Śašovia, idioti a nebezpeční blázni

Toto poteší, vidieť, akí sú to prázdni šašovia a blázni.

 

 Predseda Pirátskej strany Ivan Bartoš so svojou starou niekde v Barcelone na výstave Čierne svetlo

 
 
Naozaj ma nezauímajú žiadne duševné perverzity, ktoré ľudia robia. Keď ale vidím to nehrané zaujatie, ktoré ten plaz a jeho jebnutá ženská vkladajú do tej inscenácie, tak si uvedomím,
že aj keď sú to len prázdni idioti, o to viac sú to nebezpeční psychopati a blázni.
 
Samozrejme, celé je to len lacná výstava gýčovitého "umenia" a  ich "teurgia" je len detská hra pre idiotov - ale podstatné je to, že oni tomu svojím spôsobom naozaj veria. Sú to pubertálni sadisti. A toto nejaká zgerba (v Čechách) naozaj volí.  
 
 Ich vzor, Sade, skončil ako blázon v ústave. Som si istý, že títo kreténi neskončia lepšie.
 
 
 
 
zdroj AENEWS
Autor: 
forma: 
Roland Edvardsen

No to je mi iné "bububu", asi sa normálne z toho aj poseriem. :-D Som si pri nich spomenul na moju obľúbenú "partizánku" Marínu Abrahámovú, o ktorej patetických seansách pre obdobných úchylov akú sú Bartošovci som napísal i jeden text.

Takže ešte raz, nie netreba sa báť, títo magori týmto veciam aj tak dobre nerozumejú, je to len záležitosť povrchnej komercie a akejsi rebélie voči západným hodnotám v západných spoločnostiam, ktoré stotožňujú s kresťanstvom.

Pozeral som pred chvíľou nejaký rozhovor s Bartošom a po pár sekundách som to musel vypať - čisto z psychohygienických dôvodov. Podobne ako sa mi hnusia napr. slizké bezstavovce, exkrementy alebo krvavé mäso, tak veľmi podobný reflex mám aj pri niečom obdobnom ako je Bartoš. Je mi ľúto, ale toto v Česku teda riadne prepískli, keď sa im niečo také mohlo dostať do parlamentu. Ako beriem, že majú lepšiu alternatívu, ale na druhej strane ich neomarxisti mi prídu akýsi nechutnejší a extrémnejší. Tí naši sú normálne slabý odvar oproti tomuto. Už len tie dredy vo mne prebúdzajú Perzea, ktorý by rád uťal hlavu "Medúze". :- )

Náhodný okoloidúci

Na reptiliánov neverím, ale ten Bartoš by mohol slúžiť ako prototyp. V porovnaní s ním aj Mustafa Poliačik vyzerá ako ozajstný inteleguán :)

Ľubov

s Vašim hodnotením-nie je to nebezpečné,ale naozaj neskutočne nechutné.A to my estéti ťažko znášame.-).

Kedy som mala strach a aj to ostalo,to bol samozrejme rituál v Gothardskom tuneli.Aj som si myslela,že druhá strana pri otvorení Kerčského mosta urobí nejaké neutralizačné gesto,nestalo sa tak .Asi to treba ignorovať.

Tak Bartoš chce byť z magora zasvätenec? Aj s pani manželkou? No,povedzme,že v Prahe má hermetická škola dlhú tradíciu.To je známy fakt. Tak nerozumiem,prečo im toto dovolili. Čo tu už naozaj nikto nič negarantuje? .-)))