Ropa od Al-Kajdy

Zombyrokrati v Bruseli včera zrušili embargo na ropu zo Sýrie. Pod podmienkou, že bude dodávaná "povstalcami".

Krátko predtým sa na východe Sýrie, v ropnej provincii Deir Zor pri hraniciach s Irakom začali prudké boje medzi teroristami z Al-Nusrá (islamistické extrémisti spojení s Al-Kajdou s centrálou v Saudskej Arábii) a domácim obyvateľstvom. Dôvod: bohaté ropné ložiská a kompletná ťažobná infrašruktúra. Množstvo pracovníkov ropných zariadení bolo zavraždených a zvyšok je pod hrozbou smrti nútený pokračovať v práci.

V oblasti nie je prítomná regulárna sýrska armáda, pretože bolo "oslobodené".

Európska únia podporila terorizovanie obyvateľstva Deir Zor prísľubom kontraktov s Al-Nusrou. Je to náhrada za kontrakty so sekulárnym režimom Bašara Assada, pretože Európa ropu zo Sýrie potrebuje.

Mimochodom, mohol by sa niektorý z našich šikovných investigatívnych novinárikov povypytovať, či bude chorvátska ropná spoločnosť INA, ktorá má v Sýrii momentálne opustené ropné ložiská, viesť rokovania s "povstalcami". Nemusia po odpovede behať až do Záhrebu, stačí do Budapešti. A ak by sa teľaco pýtali, prečo tam, nech si zistia vlastnícke pomery v INA.

Autor: 
Ema

ale iste im v tlamách zhorkol kebab, keď na nich takzvaná opozícia vybalila požiadavku okamžite nasadiť proti regulárnej sýrskej armáde dróny s bombami a vyhlásiť dve bezletové zóny.

http://ria.ru/arab_riot/20130421/933725474.html

slaven1

EÚ nakupuje od Al Káidy? Hmm... takže CIA (Cocaine Import Agency) sa dala už aj na ropu?

A do toho správa o úspešnom prekazení teroristického útoku v Kanade. Teroristi boli údajne v spojení s prívržencami Al Káidy (CIA), POZOR, z Iránu!

nové texty