Trestné stíhanie za radikalizmus - prípad Blaha

Vyšetrovateľ NAKA začala trestné stíhanie vo veci totalitné znaky - kosák a kladivo v červenej hviezde - ktorú drží Blaha spoločne s Ficom.

blaha fico

Je tu proste to, čo sme vždy hovorili - duch prenasledovania symbolov je vypustený a začína požierať aj svojich rodičov.

Nik nie je ešte obvinený, pokiaľ sú informácie správne, NAKA "len" vyšetruje. Obvinený môže byť Blaha, ale aj Fico, alebo admin tej FB stránky. Ak by bol Fico, mohla by to byť zas zámienka, aby mu Čaputová nedala možnosť zostavovať po voľbách vládu. To by ale cirkus dosiahol vrchol a to by si azda ani kotnica v paláci pionierov nedovolila.

 

Nie je treba spmínať, že tento druh šikanovania, tento "liberalizmus" sa pôvodne vytvoril proti tzv. "fašizmu", teda proti všetkému nechcenému, čo malo nejaký skutočný alebo aj fiktívny časový presah pred rok 1945. Boli a sú zakázané svastiky, boli a sú zakázané heslá, slová, ale aj čísla. Po prevrate 1989 bol ale "komunizmus" hodený do toho istého vreca, ani nie aby trestal "komunizmus", ale aby ešte viac pošpinil ten "fašizmus". Ináč sa proti "komunizmu" nerobili žiadne postihy, ak vynecháme exhibicionistické záchvaty nejakých bláznov typu Kalmus.

Netrestalo sa za "komunizmus", ale reštrikčné zákony proti "totalite" boli a sú - to je práve klasická situácia v "liberálnych" režimoch: zákony sa len zdajú voľné, ale majú svoje jedovatosti, nepoužívané, ale pripravené. Nuž, a kedže teraz sú už takmer všetci "antifašisti" - nezostáva im nič iné, než vytiahnuť bič na "komunizmus".

Aspoň formálne, aspoň do volieb. 

Ale to stačí, džin už späť do lampy nezalezie. Studená občianska vojna otvorila nový front. Ak sa bude môcť teraz trestať či len spoločensky ponižovať za kosák a kladivo, tak je koniec s pokojnými oslavami SNP. Aha, oni to nejako obídu - ale partizánom, a že je ich dnes dvakrát viac, ako v roku 1944, sa toto nebude páčiť.

 

Mimochodom, trestné podanie poslal starý besný pes z agresívnej strany OKS, Juraj Petrovič, dnes asi Dostálov poskok na najšpinavšiu robotu. To ale nie je až tak podstatné, vždy sa niekto nájde - Blahu skôr prekvapuje, že to vyšetrovazeľ z NAKA naozaj začal vyšetrovať. NAKU, teda novodobú ČEKU skríženú s Gestapom, si Smeráci oslavovali ako zbraň proti už zmieňovanému "fašizmu" - ale nik z globalistov-anglosionistov im to neocenil, naopak, idú ich zbaviť moci a čo bude potom, to naozaj nik nedokáže predvídať.

Nuž, voda stúpa, začiná sa kopať na všetky strany. Sám Blaha naznačil možnosť, že za vecou je prokurátor Honz osobne. Ale to si Blaha, ináč očividne už otrasený, len nahovára, že vec je lepšia, ako naozaj je. Toto nie je vec len jednej nasratosti - toto je vec systému, naozaj toho SYSTEMU, ktorý ľudia podceňujú a väčšina ani neverí, či si nevie predstaviť, že také niečo jestvuje. Podobne ako si jednotlivé mravce nevedia predstaviť, ako môže fungovať totalita mraveniska.

Podobný vývoj sme predpokladali a teraz ho v podstate vítame, lebo sa vyjasňujú fronty. Zastávať jednu alebo druhú stranu nebudem - aj tak sú to všetko ľudia, ktorí sú vinní minimálne za svoju nečinnosť. Čím viac si začnú navzájom zrážať hlavy, tým lepšie. Pravda, to tu máme zas našu starú tému - to by sa muselo zlu odporovať, a nestiahnuť sa pred ním. Blaha razí heslo Venceremos - tak uvidíme, či nesklame. 

 

 

 

 

 

 

Autor: 
téma: 
region: 
forma: