Slovensko znova ukazuje nevyzretosť

Ako už všetci určite viete, v Afganistane vojak domácej armády streľbou zo strážnej veže zabil jedného slovenského vojaka, 2 ťažko zranil a 4 sú ľahko zranení (aktuálny stav).

Je to v krátkom čase po dvoch horolezcoch ďalšia strata na životoch slovenských občanov. A znova vidno, že Slovensko nedokáže podobné veci znášať dôstojne a s nadhľadom. V jednej rovine je to hystéria, ktorá sa rozliala internetom. Davy národa, ktorý zatiaľ takmer nikdy nebol svojím vlastným pánom, ktorí nikdy neboli vedení k zodpovednosti a tvrdosti, sú zrazu v koncoch. Okrem iného im ich dvojgangliová logika nevie povedať, kto je teraz dobrý a zlý a ako by sa štát mal zachovať (akoby ich názor na to mal vplyv).

Druhá rovina je postoj a činy štátych úradníkov. Považujem za neúmerné, aby kôli každému odbachnutému žoldnierovi letel niekam do púšte môj premiér. Každý z tých vojakov tam išiel na to, aby bojoval - v čom je zahrnuté aj riziko smrti. Tak tento zomrel. Je neúnosné, aby štát vychovával svojich občanov k zmäkčilosti a dokonca svojich vojakov k strachu pred smrťou. Na tom nič nezmení fakt, že tam slúžia za záujmy židokresťanských dogmatikov v ich hádke s islamskymi dogmatikmi. Armáda je nástroj - a aj keď Nato našu armádu cielene odzbrojuje, rozkladá a robí z nej pomocný personál (tzv. ženistov) - aj tak alebo duplom ten nástroj musí niečo vydržať.

Včera v Egypte zavraždili zo štyri desiatky demonštrantov. A nikto nič. Hodnota života homo sapiens očividne klesá úmerne tomu, že už existuje 7 miliárd inštancií. A bude klesať.

 

 

 
Autor: 
slaven1

Príklad:

Akákoľvek cudzia vojenská prítomnosť na našom území (1968 - 1990) sa nazýva okupácia. Akákoľvek prítomnosť našich vojsk na cudzom území (Afganistan), sa nazýva mierová misia.

Za koho ten človek bojoval? [za peňaženku] Aké hodnoty chránil? [ópium] Zabili vojaka okupanta. Fico si tam zacestuje na predĺžený víkend - však čo - je leto a čas dovoleniek. Novinári majú konečne prípustnú tému, o ktorej môžu cez uhorkovú sezónu písať (Snowdena podrobne rozoberať nemôžu - ríše dobra sa to nehodí). Smetisko udalosť opäť zneužije na svoju agendu proti islamu. Začínam mať podozrenie, že útok niekto zariadil.

Dnešný pokus uvrhnúť Egypt do občianskej vojny sa nepodaril. Spomínam si, že podobný "vládny sniperi na protestoch" rozpumpovali náladu v Sýrii. CIA ide podľa overeného scenáru.

Visarionovič
Snowden ( čítal si Hlavu 22? Aj tam bol jeden s tým menom a prečo 22, že?) a jeho "uviaznutie" v Rusku je odkaz na akciu, ktorá je naplánovaná. Putin to vie a preto sa ho chcel zbaviť. Sú aj iné odkazy pre výkonnú zložku - otáčanie sošky Osirisa v manchestersko múzeu. Prečítaj si poslednú analitiku na kob.su. Nič veselé.
slaven1

Z hlavy 22 som čítal iba úvodné milostné vyznanie. Snowden bol záverečne dohodnutý na bildenbergu. Soška sa otáča, no a čo - http://youtu.be/AbXEHu27qUI - keď ju to baví :-) Nie všetko (konštrukčné a výrobné metody) čo vedeli egypťania vieme aj my dnes. Ktorý posudok máš na mysli - http://kob.su/news? Je ich tam veľa (lepšie keď vložíš odkaz)

Aktualizácia komentáru: pridal som odkaz na lepšie video.

Visarionovič
posledná ANALYTIKA, nie novosti. Už sa pracuje na preklade. Ale asi by si si mal prečítať najprv knihu Последний гамбит, skôr, ako napíšeš : no a čo. Nič v zlom, mne táto rada veľmi pomohla. Stiahneš si ju tu: http://kob.su/kobbase# hľadaj rok 2001
slaven1

Knihu si prečítam až budem na tom s ruštinou lepšie, ďakujem za tip. Zatiaľ musí stačiť google translator, ktorý vyplul nasledujúci preklad posudku http://kob.su/tmoment/sluchainye-sovpadeniya-libo-ne-sluchainye:

Therefore, the appearance in the Moscow airport "Sheremetyevo" renegade CIA agent Snowden (in this coding system) for some people - a far more meaningful information than all the "secrets" that he brought with him to Russia. In this case, again, a coincidence? - Snowden - one of the characters of the novel by American author Joseph Heller's "Catch 22" (see: lib.ru/INPROZ/HELLER/catch22.txt), from which it can be understood that the United States live under the rule of the 'tricks' whose number is the same as the reason of the ancient Egyptian hierophants.

A hento video sošky je natočené metódou timelaps. Soška nie je žiadna záhadná technológia minulosti, doležité je, že video vzniklo, a že prebehlo médiami (ja-som sa o ňom dozvedel, keď Normal pridal echo, ako Oxfordské jElitá znásilňujú malé deti - o videu bola zmienka na independente). Ide o druh správy, ktorej venuje pozornosť, ten kto rozumie (ešte pred 2 hodinami som nerozumel):

4. And 22 years later (again, on the day of John Freemasonry) - post about another "self-governing statue." At this time it is not about the bronze statue of the Buddha, and on the stone statue of the ancient Egyptian god Osiris, and a strange event (for some reason in both cases marked the media) are not at the Indian city Sambalapur - Room English traveler Wood - and the museum the English city of Manchester, but if you carefully read the three posts (two - in August 1991, and one - June 2013), and even more carefully watch video surveillance cameras Manchester Museum, one can understand that there may be someone on the notification then unknown to the public system of coding information.

Nejde o sošku, nejde o Snehovýbrloh, ktorý v Rusku ostať nemôže, pretože poškodzuje USA. Zatiaľ to vyzerá, že ide o depopuláciu prostredníctvom sociálneho inžinierstva. V každom prípade sa teším na preklad, potom ho sem nakopírujem a pohádžem aj na Makowa odkazy. Som rád, že jeho staršie preklady sú ešte online.

Malá úvaha mimo tému:
Číslo na ktoré radi ejakulujú slobodomurári je 33. Znamená to 11 kňazov dolného Egypta + 11 kňazov horného Egypta + 11 kňazov nového veku ("najvyššia buržoázia")?

Norman

to ešte neznamená, že po mne nejdú.

 

Tento starý známy vtip platí. Dal by sa ale parafrázovať:

To, že existujú konšpirácie, ešte neznamená, že väčšina z konšpiračných teórií nie je hlúposť.

Ba dokonca zámerná hlúposť.

Asi som nestihol sledovať vaše linky, a tak som nepochopil, či niekto zámerne otáča sošku, aby tým niekomu inému niečo naznačil? Ja viem, znie to čudne, ale vážne sa pýtam.

A ešte vážnejšie sa pýtam - nie je ten Makov zámerný zahlcovač a deformátor? Veď je to tá klasika - zahrnie dobre mienené hnutie tisíckami blbostí, aby sa pod nimi celý systém utopil. Samozrejme, neviem, či je to Makov, Kakov alebo Stakov ... podstatné je, že niektorí špekulanti ako keby boli za to platení -- alebo sú ako malé deti, ktoré nevedia, kde prestať. Lenže - toto nie je hra.

Celkom iste: matematická symbolika je hlúposť. To si vážne myslíte, že mafia, ktorá hýbe svetom, si labuží na staroegyptských čísieľkach? To by to ďaleko nedotiahli.  Hlava 22 ... takto - nezabúdajte, že sionisti si od objavu jednoduchého účtovníctva ovládajú čísla - verte, že podobných "nanáhodných koincidencií" vám prichystajú tisíce, jedna lepšia ako iná. Vy v tom nemáte takú prax, takže bacha.

Dovolím si poradiť: lezte opatrne na tie ruské stránky. Nepoznáte to tam, nie ste tam doma, neviete, kto je kto. Ale dobre viete, že po Rusoch idú - tak do ich stránok investujú.

 

 
Norman

Je to ukážka, ako dokážu generovať numerológické kraviny - len pre zábavu.

http://www.youtube.com/watch?v=oQ1sZSCz47w

Ten film je vyslovene židovský - postavy, tvorcovia ...a  nie je mienený nejako vážne, je to proste typický thrillerovský nonsense. Dávam na pozornosť, pre poučenie.

 

Je pravda, že aj časť židov podľahla numerológii - ale určite nevzývajú kňazov horného a dolného egypta .) A zrejme to nie sú tí, ktorí rozhodujú.

 

 
T...
ale s tym futbalom ste nie az tak vedla. oficialne pravidla futbalu vratane 11 hracov vymysleli slobodomurari :)
Visarionovič
ale o kód. Či si mali poslať pokyny mailom alebo cez mobil?
NSA
Keď je všetko odpočúvané :-)
Visarionovič
v mojom záujme, ani pre všeobecné dobro veci nanucovať niečí názor. Ide o šírenie informácie. A tie pochádzajú od ľudí, ktorí sú tiež omylní. Kto si prečítal protokoly - známy to podvrh a konšpirácia, vidí, ako sa postupuje bod po bode. Kto sa oboznámil s KOB, vidí, ako je svet riadený a v rôznych udalostiach vidí to, čo ostatní nevidia (podobne človek, ktorý nevie nič o Protokoloch nevidí to napĺňanie...). Nechcem tým porovnávať KOB a Protokoly, len naznačujem, že aby človek "videl", resp. chápal, musí mať vytvorený nejaký systém stereotypov na základe predchádzajúceho poznania. Koho to oslovilo, linky si dohľadal a ide si svojou cestou. Komu je to proti srsti, nechá to bez povšimnutia. Tak je to v poriadku. Boh sa prihovára každému jemu pochopiteľným jazykom. A ešte mi nedá..., keď máš, Norman, také starosti o "uchá", čo lezú na ktovieaké stránky. Celá politická elita Ruska je na tom vychovaná. Prebehlo aj čítanie v štátnej Dume. Určité časti sa vyučujú na univerzitách na Harvarde, Yale, Petrohrade, hlavne Teória riadenia. Na väčšine petrohradských fakúlt sa táto "konšpirácia" bežne vyučuje ako schválený predmet v rámci sylabov pod všeobecným rozhľadom - interdisciplinárna terminológia, dejiny a princípy bezštruktúrneho systémoveho a matrično-egregoriálneho riadenia, práce s informáciami a stratégie vedenia informačnej vojny. (mám linky na semináre na petrohradský agrárny inštitút a na prednášky, kde sa učí Dostatočne všeobecná teória riadenia) V rámci kurzov politekonomického manažmentu sa tým zaoberajú nové kádre štátnej správy, hlavne silových zložiek, ale aj privátneho biznisu. Tak žiadny strach :)
Norman

To je otázka. Preto som napísal, že rôzni agenti zahltia seriózne mienené hnutie tisíckami hlúpostí, aby ho udusili. Ako sam píšeš, KOB je hotová veda ale ja som Kob nekritizoval - pretože ani vy dvaja ste o ňom nepísali, ale o rôznych číslach a snowdenovi - a nedalo sa nič porozumieť, respektíve ... vyzeralo to  čudne.

Máš pravdu, že si veci treba prečítať. Ale kým Protokoly sú relatívne pochopitelné a priame, hovoria o tom, ako je dav manipulovatelný - na prelome 20. storočia boli také myšlienky priam všeobecný názor, ľudia sú manipulovatení  a manipulovaní, nielen sionistami - dnes je to popierané (zámerne). Čo hovorí KOB? Nejako to má komplikované, nie? Ja som za, nech to mne a ľuďom niekto vysvetlí.

Ale mne to ináč pripomína renesanciu minulosti s túžbou mať niečo originálne, vlastný -zas "vedecký" svetonázor. To, že sa to tlači do škôl, tento môj názor len podporuje. A v tom je zahrnutá aj myšlienka kontinuálnej vlády komisie od čias Starého Egypta? Oh - nie je to skôr byrokratický ideál? Hovoríš - nové kádre? No, každá krajina má svoje špecifiká, ktré sa opakujú ...

 

Visarionovič
Norman, chodíš okolo toho 3-4 roky. Na zvedavci sa to pretriasalo už naozaj dávno. Medzitým desiatky odkazov tam, aj tu. Ak ťa to neoslovilo, tak to nechaj preplávať okolo. Túto spoločnosť zmenia iba mladí, s novým chápaním sveta a trošku viac posunutí smerom k človeku. A na tom sa pracuje. Pretože VŠETKO sa dá zneužiť, ak to vezmú do rúk Voldemorti. Práve ľudia so svedomím a poznaním tomu musia zabrániť.
Norman

ak ju dokážeš vysvetliť. Otázka nebola, kde sú aké linky na KOB, ale ako to dokážeš ty vysvetliť.

Lebo zatial som na webe nestretol ani jedného, ani z profíkov, ktorí by vedeli o tom hovoriť:-)

 

Ale ináš s tebou úplne súhlasím.

 
Visarionovič
Ty by si tu, v diskusných príspevkoch, vedel vysvetliť teóriu elektromagnetického poľa (t.j. dvojsemestrálka na VŠ) ? Napríklad. Kob je pomerne obšírna koncepcia - analýza stavu, príčin a návodu, ako z toho von. A, jej hlbšie rozpracovávanie a diskusie už prebiehajú na jednom webe. Môžeš dostať informácie, ale do pasívnej hlavy nikto nič nenatlačí.
Norman

ja som reagoval so začudovaním na prvé príspevky vás dvoch. Tam nebola téma o Kobe, len tie čísla atď. A keď si začal o tej konecpcii, nechcel som ťa chytať na hruškách, len zistiť, čo je za tým, čo si myslíš, ako to vidíš napríklad ty. Veď viem, že nie si oficiálny hovorca.

Ale máš pravdu, že podobné výzvy sú zväčša len predohrou na nefér sarkastickú kritiku, takže to naozaj nejde. Tak nabudúce, keď bude lepšia príležitosť.

 

 
Visarionovič
To že kedysi kývalo faraónom 22 kňazov, zasvetencov, predpovedačov-prediktorov....vieme. Že ich je stále 22 sa iba domnievajú, nie je to vydaváné za overenú pravdu. V podstate je jedno, koľko ich je, dôležitá je tá náväznosť. A číslo 33 je tuším počet stupňov zasvetenia (pustenia množstva informácií-vedenia) murárov.
Xavier
Môžu to byť blbosti, čas ukáže. Tu je preklad http://leva-net.webnode.cz/products/nahodne-souhry-okolnosti-nebo-nenaho...
Norman

Som si istý, že to nie je dielo provokatérov a zámerných klamárov. Takú blbosť .. nie, to by nedokázali vypotiť.

 
Grigoriy

Prečo to veľké mlcanie o ich osude?

Preco sa média na Slovensku venujú viac Pussy Riot, ako svojim v núdzi?

Preco slovenska verejnosť nedemonstruje za ich prepustenie?

Prečo nie sú slovenskí novinári rozhorcení nad ich nezákonným zadrziavanim v Iráne?

Alebo ich uz dávno prepustili, len ja o tom neviem, a zbytočne sa strapňujem?

 

Alebo je niečo pravdy na tomto?:

 

 

"Krajina A poklada krajinu B za svoho uhlavneho nepriateľa. Krajina A sa pripravuje na "preventivny" útok na krajinu B. Na doladenie niekolkych detailov preventivneho utoku este potrebuje zopar fotografii dolezitych objektov v krajine B. V krajine A žije mnoho ľudí, ktori hovoria jazykom krajiny C. Rozviedka krajiny A osloví jedného takého cloveka, dá mu 10 000 dolárov, a pošle ho do krajiny C s ulohou, aby sa nakontaktoval na skupinu naivnych mladých ľudí, a pod vymyslenou historkou, ako on je ich krajan žijúci v krajine D, ktory síce rad fotografuje, ele je uz starý na paraglajding. Ponúkne im 10 000 dolárov za presne definované snímky z krajiny B. Ak tých naivnych mladíkov v krajine B aj prichytená pri čine, nanajvýš pod tlakom povedia, že za peniaze pracovali pre nejakého chlapika z krajiny D. S placom sa ospravedlnia, a bude po všetkom. O krajine A nepadne ani slovo."

 

(Chuang-Tzu , diskusie v denníku SME, 1.7.2013, 17:51)Norman

Ja to vidím tak, že keď pred pol rokom ten ryšavý Valúch, ktorý explicitne plnil úlohu kontaktu pre CIA agentov, robil prvé kontakty a získaval info ohľadne ľudí v atómovom priemysle, sám to aj priznal a situácia je jasná - vtedy sa spustil masmediálny výplach aj diplomatické akcie. Ten chlap bol vinný - a Irán ho len vymenil za jeho výpoveď ( mám obavu, že Irámci sú stále veľkodusní a naivní).

Títo paraglajdisti mohli byť tiež nejaká provokácia, ale skôr sú nevinní. Tak po nich ani pes neštekne. Ani z iránskej strany sa im nedostane pozornosti, a tak spadnú pod právomoc nejakého okresného tlka - a hotovo. Je možné, že si za drobnosti či formálnosti odsedia roky v base.

V dnešnom svete je očividne lepšie byť vinníkom, ako nevinným.