Stretnutie nacionalistov v Miláne

Dnes, v sobotu, sa konalo v Miláne stretnutie nacionalistických strán,  o ktorom hovorili aj pred pár dňami v Bratislave. 

V Miláne som nebol, ale noviny hovoria, že tam bola Le Penová, Jörg Meuthen z nemeckej AfD, samozrejme Matteo Sallvini a - za Slovensko - Boris Kolár (Sme Rodina). 

Video zachytáva krátky prejav Kolára, ktorý na jednej strane správne dal prednosť nehovoriť z hlavy, ale všetko čítal. Menej správne bola Borisova snaha zatajit slabosť svojej angličtiny tým, že čital prejav v taliančine, ktorú, ako sam povedal, neovláda. To už si tam mohol doviesť tlmočníka - ak si myslel, že si vychutná reakcie davu a urobí dojem, tak zasa nie. Zasa nie, zasa zle prečítané, trápne, absurdne detinské.

Nuž ale tak je to, nacionalizmus na Slovensku zastupuje teraz Kolár a Krajniak. Ako sme tu už pred rokmi predvídali - ak sa vám zdá, že terajší chalani, chodiaci po uliciach a  hromžiaci na globalistov, sú nejaký problém, tak sa dočkáte oveľa horších vecí. A to samozrejme zbohatlík a mafiakamarát Kolár, či v Gorile sa vyskytujúci Krajniak, nie sú konečná stanica a rovno možno povedať, že veci na Slovensku majú ešte pred sebou mnohé zmeny.

Ale úroveň svojho pôsobenia v Miláne je pre Kolára aj tak nepodstatná - pre neho je podstatné, že sa na európskych nacionalistov pevne prisal a doma bude v EU voľbách zbierať hlasy na úkor iných, skutočne antisystémových strán.

Nie moc dobrý vývoj pre Slovensko, a ani pre Európu. Nuž ale žijeme v plutokracii, peniaze hovoria a vládnu, milionár si za peniaze z temného obdobia kúpil miesta v parlamente. Pravdupovediac, ani ma tak nemrzí to, že Sme Rodina je ďalší prvok deformujúci pomery na Slovensku - mne príde naozaj škoda, že takýto človek bude teraz prezentovaný ako nacionalista, človek antisystému či alternatívy.  A dokonca ani jeho čierna minulosť nie je hlavný problém - horšie je to, že je to politik len zdánlivo, že nemá pevné hodnoty, motiváciu  ani predstavy o dianí.

Ak na toto Slováci skočia, ak toto budú voliť do EU, bude to ďalší prípad štýlu Čaputová - dôkaz, o ich politickej negramotnosti a detinskosti.

Ale mám obavy, že na to skočia.

 

 

 
Autor: 
forma: 
mailer

.

Sinuhe

nielen pre jeho blízke kontakty s vyslovenou mafiou (on sám síce mafíán nebol, ale to len preto, lebo ani mafiáni mu nedôverovali...), ale aj preto, že v tej jeho pseudostrane má týoky ako Krištúfková (mafiánska milenka) a pod. Kto má tomuto produktu s oxymoronom v názve "Sme rodina" veriť?

Roland Edvardsen

Krištúfková je ešte celkom ok. To je úplne normálna (a dobre vyzerajúca) prostitútka, nič viac. To je v poriadku (aj keď vliecť to do politiky nie je veru najlepší nápad...). Horšie boli tie Kollárove pózovačky s Alex Vortex - úchylná štetina, z ktorej sa normálnemu človeku musí zdvíhať žalúdok.
A ten Kollárov prejav z Milána...uf, už si ani nepamätám, kedy som sa za iného človeka tak hanbil. Strašný klaun toto. Tu je jasné, že Kollár je len sprostá nastrčená figúrka a všetko to v skutočnosti koordinuje sionista Krajniak. To je reálny mozog.

Norman

Tu sa hodí ešte pripomenúť, že Kolár teraz priam zámerne šaškuje s kurvami, nie kvoli svojim mnohým ženám a deťom, ale kvôli tomu jeho smskovanie s 15 ročnou chovanicou ústavu o tom, ako sa "umrdajú do bezvedomi", či ako to presne bolo. TO je prúser, pretože to hraničí s reálnou pedofíliou a nemalo by sa na to zabúdať.
Proste zakrýva veľký prúser menšími prešlapmi.

Roland Edvardsen

Áno, normálny, dospelý chlap si nebude takto vypisovať s 15-ročnou fetkou - chovankyňou ústavu (myslím, že si viete urobiť predstavu aké typy báb tam končia). Prosím pekne, o čom sa môže normálny chlap, ak je teda vyspelá osobnosť, baviť s nejakou 15-ročnou fetkou z ústavu? Ale to sme zase pri tom, že reč nie je o vyspelom a normálnom chlapovi, ale o Kollárovi. Kollár je chlap, ktorý by si vďaka svojmu bankovému kontu mohol dovoliť tú najväčšiu "kvalitu", ale vidíme, že má akúsi slabosť pre vyslovene vulgárne, "trashové" ženy - na čo následne aj dopláca (viď kontakt s Kuciakovou vrahyňou), celkovo je u neho afinita ku kriminálnej spodine (mafiáni, prostitútky), keďže očividne on sám je tiež mentálna spodina - napriek tým miliónom.

nové texty