Stratégia spálenej zeme

Ona s nadšeným výrazom idiota, on s nasraným pohľadom vraha, ktorý nielen že svojej obeti ide rozmlátiť ksicht, on ju aj úprimne nenávidí.

To zachytáva v presnom okamihu urobený snímok Obamu a Merkelky. Submisívny ženský biely otrok a čierny bastard, určený na vykonanie špinavej roboty.

 garmisch 2015
 Stretntie G7 na zámku Elmau v Garmisch-Partenkirchen, Bavorsko.
 
Obama rozhodol rozpracovať novú stratégiu studenej vojny s Ruskom. Jej prijatím Európa prestane byť Európou a stáva sa plnohodnotnou kolóniou USA.
 
Po prijatí TTIP budú môcť korporácie súdiť štáty pred arbitrážnymi (súkromnými) súdmi. Politická moc sa dostane ceľkom do područia korporátnej moci. Viac tu.
 
Američania nedokážu vo svojich kolóniach udržiavať poriadok, ich stratégiou je šírenie chaosu. Posledné štvrťstoročie infikovali rozvrat do sveta islámu. Teraz, keď sa im začína vymykať sama Európa, keď už fakticky nemajú čím platiť svojich tamojších drábov a nedokážuž už zatajiť svoj mizerný reálny stav pred širokou populáciou proamerických oviec, zhadzujú masku. Odstaví sa do zabudnutia onanovací totem "demokracie", okolo ktorého sa doteraz tancovalo, a zavedie sa otvorená korporátna totalita. Nečaká sa na plíživú dysgeniku, ale sa priamo privážajú africkí zabijaci po miliónoch ročne. Taktika spálenej zeme - keď nemôžeme mať my, nebudú mať ani Rusi, a už vonkoncom nie sami Európania.
 
Ako strašidlo slúži Rusko, ale tomu to nevadí. Rovnako mu nevadí ani to, že bude Európa zničená. Dve bývalé Európske kolónie, Amerika a Rusko, sa mienia pomstiť svojej matke, ktorú obidve nenávidia. Freud by povedal, že ju chcú posúložiť a zabiť, ale táto úchylná židovská interpretácia platí len do tej miery, do akej v spomínaných bývalých kolóniach vládnu sionisti. V Amerike vládnu absolútne. V Rusku latentne.
 
Za tamtými dvoma šaškami na fotke stoja možno prašivé beštie s rodinnou históriu najhorších zločinov, stoja za nimi milióny pracháčov v oblekoch a milióny opíc v plnej zbroji - ale aj tak mi nič nezabráni v poznatku, že sú to všetko len Untermenschi.
Proste je to tak, s tým sa nedá nič robiť.
 
 


 

 

 
Ľubov

oslovujem Vás takto,mám na to dosť dôvodov. Všetci si uvedomujeme ,že žijeme v nepriateľskom prostredí,čo by mohlo byť istou výhodou.(že to vieme ) Súhlasím s tým,čo píše Norman o Rusku,ani ja absolútne nečakám pomoc z tej strany. Ale ani útok. Kašlú na nás.Konečne sa budeme brániť celkom sami. Bude potrebné spojiť sily,mentálne.
Toho 20.júna v Bratislave. Dosť bolo fňukania! Je to o dva týždne necelé,ešte to pripomeniem.

Luko

... nám chýba tá spolupatričnosť, ktorú sme všetci cítili napr. v r.1968. Vtedy by na takéto zavolanie prišli takmer (všade) všetci.
Obávam sa, Ľubov, že dnes je cielene zasiata sebäckosť, nevšímavosť a apatia, a to nie len u mladých ľudí, na vrchole svojho jestvovania a s málokým akákoľvek výzva pohne, kým sa ho to netýka priamo u neho doma v kuchyni. Videl som to (niekoľkokrát) na protestoch pred am. ambasádou.
Inými slovami - nevieme si už vážiť samých seba ako spoločnosť. Sme len tlupa poslušných jedincov s rovnakým znakom v OP, bez vízie a hrdosti. Neubránime sa - málo nás, málo nás, ...

JKPT

Vtip je v tom, že vlastne ani o ňu nestojíme...

Ema

...povedala bájna líška na niečo, čo jej nikto nemienil dať, a ani to samo z neba nepadlo.

nové