Prečo USA nebombarduje Izrael pre použitie chemických zbraní??

Biely fosfor je chemikália. Je to zároveň termín pre zbrane, spôsobujúce plošný oheň, ktorý je prakticky nemožné zahasiť a ktokoľvek ním zasiahnutý zomiera alebo je zmrzačený za ťažkých bolestí. Tieto zbrane, podobne ako im príbuzne napalmové a podobné zápalne zbrane, pôsobia teda plošne, ničia hromadne a sú jeden z doslovne najdiabolskejších vynálezov ľudstva (ešte aj atómové inferno je v priamom zásahu milostivejšie)

To sú fakty.

Zbrane s bielym fosformo nie sú oficiálne "chemické zbrane", ale sú to zbrane, ktoré je zakázané používať proti živej sile, nehovoriac proti civilom. V každom prípade je neľudské ich takto použiť.

Uznáva to aj vojenská moc USA, v roku 1991 napríklad ich oficiálna správa znela:

"Iraqi forces loyal to President Saddam may have possibly used white phosphorous chemical weapons against Kurdish rebels and the populace in Erbil and Dohuk. The WP chemical was delivered by artillery rounds and helicopter gunships."

V tej správe dokonca Američania označujú fosforové zbrane za zbrane chemické. Použil ich vtedajší už nepriateľ USA, Saddam Hussein, a tak boli zlé.

Zaujímavé je, že keď ich použil spojenec USA, Izrael v roku 2008 proti Palestínčanom v Pásme Gaza, tak na to USA nereagovali nijako negatívne. Nedávali ultimáta, nehrozili a nešli takmer okamžite bombardovať tri mesiace TelAviv a Jeruzalem. Prečo sú Američania tak očividne nespravodliví? Prečo tak otvorene tolerujú sionistické zločiny - a zároveň sa debilne snažia hrať na zástancov a obhájcov humanity?

Ukážky Izraelského použitia zápalných chemických zbraní (hlavná zložka biely fosfor)

Vojna s názvom Liate Olovo (cynický názov vysmievajúci spálené obete) 28 december 2008 až 18. január 2009.

Áno - bola to VOJNA, žiadna "operácia" bola to vojna trvajúca skoro celý mesiac (čo je viac, ako 6 dní) a túto vojnu  jednoznačne začali Izraelci.

V tejto vojne bolo zabitých viac ako 1400 Palestínčanov. Palestínske Pásmo Gaza je jedno z najhustejšie obývaných ľudských sídiel a použiť tam biely fosfor je vojnový zločin.

 

 

 

 Ja viem, že sionisti sú vyhorené beštie bez svedomia, ale toto nie je určené im. Toto je určené pre ich obete.
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
Stačilo?
 
 
zdroj: AC24
Autor: 
Anonymous
USA použili biely fosfor pri dobýjaní mesta Fallúdža v Iraku. Defoliant Agent Orange, čo používali vo Vietname sa vyrábal v chemičke v Strážskom na východnom Slovensku. A tu je tá slávna sýrska slobodná armáda : http://www.youtube.com/watch?v=AR2-HIvR_bc  
Ema
Američania bielym fosforom Fallúdžu obliali.   V Gaze boli počas Liateho bieleho fosforu ruskí vojenskí lekári a o zverstvách židovskej armády informovali aj vládu Ruskej federácie.   Moskva bude garantovať, že sa obdobné zverstvo nezopakuje aj v Sýrii. Гвардейский ракетный крейсер "Москва" во вторник покинул пролив Гибралтар и движется в восточную часть Средиземноморья, где войдет в состав постоянного оперативного соединения Военно-морского флота (ВМФ) России. http://ria.ru/defense_safety/20130911/962469395.html#ixzz2ebkDRNND   O 6 dní bude pri Sýrii. No a v tom čase sa к составу постоянного оперативного соединения ВМФ присоединятся большой десантный корабль "Николай Фильченков" и сторожевой корабль "Сметливый".  
Alena
Rozkaz na pouzitie bieleho fosforu proti nevinnym civilistom, vratane malych detí (!!!!) moze vydat naozaj len psychopat alebo samotny Satan, a to si hovoria "elita" tohto sveta... V skutocnosti to ani nie su ludia, su naozaj len medziclankom medzi opicou a ludmi. Nechat zhoriet za ziva male deti...a to si vravime civilizovany svet, je urazka zvierat , keby sme ich prirovnali k zvieratam, lebo taketo "zverstva" ani zvierata nerobia...neviem si ani len predstavit utrpenie tejto zeny, ktora sice popalena, ale prezila...aj ked urcite chudera denno denne lutuje, ze to prezila, lebo po tom utoku na ich dom vsetci jej rodinni prislusnici- manzel, synovia, dcera s len rocnou vnuckou zhoreli za ziva...a cely svet sa len mlcky prizera...kde to preboha zijeme...kde to privadzame na svet nase deti... http://www.radioviva.sk/vysielanie/rubriky-a-relacie/mlcanie/123-diel-bi...
--- nepodpísaný ---

usa raz kruto, velmi kruto za vsetko zaplatia