Sledujeme prerod Francúzskej republiky

...na Francúzistan. Hollande bude asi homosexuálny pedofil, alebo neviem aký strašný kompromat na neho Ríša chaosu má, lebo naďalej usilovne pracuje na premene Francúzskej republiky na ich do-očí-bijúcu kolóniu. Keďže z našej pozorovateľne nevidíme presne na to, čo sa deje vo vládnych kabinetoch, zopakujme si známe fakty.

Počas návštevy Bruselu 19.12.2014, zapamätajme si dátum, na otázku novinárov, čo má znamenať, že ruský námorníci, ktorí mali prevziať Vladivostok, odchádzajú z Saint-Nazaireského prístavu lietadlom v pôvodnom jazyku odpovedal:

"Les marins russes ont quitté Saint-Nazaire sans le Mistral. Ils n’allaient pas rester encore à attendre pour les prochains jours, puisque nous sommes dans une hypothèse que j’ai plusieurs fois rappelée : pour l’instant il n’y a pas de progrès suffisant pour qu’il puisse y avoir, du point de vue de la France, la livraison de ces Mistrals. Voilà, il n’y a rien à dire de plus. Je souhaite que le processus puisse comme je l’ai dit trouver son aboutissement. Que le protocole de Minsk puisse être appliqué. A ce moment-là il y aura le dénouement du contrat. Si tel n’était pas le cas, nous aurions à en tirer un certain nombre de conséquences."

A teraz to, čo si naozaj myslel:

"Nepýtajte sa ma také blbosti, dobre viete prečo. Čo ste zabudli na Strauss-Kahna? Okrem toho, Amíci nám tu šéfujú zhruba od 1969. Kde ste boli doteraz, že ste si to nevšimli? No a čo, že vyzeráme pred celým svetom ako blbci. Aj Nemci sú na tom rovnako, tak čo? Pripravte sa zabudnúť aj na predaj stíhačiek Indom. Z Washingtonu odkazujú, že nás to nemá trápiť! Oni vedia, čo je pre nás dobré! Poprosím ďalšiu otázku..."

Čohože sa tí Francúzi boja? Proti-islamského majdanu, ako sa dostáva Nemcom? Každopádne sledujeme prerod Francúzskej republiky na Francúzistan - a to nie je pre nás, Európu, dobre.

Prirovnávať Francúzsko k "...stanom" mi ale nepríde najvhodnejšie. Aj 4 hlavné (post-sovietske) "...stany" sa začínajú zjednocovať do Euroázijskej únie zahajujúcej činnosť 1.1.2015, a tak získavajú pevný základ pre svetlú a prosperujúcu budúcnosť.

Orbán do toho!

Čo je vo svetle dnešných udalostí na tom najsmiešnejšie? Že malé Maďarsko robí nezávislejšiu politiku ako veľké Francúzsko. V utorok, 23.12.2014, dal Orbán pre štátny debilizátor rozhovor, kde povedal:

"Je jasne badateľné, že tu máme dve oblasti: americké záujmy v energetickej politike a obchodnej politike. Chcú nás zatiahnuť do konfliktu, ktorý pre nás nemôže dopadnúť dobre. Musíme zostať mimo neho. Studená vojna sa vyvíja medzi USA a Ruskom a my sa na nej nechceme podieľať..."

A ešte dodal:

"Chceli postaviť v Maďarsku jadrovú elektráreň, no objednávku nedostali a to (ich) bolí"

Pripomeniem, že elektráreň bude stavať Rosatom. A čo na vojnu v Európe (na Slovensku) Slovensko? Na Slovensku je zlovestné ticho...

Nuž, pripravme sa skutočne vzrušujúci rok 2015!

 

Norman

Len je škoda, že to nesedí s textom v pôvodnom jazyku
Ak to malo byť že teda akože "voľný" preklad, veľmi veľmi volný, tak to tam nejak zdôrazni:)

I keď aj tak by bolo lepšie dať najprv skutočný preklad, aby bolo jasné, že žartuješ s interpretáciou vedome a zámerne.

slaven1

Ako sa tak nad Mistrálmi zamyšľam, tak Rusi s pomocou Ameriky (a piatej kolóny v prezidentskom kresle) ničia Francúzov, svojho konkurenta na trhu so zbraňami.

Nebudú Mistrály, nebude ani predaj Rafalov Indom (Rusi im cez svoje infozbrane zostroja prekrásne PR). Nebudú Rafali v Indii, nič to. Priestor dostane Sukhoi/HAL FGFA - stíhačka vyvíjaná vrámci Rusko-indickej spolupráce.

Mistrály sú krásna ukážka keď jednou ranou zabiješ niekoľko múch. Francúzsko robilo medzi rokmi 2012 - 2013 zhruba 5% až 6% z celosvetového trhu so zbraňami. Ich podiel si zoberú Rusi a čosi pripadne aj vojensko-priemyslenému komplexu USA (ako odmena za to, že s Rusmi na projekte "žiadne lodičky" spolupracovali).

 

 

 

A čo sa dá v roku ešte 2015 očakávať? Panarin navrhuje toto:

 

1. Od 1.1.2015 začať predávať ruský plyn, ropu a ďalšie nerastné suroviny za ruble.

2. Od 1.1.2015 zahájiť informačno-právnu operáciu na návrat zlata Ruského impéria nezákonne vyvezeného okolo 100 rokov nazad do bánk Veľkej Británie, USA, Francúzska, Japonska a Švédska.

3. Od 1.1.2015 uplatniť nárok voči USA a Veľkej Británie na ukončenie okupácie Nemecka. Odsun britských a amerických okupačných vojsk (zhruba 150 tis. ľudí) z územia Nemecka uskutočniť do 1.12.2015.

baloo

viď:
https://www.youtube.com/watch?v=MD1f15EuZHc
od 56.29
Zlato z USA bolo dávno ukradnuté, začali po ňom pátrať už x-krát, dokonca aj sám Senát US, prednedávnom Nemecko, Švajčiarsko, Belgicko ... a ništ. A predpokladám, že je ukradnuté VŠETKO zlato, americké, ruské, francúzske, nemecké (maďarské konkrétne viem, že áno). Nikto netuší, kto ho ukradol, v tom filme, čo som zlinkoval spomínajú "anonymných európskych špekulantov". Takže v podstate sa ani to nevie, od koho by mali chcieť späť to zlato a keď budú moc tlačiť na pílu, tak bude nasledovať klasická americká odpoveď: vojna. No, aby som pravdu povedal, neverím, že FSB nevie, kde to zlato je, ale "oficiálne" ho môžu žiadať len od toho, u koho by "oficiálne" malo byť.

Bod. 3 je tiež ilúzia. Vyserú sa na to z vysoka, ich medzinárodné dohody neviažú. Alebo spravia nejaký "false flag" v Nemecku, aby ich nemecká vláda požiadala, aby zostali. Scenár je známy z Maďarska z 1956.

A bod 1. už začína fungovať, ale len preto, lebo k topmu nepotrebujú žiaden súhlas, postoj, názor atď. od USA. Ergo: tiež sa na nich vybodnú, ale dohoda o "petrodoláre" nie je oficiálna medzinárodná zmluva, takže môžu tak urobiť s čistým svedomím.

Náhodný okoloidúci

300-metrový minaret už v Paríži stojí... Ten Gustafa bin Eiffelí ho pekne naprojektoval...
Alebo to je vrtná veža?

baloo

to je vlastne štylizovaná pyramída, len Veľké Voko nedali ešte na špic. Aj keď ako sa vezme... Mne ináč aj Sauronovú Čiernu vežu pripomína.

Buheh

musím sa s vami podeliť o môj najnovší obľúbený vtip. Na Outsidermedii je celkom pekná zbierka tohtoročných výrokov:

http://outsidermedia.cz/perlicky-z-tisku-prosinec-2014/

Niektoré sú pekné, ale pri jednom mi skoro zabehol vianočný zákusok: "Rafael Correa je po smrti Huga Chaveze hlavním terčem USA. Uzavřel americkou leteckou základnu Manta, jejíž smlouva končila v roce 2009. Kontrakt neobnovil, protože USA odmítly reciproční vybudování vojenské základny na jejich území. Prezident k tomu řekl, že zahraniční politika Ekvádoru nesouzní se zahraniční politikou USA, v níž se nacházejí prvky kolonialismu."

Buhehe. No nie je to geniálne? Hneď ma to inšpirovalo k úvahe, či by nemohol napríklad náš pán prezident navrhnúť USA, že si teda môžu ponechať ten protitankový zátaras na jednom z hlavných námestí nášho hlavného mesta, ale že aj my si chceme postaviť náš protitankový bunker na kľúčovom mieste Washingtonu, napríklad oproti White Houseu. Recipročne.

Ja viem, nešlo by to. Reciprocita, to prosto nejde, veď je demokracia. To by potom mohli hocijakí Kosovarci chcieť pri Bronxe postaviť nejaký Camp Drugsteal alebo český prezident by mohol chcieť vlastný český radar povyše Manhattanskej Novej Vsi. Ďalej to radšej ani nejdem domýšľať, veď nám je všetkým jasné, akú blbosť to tu rozpitvávam, že. Radšej si dám ešte jeden zákusok.

Náhodný okoloidúci
Mne sa veľmo páči aj táto najnovšia kličkovina:  „Ukrajina vyhlásila nevyhlášenou válku Ruska proti Ukrajině. Pokud však vycházíme z toho, že vojna nebyla nikým vyhlášena, tak žádná není. Vzhledem k tomu, že nevyhlášená válka proti Ukrajině byla vyhlášena samotnou Ukrajinou, která válku nevyhlásila poté, co jí nebyla vyhlášena válka, tak se výplaty na územích, kde je nevyhlášená válka, ale kde válka není, vyplácet nebudou.“  
Buheh

aj ten ma oslovil, ale to už je natoľko patafyzické, že pochybujem, či to tak naozaj povedal. Ale v prípade že áno, tak teda klobúk dole, v kategórii talmudizmus by to získalo zvláštne ocenenie.

Náhodný okoloidúci

Kličkoviny sú celkom dobre zdokumentované, iste by nebol až taký problém vyhľadať TV-záznam aj k tomuto výroku.

slaven1

https://en.wikipedia.org/wiki/There_are_known_knowns

Q: Could I follow up, Mr. Secretary, on what you just said, please? In regard to Iraq weapons of mass destruction and terrorists, is there any evidence to indicate that Iraq has attempted to or is willing to supply terrorists with weapons of mass destruction? Because there are reports that there is no evidence of a direct link between Baghdad and some of these terrorist organizations.

Rumsfeld: Reports that say that something hasn't happened are always interesting to me, because as we know, there are known knowns; there are things we know we know. We also know there are known unknowns; that is to say we know there are some things we do not know. But there are also unknown unknowns -- the ones we don't know we don't know. And if one looks throughout the history of our country and other free countries, it is the latter category that tend to be the difficult ones.

And so people who have the omniscience that they can say with high certainty that something has not happened or is not being tried, have capabilities that are -- what was the word you used, Pam, earlier?

Q: Free associate? (laughs)

Rumsfeld: Yeah. They can -- (chuckles) -- they can do things I can't do. (laughter)

Q: Excuse me. But is this an unknown unknown?

Rumsfeld: I'm not --

Q: Because you said several unknowns, and I'm just wondering if this is an unknown unknown.

Rumsfeld: I'm not going to say which it is.

slaven1

Aj toto je Austrália. Nejaká "rodinka" sa po 4 generácie krížila medzi sebou a sú s toho riadni zdegenerovanci - http://www.dailytelegraph.com.au/news/the-case-of-incest-and-depravity-w... Správa je min. roka.

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/322020-v-australii-nasli-incestni-... tu o tom píšu česi

Ema

pri akej príležitosti si narazil na takýto druh správy, ale viem sa dovtípiť, a tak sa nepýtam.

Každopádne už lepšie chápem tvoje obavy zo sociálky.

Buheh

:D

slaven1

Náhodou viem celkom presne ako som sa k tomu dostal. Čítam jednu knihu a gúglil som si slovo endogamia (V zájmu uchovaní bohatství odpadá tabu endogamie). Medzi súvisiacimi článkami bol aj odkaz na incest a tam bola táto perla: "V Austrálii byla v roce 2013 objevena komunita, vyvíjející se po 4 generace v incestním vztahu. Nalezené děti jsou mentálně i fyzicky poškozené.[4]"

Je to perla, kt. nesmie ostať nezaarchivovaná. Do nášho infopoľa sa podobné informácie nedostávajú. Západné krajiny ako Británia, Austrália, Švajčiarsko sú vykreslované ako vrcholný cieľ našej spoločnosti.

To, že aj tam žijú "normálny" poslanci, ktorí si z času na čas najmú do parlamentu kurvu ako sekretárku k nám už neprenikne (keďže títo ľudia ovládajú značnú časť médií píšucich v slovenskom jazyku).

baloo

tak nevým, endo "vnútri" a "-gámiu" poznám iba zo spojení s manželstvom a potom pomocou inteligencie, mne vrodenej som sa odvážil dovtípiť. Patrili títo borci pod dáku cirkev? Lebo neviem o tom, že hociktorá cirkev (kresťanská, moslimská, hindustická a pod.) by takúto sobáš odklepla - bez cirkve to neni "gámia".

Slavene,
ale nechápem čo na tom zase vidíš také zle? Tvrdo pracujú, nemajú čas chodiť domov za svojimi manželečkami. Posielajú domov apanáž, aby ich verné ženušky (tiež po tvrdej práci) mohli mať pravidelne masérov. Vidíš synak, mal si sa lepšie učiť, už by si bol v EP, teraz už je neskoro závidieť.

Ema

Poznáš z počítačových hier.

Ak nie, spoznáš o pár desaťročí na východnom Slovensku, predovšetkým.

Mimochodom, Západ je riadený výsledkami kmeňovej endogamie - všelijakými Cohenmi, Kahnami a Kohnami, občas s menom Kerry. Aj to tu tak vyzerá.
Navonok už dnes nepôsobia špinavo, ale ich vnútro také je.
To nie je žiadne tajomstvo, ktoré treba pracne nahádzať lopatou alebo navoziť fúrikom do ...ehm... infopoľa.

Norman

Som si pozrel ten Slavenov link na ten český článok o tom a väčší bulvár v tom najhoršom zmysle slova som nečítal - tam ten úchyl vypočítava presne , kdo kde s kým, aký bol jeho rodinný pomer a ako sa kde koho dotýkal. Pravda, ja teda naozaj bulvár nejak nečítam, takže nie je podstatné, na akú úroven klesli Novinky.cz alebo či je to tam bežné, len je isté, že tu také ptákoviny (takmer) ešte neboli. Hmmm, Freud bol len cigánsky podvodník, ale napreik tomu jestvuje čosi ako objektívna psychoanalýza, ktorá o podvedomí ľahko veľa prezradí ... preto by si mal človek témy radšej vyberať:)
Kurva ako sekretárka ... proste, end game:)
Veď ešte nie je silvester, nie?

Náhodný okoloidúci

Slaven, Slaven... si nepochopil, že Ema ťa má rada ako vlastného syna a podpichuje ťa len preto, že jej záleží na tvojom zdravom duševnom, duchovnom a telesnom vývoji :) Ale na druhej strane je dobre, že chceš byť vzdelaný a vedieť aj o tom, čo je vo svete zlé, aby si sa v prípade potreby vedel brániť. Len nech ťa to nepohltí. Ako toho pána, čo sa rozhodol bojovať proti povedačkám o UFO a nakoniec ich pri zbieraní protidôkazov prečítal toľko, až im sám uveril. A nakoniec ho uniesli.

slaven1

Je to už nejaký ten čas, od kedy som mal možnosť pridať sem svoj posledný článok a teda ako pokračuje prerod Francúzskej republiky?

Prezidentský kandidát v blížiacich sa voľbách, “centrista” Emmanuel Macron (39), bývalý rothschildovský bankár je ženatý s Brigitte Trogneuxovou (63), ženou o 24 rokov STARŠOU ako on. Kam Francúzi na týchto šašov chodia... :D

Emmanuel Macron Brigitte Trogneux

 

Emmanuel Macron Brigitte Trogneux

Úspešná žena: Má mladého výkonného samca, ktorý možno dostane hlavnú administrativnu funkciu krajiny :) Dobrá práca Bridžit :D