Revolúcia začína žrať svoje deti

Ukrajinská revolúcia začína požierať svoje deti - lepšie povedané - parkchanti za začínajú žrať medzi sebou.

Prvá zo známejších obetí je jeden z vodcov Pravého sektora,  Oleksandr Muzyčko, prezývaný Saša Belyj, v poslednom čase známy celému svetu ukážkou, ako vyzerjú nové USA-demokratické pomery na Ukrajine. Neger spravil svoju robotu, neger môže ísť.

Muzyčko bol zločinec, ktorý bojoval proti Rusom v Čečensku a podľa serióznych informácií tam mučil a vraždil zajatých ruských vojakov. Na čele Pravého sektora pomáhal vytvoriť chaos v Ukrajine, pád legitímnej vlády a zabratie moci sionistickým zlepencom. Teraz už ale jeho rabiátske metódy, ani jeho vyhrážky židom, nevyhovujú a tak bolo poslané 30 členné komando novej ukrajinskej polície, ktoré Muzička prepadlo v kaviarni, vyvliekliovon, zmlátilo a "pri pokuse použiť zbraň" ho strelili do hrude.

Taký je osud hlupákov, ktorí veria sionistom a spolupracujú s nimi. To je ich odmena. Druhý známy ksicht Pravého sektora a kandidát na prezidenta, Jaroš, podľa všetkého podobný zmrd ako Muzyčko, má dôvod na zamyslenie sa.

Nová nelegálna chunta v Kyjeve začína ukazovať, ak vyzerá pravá demokracia. Sprosté ukrajinské telce, ktoré na Majdane mesiace mlátili aj vraždili policajtov, si budú môcť vyskúšať, ako chutí skutočná vládna zlovôľa. Sionistická nelegálna vláda nebude váhať dať sopliakov na ulici postrieľať. Tento raz nebude špeciálne jednotky brzdiť žiaden zradca v zákulisí, a tak typickí sprostí východní haličskí Slovania dostanú novú lekciu - ktorú si ale za Majdan aj zaslúžia. Až dovtedy budú ako sprostí potiť krv, generácia za generáciou, kým nepochopia.

 

Video o zabití Muzyčka.

Ktorí ďalší revolucionári sú na rade, sa uvidí. Prirodzene, prví na rane sú "ukrajinskí nacionalisti", teda Pravý sektor a Sloboda.

Zato sionbaba Tymošenko sedí spokojne v Nemecku a odtial vyzýva východoslovanov, aby na seba začali hádzať nukleárne zbrane. Zaujímavé, že tú nikto neodbachol pri zatýkaní. Prečo tú nik neodbachol na úteku, keď Majdan začínal naberať obrátky? Kedy už konečne ľudia pochopia, s akými plazmi majú do činenia?

 

 Zdroj: ria.ru

Autor: 
téma: 
Le Bleu
ten mi chýbať nebude.
helenka
zdá sa však, že vám chýba Janukovič. Nevadí, že zlodej, hlavne že to ťahá s ruskom.
Le Bleu
Ani Janukovič mi nechýba.
Buheh
Mal by byť na svojom mieste a zjesť kašu, ktorú svojou zbabelosťou pomohol navariť. A trebárs aj byť odsúdený, ak je za čo. Stále je právoplatným prezidentom Ukrajiny (a teda aj najvyšším veliteľom vojsk, okrem iného) a nikto ho zatiaľ v zmysle platnej ústavy a ukrajinských zákonov neodvolal, ak teda neberieme do úvahy banditov, ktorí s kalašnikovmi znásilnili parlament. Nechať medzinárodných zločincov ovládnuť krajinu je hriech, za ktorý by mal pykať.
Lubov
 Veru ani mne. Sú to práve tri roky,čo tak náhle,ako to už býva,dostala som sa "na druhý breh" po nehode.Nie ale celkom,keď som tu a píšem Vám .No nič moc. Dlhý,nekonečný zástup takých ohnutých sivých ľudí,nemalo to konca . Na to sa nedá zabudnúť a v tejto chvíli si myslím,že viem,kto tam pribudol.Len hlupáci žijú bez pokory.
Norman
Hm, takto, Lubov, ako by som ti to povedal ... Videla si film Šiesty zmysel?
Lubov
čau Norman,pochopiteľne ,že som videla....to ma tak ale pre iné napadlo. Ideš na kávu a skončíš v kóme,stať sa môže. Druhému mužovi Majdanu by sa nemalo,je to zvláštne.. Čo sa vlastne stalo? Ale v súvislosti s hentým mám jedinú výčitku a to že som nedala najavo radosť rovnako otvorene ako Ty. Tak aspoň teraz .A ten život po živote,či  je a aký koho čaká,no,neviem milý Norman,ani po tomto zážitku neviem.Pre rozorvané duše však niečo dobré predsa len mám.-) http://www.youtube.com/watch?v=T0hJtqeRtqI
Norman
I keď dobrý vtip by sa nemal opakovať ani vysvetlovať, urobím výnimku. Ten film 6.zmysel ma zápletku a pointu. To zápletka je relatívne banálna - videnie mrtvych ľudí. Bežný divák vychovaný na stereotypických paternoch ju ale považuje za istým spôsbom pointu. Preto bola všeobecne prekvapivá skutočná pointa toho filmu. Preto sa ťa pýtam presnejšie: Ak píšeš, že si bola na druhom brehu, si si istá, kde si teraz? Si si NAOZAJ istá?  
Lubov
Ach tak. :-)))  To je fakt,kde vlastne som?
Norman
Kde vlastne som? :)   Jadrom múdrosti nie je poznať správne odpovede, ale poznať správne otázky. To myslím smrtelne vážne a doslovne.
ushiro
Saško "Biely" (ten pseudonym nemal určite podľa kvality svojej duše - tá musí byť riadne špinavá, Gandalf je zjavne iná liga) mal predpovedanú smrť: http://www.youtube.com/watch?v=2T-4-i9tEtQ Kazachstanská Vanga - Vera Lion mu predpovedala smrť vo svojom videu zo 14.3.2014 http://filosof-lion.com/index.php/predskaziniya-dlya-ukrainy-na-2014-god  
Prasiatko
Saško "Biely" je prezývka toho trtka Dmytro Jaroša, ktorý kandiduje na prezidenta Ukrajiny kroch. Zavraždeným je ujo Muzyčko, čo je jeden z bojovníkov v Čečenských vojnách proti RF, ukrajinského, kozáckeho pôvodu. Takže neviem kvik kto čo predpovedal, ale môžem ťa ubezpečiť, že Saša "bílý" žije ...zatiaľ. :)
ushiro
Saško, Saša je alternatíva mena Alexander. Na Slovensku je to nap. Šaňo.  Viď Alexander Mach a pieseň z čias Slovenského štátu: "Od Žiliny ide vlak a v ňom sedí Šaňo Mach..."
ushiro
V tom videu ide ako prvá reč o Dmytrovi Jarošovi, ktorého po práve Vera Lion označila za banditu - doslovne povedala, že má banditskú DNA. Reč je aj o ďalších...
Kolodej
Sasa Biely je Muzycko.
Prasiatko
Áno, presne to som si pokviklo, keď som ráno v rádiu počulo o tej vraždičke. :)) :D
afík
Židovský Pravý Sektor http://www.youtube.com/watch?v=doKQBUXZ51g odstránil nepriateľa Muzyčka / Abodah Zara 26b: „Najlepší z nežidov musia byť zabití.“/ Pretože to s Ukrajinou myslel ešte "dobre", „Kým bude v mojich žilách kolovať krv, dovtedy budem bojovať proti komunistom, Židom a moskaľom" a Židia už pod svastikou raz bojovali: Hitler's Jewish Soldiers, Haavara Agreement ...
Norman
Každá revolúcia má ľudí na špinavú prácu a kopa špiny sa nalepí aj sama. Muzyček bol typický magor na špinavosti, nech by mal akékoľvek politické názory - jasný debil. Ak historická analógia, tak Rohm, alebo Bakunin a podobní, vždy to tak nejako bolo. Muzyček možno mal prsty aj v snajperoch, a tak ho bolo treba umlčať (lebo viete, že vyšetrovanie je už vraj uzavreté ) Ja dúfam, nepredpokladám, ale chladne s čistým svedomím dúfam, že teraz Pravý sektor niečo spraví, zabije na oplátku jedného - hm, radšej dvoch, z provládnych zločincov. No, a tí zas štyroch banderovcov a tak ďalej, hech.   Pod svastikou bojovalo kopa židov, priamo dôstojníkov wehrmachtu (na webe sa určite dá dohladať) - to vieš, že s tým antisemitizmom v samej Ríši to nebolo tak, ako to oficiálna história píše. Áno, existuje iracionálna nenávisť, u typov ako Muzyček - voči židom, voči rusom, voči komukoľvek. To ale nebol problém hitlerovského Nemecka - tam to bol stret dvoch spoločností a svetonázorov - áaale, veď to všetci už vedia. A kto to ešte nevie, kto to doteraz nevie, nepriešiel skúšobným testom :-)      
Lubov
Revolúcia požiera svoje deti. Urobila som malý prehľad : Prvý: Honoré de Mirabeau,postava na začiatku revolúcie 1789.Zápal pobrušnice,smrť 1791   Druhý:Jean Paul Marat (krajná lavica)zástanca revolučného teroru,smrť vo vani,atentát 1793     Tretí :Maximilien Robespierre (krajná lavica),jeden z autorov Deklarácie ľudských práv,neskôr jakobín,predseda Parížskej komúny,predseda Výboru pre všeobecné blaho,najsilnejší muž Francúzska ,smrť gilotína 1794 po protijakobínskom povstaní. Štvrtý: Georges A. Couthon,autor pojmu nepriateľ ľudu,zástanca revolučného teroru,1794,gilotína.Tie dejiny majú zmysel pre čierny humor,zdá sa.  
Norman
V tom krátkom zozname chýba Danton, jedna zo základných postáv revolúcie. A ešte ma napadá Saint Just. Aj tí boli sťatí. Veď to o požieraní svojich detí revolúciou vzniklo pri tejto francúzskej, tá ich požrala takmer úplne všetky.  
Náhodný okoloidúci
Vyzerá to tak, že Saško sa pri zatýkaní snažil uniknúť, ale keď videl, že sa mu to nepodarí, napálil to do seba. http://slovak.ruvr.ru/news/2014_03_27/Gulka-v-tele-Muzycku-bola-vypalena...
Lubov
  Možno by bolo dobre,v súvislosti s tým všetkým na Ukrajine,pozrieť sa do minulosti,myslím,dosť vzdialenej minulosti. http://www.vydavatelstvorak.sk/product/stopy-davnej-minulosti-5-slovensko-v-stredoveku-koniec-druheho-kralovstva-120/  ide o ten úryvok z knihy,píše sa v ňom  tiež o Kyjeve .
Náhodný okoloidúci
Vyzerá to tak, že za popravou Sašku Biloho boli kšefty s vyhoreným jadrovým palivom, ktoré chce západná Európa trvalo uskladňovať v Černobyle. Chcel podiel.    http://www.czechfreepress.cz/evropa/proc-musel-zemrit-ataman-euromejdanu...

nové texty