Posadnutosť bývalými zamestnancami SMEtiarne

Nielen na Nadhľade, ale vo viacerých bodoch slovenského internetu badám posadnutosť bývalými zamestnancami SMEtiarne.

Príde mi to ako hľadanie myšlienkového protivníka po tom ako finančníci redakciu SME, na potešenie mnohých, vyčistili ("trhovo" očistili od "trhových" ultra kohútov).

Keď vstupuješ do arény protivníka, on určuje ako sa budeš správať

Máme tu pokračovanie úkazu, keď mnohí (nielen slovenskí) myslitelia strácajú svoj čas negovaním výstupov proti nim namierenej infovojny, a tak zväčšujú účinok na nich zameraného psychoútoku. Zároveň posilujú infozbraň, z ktorej sa po nich "strieľa", a pomáhajú opodstatniť jej existenciu (financovanie).

Týmto sa ukazuje, že myslitelia nedomysleli (nepochopili) podstatnú časť vôkol nich prebiehajúcich dejov.

Na miesto toho, aby venovali zdroje vlastnej agende (formovanie okolia smerom akým ho chcú vidieť - "takto to chceme"), a spojili sa za účelom zostavenia vlastného, silného a mohúceho média, ktoré bude kričať do sveta ich spôsob života, myslitelia a činovníci venujú čas negovaním produktov vytvoreným platenými agentmi nepriateľa (a vypisujú "nie, takto to nechceme").

Takže zamysli sa nad tým aký chceš svet vidieť, a začni ho k tomuto obrazu formovať. Nájdi ľudí, čo na tom už pracujú, a ponáhľaj sa, času je málo.

baloo

rozostavajme kadetade tabule "zákaz vjazdu", drvivá väčšina to zožerie. A potom foťme. My - ich, demokratov. Zbalme si dobre svoje transparenty, nebudú dlho vidno, ale nech je tam odkaz na druhú stranu a nech v dohodnutom čase je náš fotograf, ruské média to s radosťou preberú. Svojim spôsobom "chvaľa Bohu" že ten svet je opäť dipĺový. Len aby to tiež nebol odrb.

Norman

Nekritizujme svojich oponentov!
Kritizujme sa navzájom!
:)

vlastne
:(

slaven1

PS: Tento článok nie je o Rostasovi, ten to robí dobre :)

Norman

že je to o Rostasovi?
Vieš, názov informačná vojna znamená, že je to vojna, že ide o oponentov a nepriateľov.
Tých musíš poznať a sledovať, čo robia. Masmédia sú jeden zo základných pilierov moci.

Ale nebudem ťa o tom presviedčať - sám Rostats komunikuje či skôr konfliktuje s projektom N a to isté platí napríklad o Slobvysielači a podobne.

Ale určite sú pozitívne stránky, ktoré nekritizujú zlo, ktoré sa médiám nevenujú - napríklad ... no, čojaviem, nechcem nikoho konkrétne vysmievať.)

Takisto kľudne a bez výčitiek beriem, že si nespokojný s týmto portálom. Takmer ma to mrzí. Takmer.)

jery

len mám taký pocit, že ti tu mám nechať tento link:

https://www.youtube.com/watch?v=bcjTWn6jS1A

P.S. môžeš to celé vymazať, ak som mimo mísu

Norman

Sú dve možnosti: naznačiť, že som niečo pochopil, alebo naznačiť, že som nepochopil ceľkom nič.

nové