Stále tí istí revolucionári

Povstania a prevraty, vojny a občianske vojny sa v histórii vyskytovali. Ale slovo "revolúcia" pre označenie spoločenského prevratu, je moderného rázu. Za vlády komunistov učili, že revolučnou krajinou je ZSSR, ale to bola zámerná lož.

V podstate za prvú revolúciu možno označiť Americkú revolúciu. To bol typický prípad - skryté podkopávanie kultúry a autority, tajné spolky, zákernosť a násilie. Tak vzniklo USA. Doteraz sa svojou revolučnosťou aj oficiálne pýšia. To oni už vtedy zaviedli Manifest destiny - ideológiu rozloženia celého sveta, aby ho mohli viesť Američania. V praxi to znamenalo jedno - revolúcia, revolúcia, revolúcia.

Revolučný rozklad sa prelial do zahraničia. Pretože pre otcov a vodcov USA bola Európa stelesnením Zla, a doteraz pre nich takým je, začali pracovať na revolúciach tam. A to hneď v najsilnejšej a najpokrokovejšej krajine tej doby - Francúzsku. Keďže tá krajina nemala žiadne obranné látky na novú neznámu chorobu, podľahla ľahko ako indiáni kiahňam. Po Veľkej Francúzskej Revolúcii, orgiách násilia a primitívnosti, sa krajine už  nikdy nevrátilo zdravie a sila, doteraz duchovne a politicky živorí a ničia ju parazity.

Potom nasledovali ďalšie krajiny. Taliansko, Rakúsko, Španielsko ... Ich kolónie v Amerike, samozrejme tiež - boli zrevolucionované a oslobodené ... rovno do rúk Usákom.

A potom ďalsí zásah do čierneho - Veľká Októbrová Revolúcia v Rusku - riadená americkým agentom Trockým z peňazí Newyorských bankérov. To bolo ono - i keď sa krajina stala neovládatelná, 70 rokov šialenstva, ktoré ju ničilo, boli pre Američanov veľký úspech. Ďalší konkurent v troskách a oslabený.

A hneď po skonční Veľkej vojny rozpad Rakúska a Nemecka. Divide et impera, americkí agenti boli postavení na čelo množstva nových malých krajín vzniklých z trosiek ríši. Napríklad Československo na čele s Masarykom.

My osobne poznáme vlnu revolúcii v roku 1989, ktoré prekotili východnú Európu na Západ. Pred pár rokmi prebehla "arabská jar" - kto bol od nadšenia bez seba, netreba spomínať.

A teraz - už opakovane po pár rokoch- robia Američania revolúciu na Ukraine. Hnus.

 

Samozrejme, nie každý rozvrat má korene vo Washingtone, ale tieto zámerné americké deštruktívne aktivity po celom svete sú už nápadné a odporné. Každý ich už má dosť. Je načase, aby sa revolúcie vrátili k svojim pôvodcom, do USA. Američania by mali sami vyskúšať ten jed, ktorý doteraz tak nehanebne rozlievajú po svete.

Autor: 
Náhodný okoloidúci
K jednému článku som nedávno napísal komentár ,  že Ukrajina by potrebovala zákon o zahraničných agentoch, na spôsob zákona, ktorý majú USA. Teraz to musím opraviť. Taký zákon by totiž potreboval každý štát na svete.
Le Bleu
sa dáva do pozornosti napríklad č. 11 v prvej verzii listu.
Náhodný okoloidúci
Nikde v tých zoznamoch nevidím meno Павол Демеш, Словакия.   Ale prečo je to písané rusky a nie ukrajinsky? 
baloo
sa demokrati môžu škaredo popáliť. Ukrajina sa na tento krok pripravovala podľa mňa dosť dlho. To, čo sa deje teraz znamená, že prišla tá chvíľa, keď si to môže dovoliť. Zákon proti dvojitému občianstvu už majú dávno a verím tomu, že mapku týchto demokratických pavučín majú dávno nakreslenú. A majú za chrbtom Rusko a takto dvaja (+Bielorusko, Kazachstan, že... každá tá krajina je aj bez Ruska zhruba ako polovica Jevrópy) sa ležerne môžu aj vysr.ť na dristy amerických ľudomilov. A o mesiac sa tam môže sťahovať ruský radar a vysadia asi aj pár Topolov - ako drobná odmena za zľavy na plyne (ktoré už sú síce dohodnuté, ale ešte mediálne príliš neprevetrávali túto tému).  A vytiahnime si mapu aj my: kto bude ďalší pán na holenie? Keď EU očividne robí všetko, aby ináč poslušnú východnú jevrópu čo najviac nasr.la? Už teraz sa post-ost-bloc krajiny obracajú na východ.     

nové texty