Trump žije nebezpečne

Čím viac sa blíži deň prevzatia úradu nového US prezidenta Donalda Trumpa, tým viac sa človek znepokojuje, či sa toho dňa dožije. Trump medzičasom hodil do ksichtu neoliberálneho ľavicového globalistického systému toľko rukavíc, že to, v najhoršom prípade, nenechajú len tak.

Už len oznámená zmena zahraničnej politiky sa rovná jasnému vyhláseniu vojny mafii Obama-Clinton. Pri vystúpení vo Fayettewille v Severnej Karolíne potvrdil Trump znova svoj postoj, že vojenská angažovanosť USA v zahraničí bude prudko redukovaná. Doslovne povedal:

"Tento ničiaci kolobeh intevencií a chaosu sa musí zastaviť". Zásahy sa mienia robiť len ak bude bezrpostredne ohrozená národná bezpečnosť. "Nebudeme viac zvrhávať zahraničné režimy, o ktorých nič nevieme a s ktorými nemáme nič spoločného". Treba sa koncentrovať na boj s terorizmom, špeciálne na zničenie  IS. Každý národ, ktorý zdieľa tieto ciele, je partnerom Ameriky.

To je až príliš pekné, aby to bola pravda. NATO, ale aj odstupujúca vláda Obamu, sa v posledných týždňoch pokúša zachrániť zo svojej zločinnej politiky eskalácie toľko, koľko sa len dá. Ale ich snahy a výsledky budú ohrozené, ak Trump 20. januára nastúpi do úradu a začne presadzovať, čo oznámil. Bude to napínavé.

Karl Richter

mestský poslanec NPD v Mnichove

facebook 

 
 
Karl Richter
Autor: 
slaven1

Stredná vo Washingtone rozhodla že Homosexualizmus je politický záujem.

Elementary School in Pence’s DC Neighborhood Decides Gay Flag Is Too Political

https://www.washingtonian.com/2016/12/09/elementary-school-in-pences-dc-...