Sionisti oslávili nový rok vraždou

Veľvyslanec Palestíny v Česku Džamál Muhammad Džamál bol dnes zavraždený výbuchom vo svojom byte v Prahe. Podľahol zraneniam po prevoze do nemocnice.

Technické podrobnosti nie sú známe, ale nemožno pochybovať, že násilná smrť je výsledkom atentátu. V dôsledku nedávneho sťahovania sa zrejme podarilo sionistom umiestniť do novej budovy nástrahu.

Hypotézy,  ktoré spustili masmédia, že sám 56-ročný veľvyslanec manipuloval s pyrotechnikou, prípadne výbušninami, možno považovať len za absurdnú propagandu. Je jasné, s kým je Palestína v konfilkte, je známe, ako Izraelci vraždili palestínskych intelektuálov po celom svete v minulých desaťročiach. Tento zločin nesie rovnaký - jednoznačne sionistický podpis.

zdroj

 

Stav po 2 dňoch:

Je evidentná masmediálna antipalestínska propaganda. Aj keď polícia oficiálne nič a prakticky ešte takmer nič nevie, všade sa okamžite zjavilo tvrdenie, že to nebol "teroristický čin". To je talmudistický dvojzmysel: veď je vražda teroristický čin?

Celá propaganda masmédií je zameraná na úbohé klišé, ako Palestínčania denne manipulujú s výbušninami. To ani nemá zmysel vyvracať, ani to, že azda sťahovaním došlo k nejakej technickej chybe - vec by vybuchla pri sťahovaní, nie o deň či dva neskôr. Pokiaľ by niečo vybuchlo v pivnici a zabilo povedzme šoféra ambasády, tak by sa dalo uvažovať, že chlap niečo nepokazil. Ale v obývačke veľvaslanec s nebezpečnými vecami určite nepracuje.

Média priniesli akési nezmyselné vyjadrenia niekoho až z Palestíny, teda niekoho, kto nebol v Prahe, že s trezorom sa vraj 20 rokov nemanipulovalo. Máme pátrať, či sa nejaký palestínsky minister pomýlil, resp. zblbol, alebo či snaživá sionistická prestitútka pri prekladoch niečo "mierne" posunula? Čo je pravdepodobnejšie? Komu slúžila predstava, ako skladujú na ambasáde 20 rokov trezor plný výbušnín? No, nie je treba pátrať, veď už medzičasom tento nezmysel média opustili, pretože samozrejme svedkovia priamo z miesta potvrdili, že trezor bol bežne denne používaný. Nikdy sa nič nestalo, až do okamžiku, keď ho pri sťahovaní Palestínčania na pár hodin takpovediac spustili z očí.

Hneď od začiatku bola v médiach aj hypotéza, že vybuchol ochranný systém trezoru - čiže zas vlastná chyba obete. Až po dvoch dňoch po vyjadrení expertov sa táto sprostosť zavrhla, pretože nikto nič také nezmyselné nerobí od čias vojny. Aj vtedy tak možno označiť len prípravu nástrahy pre cudzích vojakov, ktorí nájdu trezor po obsadení - teda nie ochrana pri bežnej prevádzke, ale jednoducho pripravená pasca, atentát na nepriateľa. V tomto zmysle hej - nepriateľ Palestíny im pripravil pascu.

 

Ako je aj hore napísané, keď bezpečnostné opatrenia poklesli počas sťahovania, niekto buď priamo do trezoru, alebo nejako inak do miestnosti, dal výbušnú pascu. Takých porobili a použili sionisti už desiatky, na zabíjanie sa špecializujú, toto je technicky ľahko preveditelné.

Máme obeť, máme motív, máme príležitosť, je jasne ukázaná schopnosť páchateľa to vykonať.

 

Samozrejme, nikdy nie je nič stopercentne isté. Je možné aj to, že prileteli ufóni a diplomata rozhodili higsovým bozónom. Teoreticky a politicky je všetko možné, aj budova WTC7 sa zrútila sama, kto by tomu neveril - ale nech mi niekto vysvetlí, prečo by sme nemali veriť najpravdepodobnejšiemu priebehu o tom, že veľvyslanca Palestíny zavraždili sionisti?

Že ani ja nemám dôkazy? No a? Keby odtrhlo hlavu židovi, žiadal by niekto dôkazy? Viete si predstaviť to jednoznačné zavýjanie? Žiada niekto dôkazy po holokauste? Nie, ba tam je žiadať dôkazy trestné. Tak čo je to za chorú mentalitu, ktorá v tomto jednoznačnom prípade azda zas váha takýmto štýlom:

"Panebože, len aby sme nejakému dobrému sionistiovi náhodou nekrivdili. Treba byť opatrní, ľudskí a predpokladať u nich len to najlepšie"  - aj keď sa po internete na smrti Palestínčana židia otvorene primitívne rehocú a blahom sa priam tetelia.

 

Autor: 
Dabog
v sionistickych mediach maju za ciel zosmiesnit jeho smrt. Policia vraj vylucila cudzie zavinenie, ale az vecer sa dozvieme, ze policia na mieste cinu zatial vobec nebola. Nastrazny system v sejfe schopny zabit cloveka? Tomu uveri len idiot.
Buheh
zvykol rozčuľovať, keď nám do očí pustili nejakú nehoráznu sprostosť, ktorej nemohol veriť nikto, kto vie rátať do 5. Ale zvykol som si. Myslím, že sa riadia podobnou zásadou, akú dával kedysi doktor Plzák tým, ktorí podvádzajú manželku: zatloukat, zatloukat, zatloukat. Dokonca aj v prípade, že vec je všetkým nad slnko jasnejšia. Totiž to celé je o viere: kto neverí, tomu je tak či onak zbytočné čokoľvek tlačiť do hlavy. A kto chce slepo veriť, ten sa bude aj slamky chytať, aby sa mu jeho svet nezrútil – a bolo by hriechom mu nasilu tú vieru brať. Takže súdruhovia mediálni sionisti vždy vyfabrikujú oficiálnu verziu a nijako sa s tým nebabrú – nech je to akákoľvek dementná a arogantne bezočivá sprostosť. V podstate na tom nezáleží, dôležité je, že sú majiteľmi pojmového aparátu.
slaven1

http://slovak.ruvr.ru/2014_01_02/Trezor-ktory-zabil-velvyslanca-Palestin...

Dodali príbeh ktorého aký je výsledok? Výsledok je, že palestínsky veľvyslanec je mŕtvy.

http://www.hlavnespravy.sk/cr-trezor-ktory-vybuchol-sa-pouzival-denne-tv... - to máš tak, keď si sprostý a posielaš heslo do trezoru cez ICQ (mysledné tak, že niekto - NSA, MOSAD - musel poznať heslo)

Aktualizácia (nie update):

„Noc před výbuchem přivezla česká dopravní firma tento trezor do jeho bytu. A výbušnina neexplodovala uvnitř trezoru, ale pod jeho dnem“, dodala velvyslancova dcera.

http://czech.ruvr.ru/2014_01_03/Palestinsky-velvyslanec-v-CR-se-stal-obe...

nové texty