Rezolúcia už je tu

 a je dobrá.

Bezpečnostná rada OSN v noci SEČ jednohlasne prijala rezolúciu o Sýrii.

Pre Sýrčanov terorizovaných alkajdistickými bandami podporovanými Západom rezolúcia znamená, že tieto monštrá už nebudú môcť rozšafne vraždiť ľudí chemickými zbraňami ako doteraz a tváriť sa s pomocou západného mediálneho molochu, že to Assad.

Pri ničení zásob chemických zbraní bude na sýrskom území pomáhať armáda Ruskej federácie - do Sýrie vkročia ruské vojská s mandátom OSN a vrátia Amerike to, čo si požičala pri rezolúcii o Líbyi. Žoldnieri v službách šaríje, bohato financovaní spojencami USA Saudskou Arábiou a Katarom - etalónmi to demokracie a slobody, si už môžu kopať jamy.

Pre USA to znamená, že definitívne prehrali. Kerry/Kohn môže síce bláboliť o možnom využití 7. kapitoly ústavy OSN, ale to by nesmela pri brehoch Sýrie kotviť Moskva a jej početný sprievod.

Pre Izrael to znamená, že si môže začať spisovať pre inšpektorov svoje zásoby jadrových, chemických a biologických zbraní.

Pre nás ostatných to neznamená, že sa tretia svetová vojna skončila, pretože posledný bod bude kritický. Zločinný štát bez hraníc Izrael však musí byť zbavený všetkých zbraní hromadného ničenia. Bodka.

 

Autor: 
Ema
http://oidnes.cz/13/093/org/IPL4e2c62_2028ad3d6af44758833b6ba031d98fbc_0... Výsledok misie špeciálnych síl izraelskej a americkej armády.
Neprihlaseny
Kto ho financoval a co nim bolo sledovane?
Ema

Obchodné centrum v Nairobi má izraelského (no, izraelského - je to veďviemekto s minimálne dvoma občianstvami)  majiteľa, Mossad sa po Nairobi aj Keni špacíruje ako doma, napriek tomu došlo k takémuto incidentu. Prezident Kene (asi Obamov bratm, čo ja viem) je rozčúlený a označil Mossad plus CIA za neschopnú bandu. Útok nevyšetruje Keňa, ale Izrael a je naň uvalené informačné embargo. Počet mŕtvych je výrazne vyšší než bolo oficiálne oznámené (mnohí zomreli v dôsledku oslobodzovacej akcie samerických a izraelských special forces používajúcich sofistikované metódy, ako vidíme aj na fotke), väčšina obetí je v chladničkách - možno v Keni, neviem. Pohreb ale určite nemali.

Svoju neschopnosť Mossad zakrýva tým, že "útok bol sofistikovanejší ako legendárny 911", čo aj v Keni vyvoláva poznámky, že dôvodom väčšej sofistikovanosti je fakt, že o teroristickom útoku v Nairobi nevedeli a neriadili ho.

 

Môžeme ho teda zaradiť k tým pár zločinom, ktoré nie sú Západom riadenými false flag operations.

Proste sa skupina ľudí sledujúca USraelské besnenie už ale naozaj nasrala. Taký je môj názor.

Náhodný okoloidúci
Z obnovy Sýrie by mali byť vylúčené všetky štáty a firmy, ktoré sa podieľali na podpore teroristov. Bez výnimky. A žiadne dodatočné ospravedlnenia, ako že si mysleli, že podporujú demokraciu a tak, by sa nemali prijímať ani brať do úvahy, lebo možností zistiť pravdu bolo viac ako dosť. Ale vojnové reparácie a náhradu škody by teda mali zacvakať v plnej výške, aj keď zničené životy a hodnoty to nevráti. Západ odjakživa využíval každú príležitosť, aby ukázal, že nedokáže konať čestne a poctivo. To len blbci trpia kognitívnou disonanciou.
Ema
Kohn/Kerry sa zahral na proroka a vyhlásil, že síce nevyhrá žiadna zo strán, ale Sýria bude úplne rozvrátená. Bude nás stáť dosť síl, zabrániť pokračovaniu rozvratu v réžii USraela. V konečnom dôsledku bude mapa Blízkeho východu vyzerať inak. Otomanským syndrómom osprostený Erdogan kdesi vykríkal, že Sýria musí byť rozporcovaná. Hej. Nezávislý Kurdistan si však zoberie aj časť Turecka, a to bez odvrávania.
Náhodný okoloidúci
Ja viem, najprv treba poraziť temné sily Mordoru. S právom Kurdov na sebaurčenie a vlastný štát súhlasím bez výhrad. Netreba ale zabúdať, že časť Kurdistanu teraz patrí Iránu. Kurdi síce tiež etnicky a jazykovo patria medzi iránske národy, ale aj tak v tom vidím isté riziko, zvlášť ak ich ten istý Západ, ktorý zatvára oči pred ich útlakom v Turecku, začne v Iráne poštuchávať a vyzbrojovať.
Norman
Povedzme to tak: Irán je stabilná a pre Kurdov bratská krajina, tam hranice meniť netreba. Umelé hranice má už sto rokov Irák a Turecko. V každom prípade treba "podporovať boj kurdského ľudu za slobodu, samostatnosť, demokraciu, sebaurčenie, pluralitu, rovnoprávnosť, slobodu prejavu, jaj, skoro som zabudol .... ĽUDSKÉ PRÁVA, proti despotizmu, proti fašizmu, slobodu podnikania, za práva gayov a tak ďalej a tak ďalej...". Túto  grcavú polievku treba naliať teraz Západu na hlavu.
Náhodný okoloidúci
Genetická analýza tureckého národa, robená L.L Cavallim Sforzom potvrdila, že moderní obyvatelia Turecka sú hlavne potomkovia pôvodného mediteránskeho starovekého obyvateľstva. Turkický-ázijský pôvod bol objavený len u 10% Turkov, ktorí pochádzajú hlavne z východného a stredného Turecka a líšia sa od väčšinového obyvateľstva mongoloidnými črtami tváre.   Zdroj: http://sk.wikipedia.org/wiki/Turci_(Anatólia) 
Norman
i keď kvapka citrónu dokáže okyseliť veľa vody. Ale tiež to tak vidím - a tým pádom treba tlačiť na samostatný Kurdistán a v Turecku samom na "rozvíjanie kultúry pôvodného obyvateľstva" (alebo tak nejako). Treba pripomenúť aj genocídu nielen na Arménoch, ale v podstate v reálnom zmysle slova (vyháňanie, aj zabíjanie) genocídu Grékov (na západe aj východe Anatolského poloostrova. Turci sú naozaj malá menšina a ich história pripomína tú Maďarskú - v oboch prípadoch tým nemyslím nič dehonestujúce - ale niečo, čo klame. Oba tieto národy sú nam podstatou bratskejšie, ako svojou kultúrnou ideológiu (zas len tou teoretickou ideológiou, lebo  prakticky sú oba tieto národy aj kultúrne poeurópštené (Maďarsko skoro celkom, Turecko samo o niečo menej - aj tie náboženské rozdiely nemožno preklenúť)).   Samo, len aby nedošlo k omylu, napriek povedanému som zásadne proti vstupu Turecka do EU.  
Norman
Dostať do Sýrie ruských vojakov, ako sme to aj tu spomínali, je pozitívny krok Ruska. Jediné to má šancu zaviesť tam poriadok - a explicitne s Asadom. Čo sa týka ďalších krokov, tiež budem opakovať a opakovať - núka sa vytvorenie samostatného Kurdistanu. To je objektívna strategická tendencia, ktorú treba podporovať a ju používať.  
Ema
že hneď začali pobrechávať títo certifikovaní zmrdi http://ria.ru/arab_sy/20130928/966470839.html  
Ema
aj na Hviezdoslavovom námestí :) http://www.jpost.com/Defense/Shin-Bet-arrests-Iranian-spy-sent-to-Israel... Hentým chazaroidom v Izraeli už načisto drbe.
Le Bleu
na akú-takú úpravu verejnej mienky. Ani to nestojí za pozornosť. Teda ten chudák, ktorého si vybrali, si o tom asi myslí iné. Tak mi napadá.. na Hviezdoslavovom som aj ja niečo fotil. A! Veď som si onehdá fotil aj tú hračkársku mešitu, pardón, synagógu pri Moste SNP. Nu, už je so mnou koniec. Veď ja som špión a ani o tom neviem.
Le Bleu
myslím, že nikto na tie fotky z Eminho článku (Vatra na záver?) nereagoval - je známe nejaké vysvetlenie tých kadí s horľavinou (alebo len od horľaviny?) pri/v tom pamätníku starého dobrého, čiže židovského Prešporka? Zabudli to zapáliť? Mala to byť provokácia? Ktovie?
Norman
a samozrejme že ho nezavreli len za tie fotky. Ale že to tí chuji talmudistickí tak verejne napíšu do svojho masmediálneho válova určeného im samým ... "fotil ambasádu" :-)  
Le Bleu
Takzvaná synagóga je už preč. A mesto si žije ďalej.
Ema
Vraj sa musia pripraviť, že bude potrebné organizovať ďalšie technožúrky. Koľká to obeta od protestujúcich. http://zpravy.idnes.cz/protest-pred-ruskou-ambasadou-deb-/domaci.aspx?c=... Video je strhujúce. Škoda, že nie dlhšie.
baloo
   "Pre nás ostatných to neznamená, že sa tretia svetová vojna skončila, pretože posledný bod bude kritický."   ... no pre NÁS konkrétne, tu medzi Karpatami (a obzvlášť pre Maďarsko) bude znamenať začiatok prílevu dvojitých občanov od Jordánu. Kde sa už po maďarsky aj naučili, bývať už budú mať kde (ozaj, tie megalománske obytné veže, čo v Blave a okolo vyrástli, sa už vypredali aspoň na 30%?), letisko Ferihegy 1 je už rezervované pre nich a s odôvodnením, že "sa boja extrémizmu" organizujú sebaobranné spolky. A vykupujú pôdu, vodné zdroje, nehnuteľnosti, firmy... zrejme Slovákom je to úplne neznáme... či?...            
Le Bleu
Keď chceš vedieť, čo sa bude diať, sleduj, čo robia židia. Sa hovorí. Alebo mravce..? Každopádne, napísal som to už pred viac rokmi ešte na Eminom blogu: pre osoby žijúce mimo Slovenska sa najviac osvedčení o štátnom občianstve Slovenskej republiky vydáva do kvázištátu Izrael. Tento trend stále pokračuje a je toho ešte viac, druhá, tretia generácia. Pokiaľ ide špecificky o dvojité občianstvo, tak krajín bývalého ZSSR sa to takmer netýka, pretože tam sa občianstvo prevažne strácalo ak nie hneď vysťahovaním, tak dňom darovania izraelského "občianstva". Počúvame opakovane najmä o Česku a Maďarsku, tie informácie sú - po ťažkom dolovaní - aj oficiálne, mapu poznáme.. človek sa tak zamyslí, čo za veci sa tu asi v niekoho plánoch chystajú.