenormálneho premnoženia v oblastiach ich pôvodu ako on parazitovať na Germoney, žiť z peňazí vytvorených prácou týchto údajne toxických mozgov?

Tak sa teda pozrime, čo prinášajú "netoxické" mozgy hnedoidov k nám, do Európy.

Nie je to tak dávno, čo sa aj v Česku v mainstreamových médiách mihol prípad z Landkreis Pinneberg (Šlezvicko-Holštajnsko), keď si úbohý sýrsky utečenec - ilegálny hosť Merkelbaby, pobývajúci na nemeckých sociálych dávkach so ženou a štyrmi deťmi uplatnil nárok doviezť si do Nemecka svoju druhú ženu, ktorú nadobudol v duchu islamského práva šaríja, a spolu s ňou ďalšie štyri deti. Z hľadiska šarije je totiž muž povinný zabezpečiť obom ženským rovnaké benefity - a kým jedna si hovela v nemeckom blahobyte, druhá krkala v občianskou vojnou rozmlátenej Sýrii. Bolo mu vyhovené. Tento prípad - údajne druhý v Nemecku - nie je až taký zaujímavý. Ak by sa napríklad pobral do Germoney za azylom známy mnohootec Boris Kollár, blbý nemecký systém by mu umožnil doviesť si tam všetkých harantov a k harantom ich ctené matky, lebo ako by to bolo, dieťa bez matky. Ani by ich Kollár nemusel mať priklepnuté cez šariu. Zaujímavé je iné - a to zďaleka nevyvoláva také vášne, ako spomenutý prípad islamskej bigamie. Samotné islamské rodinné právo. Moslimskí migranti ním prichádzajú napáchnutí ako naftalínom. Nechcú a ani sa ho nemôžu zbaviť, pretože je ich bytostnou identitou. Je bez preháňania súčasťou ich mozgov - pre Európu katastrofálne toxických.

Rodinné právo, ktoré je právnym základom štátov s prevahou moslimského obyvateľstva, je v nich všade približne rovnaké. My sa pozrime bližšie na sýrske rodinné právo, ktoré - zdôrazňujem - patrí v rámci moslimských štátov k najmodernejším. V Sýrii žilo, kým sýrske "netoxické" mozgy neuvalili na krajinu horor občianskej vojny, asi 74 percent sunnitských moslimov, asi 16 percent nesunnitských moslimov (Drúzovia, Aláwiti a Šiíti) a asi 10 percent kresťanov najrôznejších denominácií a malý počet Židov a Jezídov. V tomto nábožensky a etnicky pestrom prostredí sa rodinné právo opiera výlučne o cirkev. Každý obyvateľ Sýrie patrí k niektorej cirkvi - ateizmus je tam vylúčený, ako ateistu vás úrady proste nezaregistrujú. Všetko rodinné právo pre moslimské obyvateľstvo sa tam riadi šaríjou. Sýrske rodinné právo zároveň nariaďuje, že moslim si môže vziať za ženu nemoslimku, ktorá si môže zachovať svoje náboženstvo, ale deti sú moslimovia. Naopak to nefunguje. Moslimka si nesmie vziať nemoslima, takýto manželský zväzok je neplatný. Nemoslim musí prestúpiť na islam.

S takouto výbavou k nám do Európy prišli tie milióny moslimských "úbohých utečencov", ktorí si s vervou uplatňujú zlúčenie svojich rodín, vytvorených a riadených výlučne právom šarija. Všade, kde sa usídlia, vznikne nekompromisne pralelná spoločnosť. Títo moslimovia majú a budú mať v paži nejaké nemecké občianske právo. Naďalej sa budú ženiť, vydávať a rouzmnožovať pod starostlivým dohľadom šaríje - a môžeme si byť istí, že šarija sudcov, ktorí budú pre nich tieto služby vykonávať, sa už natrepala do Európy plná islamská riť.

V čase, keď sa eurokomisariát buzerantských Beneluxov snaží uvaliť na Európu jednotnú legislatívu, ktorá úplne odpíše zvrchované národné legislatívy, vzniká tu legislatívne paralelná stredoveká spoločnosť z tých, ktorých sem buzeratnský eurokomisariát ťahá po miliónoch.

Zostáva len spýtať sa, či tí buzeranti vôbec vedia, čo robia.

Pé es k Sýrii: Ku katastrofe sa tam začalo schyľovať už na prelome tisícročí, keď bolo jasné, že premnoženie je neudržateľné. O desať rokov to ruplo. Ako všade, kde sa bezhlavo množiace obyvateľstvo nevie udržať vo vlastnom koryte.

 

Foto: Aleppo - takto si krásne a bohaté mesto doriadili "netoxické" sýrske mozgy, ktoré naliezli do Európy moralizovať a urážať nás.

0
slaven1

Nemci sa z 2. svetovej nespametajú ani za 100 rokov od jej ukončenia.

Medzitým v Taliansku https://www.rt.com/news/417787-shooting-italy-macerata/

Talian sa vybral postrielať zopár hojne sa v jeho meste vyskytujúcich Afričanov, po tom čo jeden z nich zabil 18 ročnú dievčinu Pamelu Mastropietrovú a jej rozporcované telo odhodil v kufroch do kríkov.

Buheh

postrieľal 77 jedincov, ktorých považoval za škodnú. A jeden v Nice, tuším to bol Francúz, si sadol do kamióna a zabil ich na pešej zóne 84.

Som si na nich spomenul, keď som čítal o tomto talianskom nešťastníkovi. Takto sa predsa problémy v spolužití v modernej multikultúrnej spoločnosti neriešia. Teraz pôjde do basy a čo z toho bude mať on, a čo z toho budeme mať my? Prečo sa najprv neporadil so staršími a skúsenejšími? Prečo si najprv neprečítal niečo z Havla o pravde a láske, prípadne niečo iné múdre na internete, ako sa dajú riešiť takéto veci humánne, elegantne, efektívne a multikultúrne?

Ema

Reportáž priamo z mesta
https://usti.idnes.cz/reportaz-mf-dnes-nemecko-chotebuz-migranti-problem...

Mimochodom, práve s islamským rodinným právom súvisí fakt, že v inváznej armáde z roku 2015 - doteraz sú takmer výlučne moslimské samce. Dievčatá zo Sýrie, Iraku a Afganistanu zostali doma - niežeby boli menej drzé ako ich súkmeňovci, ale šarija, ktorá je pre nich všetkým, im zakazuje spolčovať sa s inými ako moslimami. A tak doma čakajú, kým odletia do Germoney ako rodinné zjednotiteľky oslimov. Chlapci, tí si nájdu všelijaké naivné nemecké Malvíny ako tá šestnástka z detskej televízie Kika, z ktorých spravia ošatkované mnohodetné moslimáčky, aby sa počet moslimov radostne zväčšoval. Aj tá Malvína už vítala príbuzenstvo svojho Mohameda, ktoré úspešne dorazilo do Germoney zjednocovať, s handrou na hlave, ako sa v duchu islamského rodinného práva patrí.
Moslimky, ktoré sú na Západe, pod prísnym dozorom rodiny nosia moslimskú pokrývku hlavy, aby bolo jasné, že "my sme len pre moslimov".
V idnes nedávno v rámci propagovania (neexistujúcej) moslimskej integrácie vytiahli akúsi obstarožnú Sýrčanku, ktorá handru na hlave nenosí. Čert bol v detailoch - že prišla ešte pred občianskou vojnou a že vyrastala bez moslimskej handry na hlave, ktorá bola v Sýrii do roku 1990 na verejnosti zakázaná. Že je vlastne ateistka.

Náhodný okoloidúci

Nie som znalec, ale z toho, čo som doteraz čítal, mi vychádza takýto scenár:
Moslim môže mať 4 zákonité manželky - pokiaľ ich je schopný uživiť. Podaktorí najzazobanejší majú iste aj viac žien - 4 zákonité a niekoľko neoficiálnych konkubín v háreme. Kvôli tomu sa veľkému množstvu mladých moslimských samcov jednoducho neujde žena. Podľa prísneho výkladu islamu je sebauspokojovanie zakázané, lebo sa to pokladá za "znásilnenie ruky". Mladí moslimskí samci sú preto nepretržite neskutočne nadržaní, a tak "to" riešia buď s kozami a inými zvieratami alebo sa vychytia a zorganizujú vojenskú výpravu zameranú doslova a do písmena na lov žien iných národov.
Takúto loveckú výpravu teraz zažíva južná, severná a západná Európa, ale prelieva sa to aj do Prahy a Brna, tak to vyzerá.

sandro

Ano, toto je pomerne presne. A je to velmi efektivne z pohladu dobyvania uzemi. Vzdy je totiz k dispozicii vela nahnevanych mladych moslimov, ktori chcu zenu. Terajsie male biele deti Europy to budu mat extremne tazke. Staci sa pozriet na tabory mladych hrdlorezov na blizkom vychode.
Vzdy ked vidim vo Viedni zakuklene biele Rakusanky, pride mi zle.

sandro

tak prave mam cerstvu skusenost z metra vo Viedni. Nerad nim chodim, je to uz nebezpecne a hlavne si nechcem kazit naladu. Ale teraz som nemal na vyber. Vsimol som si, ze som stretol viac mladych bielych zien s handrou na hlave ako normalnych. Boli to naozaj desiatky. To co sa tu deje je desive o to viac, ze sa nam to deje akoby uplne prirodzene pred ocami a nikto sa nad tym nepozastavuje. Som si isty, ze keby okrem pohrdaveho pohladu skusim otazku PRECO?, tak ma miestni korektni Rakusania ukamenuju.

afinabul

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/217188-islamiste-buduji-parale...
Židia platia na Slovensku dane, nevraždia a neznásilňujú študentky, sú proti dvojitému občianstvu a koho napadlo niečo o paralelnej spoločnosti a nemá červenú šnúrku na zápästí je antisemita!