Do roka bude mať Irán atómbombu

To tvrdí prezident Obama a ... nik ho už neberie vážne.

Prvá rovina je technický pohľad, ktorý po propagande voči Iráku spred desiatich rokov (ako ten čas letí) vyznieva celkom nepravdepodobne.

Druhá rovina je ten večný pokus o zastrašovanie, ten večný prvoplánový pokus o útok na primitívne podvedomé ľudské inštinkty. Atómové zbrane, chemické zbrane, zbrane hromadného ničenia ... po tom všetkom zabíjaní, ktoré denne predvádzajú armády USA a Izraela, pôsobia slabo ako desaťkrát prevarený sáčok čaju tupej talmudistickej propagandy. To mu sionisti vo Washingtone naozaj nevedia poradiť nič lepšie?

Podľa Obamu to Izraeliti vidia ešte v kratšom čase a keďže sa Netanyahu vyhrážel pred pár dňami v OSN, že Izrael niečo také nepripustí a zaútočí na Irán, aj keby to mal spraviť sám (do archívu - výborný komentár Escobara) - tak som teda zvedavý.

Autor: 
Náhodný okoloidúci
Každý, kto nemá v hlave nasr... dobre vie, že jediné, o čo tu ide, je to, aby si USA celosvetovo udržali vydierací a zastrašovací monopol a mohli beztrestne parazitovať na zvyšku sveta bez obavy z odstrihnutia od ulúpených zdrojov.
qwertz
Izrael bude štekať a hrýzť až do poslednej kvapky americkej krvi.
Anonymous
Vymývačka mozgov typu admirál Axel Springer-Ringier (Nový čas, Adam, Azet.sk): Vojna na Deň zmierenia: 40 rokov od prepadnutia Izraela Dnes 17:30 - 6.10.1973 na najväčší židovský sviatok zahájila egyptská a sýrska armáda útok na nenávidený Izrael ako odvetu za Šesťdňovú vojnu. Viac "mediálnej krycej palby" si môžete prečítať na adrese: http://adam.azet.sk/clanky/16247/vojna-na-den-zmierenia-40-rokov-od-prep...