Prepustenie Pčolinského: mafia sa zasa objíma a bozkáva

Došlo k tomu, čo sa dalo predvídať - keďže pobyt Pčolinského v base ohrozoval ušatého Mikulca, a teda celú koalíciu, bol nakoniec prepustený a zbavený obžaloby. 

Táto koalícia mafiánov je očividne rozhodnutá dotiahnuť svoje vládnutie až do konca. Omyl v podobe zatknutia riaditeľa SIS Pčolinského, ktorý vznikol nepochopením nejakého aktívneho blbca dole (a možno nejakého blbca hore), sa z ich pohľadu konečne podarilo vyžehliť. Aby to dosiahli, museli celkovo vypustiť z valca paru, zrejme museli urobiť preplesk na nejakých vyšetrovatelov či prokurátorov, zrejme spustili nižšie latku pechorenia, pochopili, že prestrelili a že takto by tá ich revolúcia rýchlo požrala aj svoje deti.

Evidentné je, že masmédia pri prepustení Pčolinského len naoko blačia, ako zlyháva potrestanie korupčníkov. Je to len drobný cirkus, aby naozajstní slepci z radov korporátnej mládeže náhodou nezačali vystrájať, ba čo horšie, aby dokonca neprekukli situáciu ako jasnú hru mafie. Aby neprekukli, že volili mafiu.

Menej evidentné je, že indikácia ubratia zo štýlu boľševikov  50-tych rokov indikuje aj oslabenie vojny, ktorú vedie s vládou Smer. Zrejme u nich bude nasledovať uspávanie, podobne tomu stavu, v akom je Hlas. Keď dá proamerická svoloč pokoj Smeru, dá aj on pokoj im. 

Pre úplnosť sa pozrime aj na ľudových národovcov - hej, kotlebovci aj s ulicou sú vo veľkej jame, z ktorej nemôžu, či lepšie povedané nechcú vyliezť - režim im tam hodil hromádku rúšok a oni ich so zúrivosťou trhajú a tešia sa pri každom, akí sú dobrí a ako bojujú s režimom. Vrrrr, vrrrr...  A potom je tu ešte Republika ... teda tu niekde je ... aha, asi dnes odišla do Košíc ... proste je stratená.

Pripomeňme si ešte, že Slovensko má na čele najmocnejšej strany, na čele koalície, človeka, ktorý nezvládol premiérovanie a je v podstate v domácom liečení. Slovensko má vládu bez skutočného vedenia. Ale tento chaos nie je len dôsledok týchto dobrodruhov, čo sa tam pohybujú - naozaj sú v tomto prípade vinní hlavne voliči, ktorí toto zvolil. Na tohto neviditeľného nepriateľa, na túto dementnú "väčšinu" nemožno zabudnúť.

Takže situácia na Slovensku je zas zafixovaná, nik nič nechce a ľudia vlastne ani nevedia, čo by mali chcieť. Tu sa zmenia pomery, až keď sa zmenia tie globálne.

A tie ako vyzerajú? Koľko storočí odumierala Rímska ríša? Ťažko povedať, kolísalo to, ale nakoniec to ruplo. Terajšia situácia je dynamickejšia, počet ľudí na kontinente 500 miliónov, celkovo už pomaly 8 miliárd, teraz to pôjde rýchlejšie. Nemožno predpovedať nič iné, iba koniec globalizmu, vojnu kontinentov, tých technických s tými zaostalými nádorovo rodiacimi. Dobrá správa je, že predpokladám ťažký kolaps tých druhých. Konečne.

Taký som ja optimista.

Ale to je vzdialenejšia budúcnosť. Teraz je dôležitý jeden parameter - rozťatie reťaze, ktorou Amerika spútava a ovláda Európu. To je podstatné, a zároveň to presne indikuje procesy v pozadí. Amerika vyčerpala svoj prvotný potenciál, urobila hlúpe chyby a musí sa s nimi vysporiadať, ako iné podobné monštrá v minulosti. Európa sa musí oslobodiť, najmä takzvaná stredná Európa.

Toľko situácia vo svete pri príležitosti začiatku školného roka :)

 

nové