Просто киска

Kým anglosionisti sa boja iných názorov, my tu kľudne poskytneme priestor osobne Kiskovi - je to ich oficiálne video, žiaden ironcký zostrih. Dáme mu priestor -  ten človek sa totiž dehonestuje sám od seba.

Nejde len o to, že je neúprimný klamár a podvodník, a to aj vo verejnom vystupovaní. On je zároveň dôkaz, ako nesebakritickí tí ľudia sú. A ako tento druh kasínového kapitalizmu, ktorý dáva peniaze podobným kiskom na úkor reálnej pracujúcej populácie, je hnus, ktorý musí byť zničený.

 

 

Autor: 
téma: 
Roland Edvardsen

:-D. Hej, kategória humor sedí. Lenže keď si človek uvedomí, že toto plánuje o 2 mesiace globohomo mafia posadiť na premiérsku stoličku, tak ho smiech veľmi rýchlo prejde. A ak im nevyjde tento psychopat, tak v zálohe majú ešte ďalšieho - feťáckeho koktáka. Medzinárodná hanba, že na čele štátu máme daňového podvodníka alebo propagátora drog bude to najmenej.

Ak tieto voľby ohlodáme na podstatu, potom vidíme, že podstata volieb 2020 nie je o tom, či Smer s Kiskom alebo Smer s neviem s čím. Tu ide o to, kto prevažne ovládne exekutívne funkcie v štáte, a aj aké, vrátane tej najdôležitejšej - premiérskej.

A Kiska alebo Truban v úlohe predsedu vlády majú potenciál napáchať nevyčísliteľné škody pre Slovensko, aj behom krátkeho času. Počúval som napr. Sulíka na Aktualitách: https://www.aktuality.sk/clanok/750095/volby-2020-fico-skonci-pred-sudom... Strašné, oni naozaj túžia zaviesť stalinistické čistky a terajšie totalitárne vyčínanie je len predzvesťou.

nové