Školáci majú upratovať a variť migrantom. V rámci "praxe".

V nemeckom meste Lübeck majú (stredo?)školáci pomáhať v ubytovni pre imigrantov - upratovať postele, triediť oblečenie, pomáhať v kuchyni.

Oficiálne je to nová súčasť školného plánu "Týždeň projektov zameraných na pomoc utečencom". Zrejme školské osnovy v zmysle: nech sa Nemci od mladosti naučia, že sú Untermenschi hodní len na posluhovanie čiernym papuliam.

Táto akcia spôsobila na webe tornádo. Zrejme boli (zas) prekročené všetky hranice - pretože ľudia možno veria, že sa veci s inváziou nejako v búdúcnosti utíšia, ale nechať robiť zo svojich detí špinavých sluhov? Necháme bokom zdravotné riziká hrabania sa v špinavej postelnej a ktovie akej inej bielizni. Posluhovanie agresorom je ako znásilnenie, to zo psychiky mladých nik a nikdy už nesníme. Mimochodom, pravdepodobnosť, že by došlo aj ku skutočnému znásilneniu školáčiek (alebo školákov) tiež nie je zanedbateľná.

Ale ako hovoria niektorí - aspoň decká spoznajú, čo to znamená cudzie etnikum a slniečkarí sa už v mladosti vyliečia zo svojej dementnej naivity.

 

zdroj:

FB

Pravý prostor

 

Autor: 
téma: 
Náhodný okoloidúci

Naši africkí bratia mali jedinečnú príležitosť ukázať nám, lenivým Európanom svoju pracovitosť, svoju poriadkumilovnosť, svoju rozhodnosť, svoju snahu vytvoriť skvele fungujúcu spoločnosť, prípadne si po dlhej ceste na sever obnoviť svoje iste úctyhodné pracovné návyky, ale oni túto príležitosť premrhali... S takýmto prístupom našu krízou skúšanú Európu z krízy nevytrhnú.

Alebo žeby toto bolo bližšie realite? Neverím!!! :D
http://www.protiprudu.org/jeden-den-v-zivote-moslimskeho-imigranta/