Špinavá hra o najväčšiu krokodíliu slzu

Môj odkaz ktorý budete čítať vyznie hrubo, ale nie je. Je iba emotívny, lebo ak si spoločnosť neuvedomuje dnešnú závažnosť situácie a nekladie správne otázky, všetky odpovede sú nanič. Aj tie správne.

Všetkým politickým a novinárskym hyenám, bojujúcim v zápale o moc proti vláde alebo naopak proti opozícii, všetkým treťosektorovým rozvracačom štátnosti, ktorí aby ich bolo v spoločnosti lepšie vidieť a počuť si z dvoch mŕtvol mladých ľudí urobili podnožky a dupú po telách mŕtvych, všetkým tým, čo v boji o korytá dokážete roniť falošné krokodílie slzy: Je mi z vás na zvracanie a som šťastná, že s vami nežijem v jednom štáte! Robíte zo Slovenska krajinu, akou nikdy nebola! Postavili ste doma politický chliev plný svíň, meniacich sa podľa potreby na uplakaných ľudí, sťaby mávnutím ruky čarodejnice Kirké!

Ak je niekomu ľúto za dvoma mŕtvymi ľuďmi, prečo nedodržujete pietu a nejdete sa vyrečniť na ich pohreb? Poviem vám prečo! Lebo o vašu účasť na ich pohrebe nikto nestojí! Namiesto toho organizujete politické brífingy so skorumpovanými novinármi, pripravujete protesty a snažíte sa o ďalší pokus spustiť slovenský majdan! Ste svoloč, akú Slovensko nikdy nemalo a Mečiar o ktorého si pritom utierate nenávisťou spenené ústa, nebol schopný ani polovičky zo špinavostí, ktoré vy považujete za absolútne samozrejmé!

To vy ste v konečnom dôsledku zodpovední za to, že títo dvaja ľudia zomreli! Vy ste totiž naučili národ veriť každej krvilačnej propagande - výstrahám, pre ktoré títo dvaja mladí ľudia museli zomrieť!

Nikdy, nikdy nebudete na Slovensku v skutočnosti nič znamenať! Nikdy sa nedostanete do pozitívnej histórie ako napríklad Štúrovci, ktorých s obľubou hanobíte! Budete vždy len kaviarenskí povaľači Bratislavského typu, ktorých zvyšné Slovensko považuje za nímandov a lúzrov!

Môžete sa spojiť aj s diablom a rozvrátiť - zničiť Slovensko, ale každý na vás zabudne alebo bude historicky iba pľuť a ak vás niekto z histórie aj vytiahne, tak iba preto, že bude opäť snažiť zmanipulovať národ a chcieť ho niekomu predať za tridsať strieborných!

Ste nikým a vy všetci ste zodpovední za to, že Slovensko je dnes plné strachu.

 
kuciak 
 
 
autor: Katalin Tara
 
 
 
Autor: 
forma: