Skutočná osobnosť roka je Edo Snowden

Časopis TIME, vlastnený spoločnosťou Time Warner (patrí mu aj CNN), vyhlasoval osobnosť roka, zase. Osobnosťou roka za rok 2013 sa podľa amerického časopisu stal  Jorge Bergoglio. Pri všetkej úcte k Bergogliovým vyhláseniam, jeho aktivita na titul "osobnosť roka celej planéty" nestačí.

Poddanstvo a úslužnosť režimu, nie hľadanie pravdy - to je pravá podstata podobných titulov (osobnosť roka, či nobelova cena za mier) rozdávaných "západom". Zase sa odkryla skutočná podstata informácií chŕlených z tohto mediálneho molochu.

Skutočná osobnosť roka je Edo Snowden. Ale to TIME nemôže na plné pľúca vykričať, pretože vo firme ziapu do sveta, že je to zradca, ktorého treba chytiť > súdiť > odsúdiť > uväzniť > popraviť > zakopať. Ukázal ako Británia, USA, Nový Zéland, Austrália, Kanada a spoločnosti z týchto krajín sledujú celú planétu a ukladajú si tvoju kompletnú elektronickú komunikáciu.

Čo je však magazín Time? Čo je dnes televízia CNN? Sú to spoločnosti (úlohou podnikania je tvoriť zisk) - informačné zbrane, ktoré majú najlepšie časy za sebou. Neustále im klesá čítanosť a sledovanosť. Krásna paralela na upadajúcu ekonomickú silu a význam "západu".

Toto je výstižná ilustrácia, ktorá znázorňuje dôležitosť vyhlásenia osobnosti roka v podaní časopisu TIME:

Doge osobnosťou roka - TIEM
Doge osobnosťou roka 2013 - časopis TIEM

Norman
Výborná fotka - osobnosť roka:)