Švédsko učí migrantov o homosexuálnom sexe

Naše úžasne tolerantné a progresívne Švédsko nás opäť nesklamalo a prichystalo nám ďalšiu solídnu porciu zábavy. V nasledujúcom videu si ukážeme brožúrku, ktorú švédska pedofilná organizácia distribuuje prichádzajúcim "rapefugom" ako pomôcku pri ich rozhodovaní ako a kde zasunúť vtáka. Obrázky v brožúrke nám namaľovala istá Bitte Andersson, ktorá sa prezentuje ako "tvrdá lesba" (moju analýzu týchto nechutných feministicko - lesbických typov si môžete prečítať tu). Sú to práve úchylné feministky a radikálne lesby, ktoré sa výraznou mierou podieľajú na deštrukcii švédskej spoločnosti a jej zaplavovaní "čokoládami". Viac o spomenutej brožúrke sa dozvieme vo videu.
 
 

téma: 
Náhodný okoloidúci

... opovrhovať Švédmi a západnou civilizáciou.

Vikingovia celej Európe naháňali strach svojou krutosťou.
Potomkovia Vikingov celej Európe naháňajú strach svojou hlúposťou.

afík

Vikigovia, Kelti, Slovania, prosto SEVERANIA dostali aj teba, bacha sú to kresťania ...
6idia nemajú humor na slnovrat? Vraj bolo 5 dní sviatkov, ni?

Norman

To boli vtedy Dáni, Normani. A zrejme sú to tiež len kecy, ako tiie o krutostiach Nemcov v Druhej vojne.

Švédsko je už 50 rokov imigrantskou zemou a dnes tam žije napríklad viac Čechoslovákov, ako kdekoľvek inde , mám dojem (samozrejme, okrem CSSR a Nemecka a Ameriky). Za súčasnú imigráciu sú teda títo rôzni starí imigranti a ich decká, ich choré Dike Hard.

afík
afík
Norman

chcem pripomenúť, že počas takzvanej sexuálnej revolúcie v 60.tych rokoch, ako všetci vieme, bolo Švédsko jedno z najskvelejších príkladov absolútnej slobody Bola to náhoda, alebo už vtedy vedomý a cielený masmediálny tlak? Švédska trojka, experimenty s komúnami.

Každému z vonku pripadalo samozrejme fajn, že sa švédske blondýmy ľahko kurvia a kto sa vtedy ozval proti tejto voľnosti, bol zrejme považovaný za suchopárneho dogmatika. Ale videné spätne s odstupom polstoročia, zrejme už vtedy sa prekročila hranica a dal sa základ dnešnému stavu absolútnej infantility.

Plus to, čo som už spomenul vyššie: už vtedy bolo Švédsko imigrantská krajina - čo je vždy istý krok do PEKLA. Imigranti vždy cielene znižujú hranice imunity (spôsobujú sociálny AIDS) a lákajú vždy čoraz viac imigrantov.

Aman Againsttime

Jednou z charakteristických čŕt Švédov je akási "posadnutosť modernitou". Keď na začiatku 20.storočia boli moderné eugenika a "rasizmus", tak sa vášnivo vrhli i na ne (v r.1922 bol napr. založený v Uppsale Ústav pre rasovú biológiu) rovnako ako sa nadchli pre odbory, sociálny štát, rozvody, progresívne dane a ďalšie moderné trendy tej doby.
No a po 2.svetovej sa eugenika a rasizmus zavrhli a do módy prišiel multikulturalizmus, masová imigrácia, feminizmus a voľné vzťahy.
Dalo by sa rozoberať dlho, prečo sú takí. Jednoducho tam budú isté biologické predispozície pre ich správanie, pre ich výrazné rovnostárstvo. Pokiaľ viem, tak výraznou črtou ich mentality je tiež vyhýbanie sa konfliktom za každú cenu. Nechcú poriadne povedať, čo si myslia a snažia sa udržiavať zdvorilú a príjemnú atmosféru, nech to stojí, čo to stojí.

Norman

Myslím, že biela rasa je výrazne rovnostárska a výrazne súcitná, otvorená.
Samotná "demokracia" nie je nič iné, iba odraz tejto špecifickej vlastnosti bielej rasy.
Bohužiaľ, to, čo funguje medzi elementami dobrej kvality už nefunguje s elementami slabými a bezcharakternými.

To je celý problém.

Švédsko(a Norsko, Dánsko) vlastne nie je v ničom špecifické, len bolo zaplavené iným spôsobom. Neboli porazené a obsadené a pretransformované po vojne okupantami (ako Nemecko), ale tlak na nich bol vyvíjaný nepriamo. Možno sa to zdá, že sú sebevražední - ale oni boli či sú len posledný relatívne malý a bezbranný ostrovček v anglosionistickom multikulti pekle - dá sa čudovať, že ich politici ale aj ich ľudia nemali dosť sily a odvahy verejne sa brániť? Všetci to hrali do stratena a do nenápadnosti, do súhlasu a neodporovania.

U nás, v strednej Európe, sa správajú ľudia rovnako, ak nie horšie. Nechcú o vecach vedieť a dúfajú, že oni osobne budú mať šťastie. Akurát že tu nie je až tak čo pokaziť, životnú úroveň sme si nechali ukradnúť už dávno - Švédi ešte nie, až teraz.

mirage

ak niekoho dobehol kolonializmus, niektore narody zase alcohol (aj nas)

Hlas Predhrobia

robí človeku proces odchodu z takéhoto sveta menej bolestný ...

1488

inú dobu som asi nezažil v tomto tele, preto neviem, či dokážem porovnávať doby iné. Len som akurát pozrel toto video a reku ho zavesím ako reakciu na tvoj odchod z dnešnej doby.

Norman

You are the universe, in this little impermanent life form.

Norman

Deepak Chopra osobne je liečiteľ v Amerike a teda zákonite hochštapler, musí teda rozprávať hodne až moc, zarába aj na prostituovaní kníh - ale zdroje, z ktorých berie, majú aj tak svoju silu.

Bolo by dobre ho obísť, ale čo sa dá robiť, keď my dostávame všetko len z Ameriky, prežuté a pošpinené komerciou a exhibicionizmom. Nie sú videá s indickými či lokálnymi múdrymi ľudmi. Problematické sú jeho diela, v ktorých sa pokúša prekladať a sprístupniť a predať staré hodnoty. Asi by to nemal robiť, nie je to ľahké, on nemá na to formát a oni nemajú formát, aby sa nad tým zamýšlali.

Ale tento citát je insiderská klasika (pravda s veľkým P, ako tam povie).

Kto nechce, nemusí. Samé o sebe je to samozrejme len symbol, je to len odkaz pre tých, čo tú reč poznajú. Logicky, ak človek neovláda napríklad fínštinu, pripadá mu každá veta z nej len ako z generátora náhodných slov. Je to vina fínštiny, alebo toho, kto ňou hovorí, alebo toho, kto sa ju nenaučil?

1488

nevidel som iné videá a nečítal jeho publikácie. Ak ale niekto povie, že tráva je zelená, je potom autor len sprostredkovateľ, či už vedome alebo nie. Určite som tým nechcel propagovať nejakého Deepaka..

A naopak, na otázky nižšie od Grigyho za seba odpoviem - spomínaným témam nerozumiem. No práve preto, že poznám avatara Norman mi to neprekáža. Intuitívne to zapadá do kontextu Nadhľadu.

Hlas Predhrobia

Pozorne som si prečítal prácu
http://journal.sjdm.org/15/15923a/jdm15923a.pdf
ktorou sa tu argumentuje.

Táto práca má dva zásadné nedostatky:

1. Predpokladá majiteľa pravdy, ktorý dokáže identifikovať Bullshit. Vždy keď narazím na niekoho, čo si takéto niečo o sebe myslí, končím diskusiu a odchádzam. S bláznami s pochybnou filozofiou je škoda sa baviť.
2. Na základe identifikácie Bullshit identifikuje ich konzumentov.

Ak na týchto základoch postaví štatistické vyhodnotenie svojho "experimentu", tak si to bez mihnutia oka dovolím označiť za vedecký bullshit. A takých som vo svojom živote videl neúrekom, najčastejšie ich produkujú "ekonómi", psychológovia, sociológovia, ale aj doktori.

Samuraj

SCENZUROVANE

http://nadhlad.com/node/2518
http://nadhlad.com/content/bludive-prudy

SCENZUROVANE

Internet vychováva k zlozvykom, ja napríklad som si na ňom zvykol nadmieru bavíť sa s exotmi, ale myslím, že už a tu na to nie je čas. Scenzuroval som osobné pripomienky od môjho starého obdivovateľa. Nechal som len podstatu, linky na články, ktoré si vraj máte prečítať a vyjadriť sa k nim:)

Norman

Provokatér

Určite sme aj rozdvojená osobnosť Okoloidúci, Provokatér, Ema, Aman sme vlastne len jeho rozličné alteregá, cieľ je jednoduchý identifikovať a neutralizovať hnutie odporu..

Je to jednoduché ľudia osprosteli a začali si začali klásť nezmyselné otázky typu Prečo? Prečo je to tak? Je to naozaj pravda? Čo ak nič nie je také ako to vyzerá a všetko je inak?

Stačí dať pravdivé uveriteľné odpovede a tieto zbytočné extrémistické otázky ostanú na smetisku nacionalistických dejín, svet musí napredovať, všetkých nás totiž čaká žiarivá budúcnosť bez hraníc a obmedzených fašistov. Jednota, rovnosť, bratstvo, sloboda!

Hlas Predhrobia

A kto ich má dať? Jestvuje objektívny zdroj? Ak si myslíš že je ním Veda, tak si sa asi s ňou ešte nestretol. :-D

Ema

Zaujímavé: keď sa po dekadentných somarinách dostavia následky, všetci tí infantilní LBGTQABCDEFGatď. majú podľa odporúčania brožúry vyhľadať healthcare staff. Čiže niekoho dospelého, kto im nenainfikuje ako ďalší v poradí riť a pysk, ale ich vylieči.

Držme im palce, nech sa rýchlo pretrtkajú do doby, keď už vo Švédsku žiadny healthcare staff nebude.

nové