Večera s Havranom (Veríme ešte médiam?)

V akom stave je dôvera médií, prečo viac ako 30 percent Slovákov dôveruje "alternatívnym médiám", ktoré šíria nekvalitné povery? V čom zlyhávajú mainstreamové média, v čom by mali pridať a ako obnoviť dôveru čitateľov a poslucháčov?

Šimečka
Dobšinský
Koroni
Havran
 
 
Norman

Nevidel som HVRNsračky, ale pozriem, ale už tým, že keď idišiel Norbert Lichtner z BB Slobodného vysielača, tak sa postupne stalo to rádio akceptovateľné, ba priam "symbolom" alternatívy - ako som to pochopil z úvodu tejto relácie.

No uvidím. Ale vždy som si mysle, že ten Koroni je blbec. Konieckoncov, Lichtner vedel pre čo všetko odišiel, určite ho dobre poznal.
Takže už máme, či skôr oni majú, vykastrovanú alternatívu, na ktorú môžu ukazovať.

buko

Koroni mi pripada, aby som to povedal Trumpovym strucnym slovnikom: lightweight
lahka vaha, lahka obet, ktoru si radi prizvu, hlavne ak ide o presilovku 3:1 - to je potom ta prava "debata"

Norman

a potom to je o "vlastnení médií" a podobných starých a relatívne bezzubých problémoch vlastnenia médií.

sandro

Koroni by skor zapasoval do zostavicky SME. Od momentu, kedy odisiel Lichtner, som si SV nepustil. V debate podla mna nic moc. Mozno mu nieco slubili, aj Lichtnerovi som v zaciatkoch SV par krat pisal aby si dal na neho pozor.
Dobre si pamatam, ako npr. znackoval Kotlebu vsetkymi nalepkami a tvrdil, ze by s nim v zivote nesadol za mikrofon lebo ma urcitu hranicu, za ktoru by nesiel. To povedal pred zupnymi volbami:) Dnes(po legitimizacii Kotlebu vo vobach) je tam Kotleba vareny peceny.

Ľubov

dvojica,ktorá sa stane legendou:).Presne takto to pôsobí aj na mňa.Asi sme doteraz nevedeli,alebo nevnímali ten synergický efekt slova a hlasu.Možno sa nám naozaj rozširuje to-vnímanie.

No je tu ešte jedna vec,okrem jeho húževnatosti,čo chcem spomenúť. On naozaj neskáče do reči,nikomu,a keď niečo,tak sa hneď ospravedlní.Viem to oceniť,zvlášť z toho dôvodu,že to sama neznášam,to nikto neznáša.Bohužial,toto by si mal uvedomiť B.Koroni,ked má v relácii hosťa ako P.Čalovka,alebo Vilo Horňáček.Ale aj iných Neskutočne často ich prerušuje.Teraz u Havrana sa mu to karmicky vrátilo.

Sinuhe

Bola to presilovka 3 mediálne ostrieľaných ksichtov, ktorí sa bohorovne rozvaľovani na stoličkuách, blahosklonne sa tvárili že akože počúvajú svojho (jediného a starostlivo vybratého) oponenta. Hoci Koroni sa správal slušne, oponentov si vypočul a neskákal im do reči, tá bezostyšnosť a manipulatívnosť a akou do reči jemu skákalo trio HVRN, ŠMČK a DBŠNSK bola odpudivá už len z formálnej stránky vedenia nejakej diskusie. Plus nepomer v tom, že traja dostali ďaleko viac času než jeden. Ale aspoň vidíme, že ako si protagonisti tzv. havloidnej demokracie predstavujú demokratrickú debatu a slobodnú výmenu názorov.

Koroni mal v prvom rade povedať, že samotné označenie alternatívne médiá je zavádzajúce, že sú médiom (SlobodnýVysielač) ako hocijaké iné a je na poslucháčovi, aby zhodnotil kvalitu a vieryhodnosť informácií poskytovanúch v tom či onom médiu a podľa toho si vybral. A celá ďalšia debata by bola zbytočná.

Norman

že Koroni sa vceľku držal. Veď aj povedal, že on názov "alternatívne média" nepoužíva, neuznáva, a že teda to je ich problém, prečo to tak delia.
No vidno, že média Koroni pozná a má aj dobré nervy.

Ja mám voči nemu výhrady všeobecne preto, že je taký bez svetonázorový, moc alibistický, a potom nepáči sa mi príliš ani ako moderátor, ani jeho hlas ani spôsob.. Ale to je už naozaj skôr subjektívne hodnotenie.
Hovorím, v relácii sa držal, konieckoncov Havran bol dosť ticho, Śimečka, ten už toho moc nedá a zopárkrát bol naozaj hotový, a jediný zápasil had Dobšinský - ale neurobil dojem úspechu.
Ale aj tak to bolo určité lanárenie Koronyho medzi seba, testovanie.

Aman Againsttime

Práve to pozerám a veľmi ma to nebaví. Každopádne Havran skutočne potrebuje ísť ku kaderníkovi. Ten chlap je ukrutne nechutný i vizuálne. Nechápem, prečo sa židia tak veľmi snažia vyzerať jak keby prišli priamo z pekla? :-D A taktiež nechápem, prečo tam Koróni za takýchto podmienok išiel.

Vango Tango

vyzeral ako slušný človek. Havran s Dobšinským ako dvaja kaviarenský narcisti, už len té pózy a to špúlenie úst Dobšinského (nie je teplý?)!
Šimečka opakovane klamal a dá sa to dokázať!
Traja nesympatickí, do seba zahľadení, anticharizmatickí morálni a intelektuálni invalidi.

Záver: Súdruhovia, s touto partičkou informačnú vojnu nevyhráte ... :-D

Aman Againsttime

Na mňa tiež Koroni pôsobil ako naivný dobrák. Bolo mi ho celkom ľúto, ale držal sa. Ten Dobšinský je čistý plaz. :-D Vyzerá a pôsobí jak pedofilný psychopat. Sú to už od pohľadu humusáci.

Buheh

Taký hnusný slizoš sa len tak nevidí. Keby mal baretku, tak by mohol ísť hrať do filmu o Leninovi. A keby nemal také ľúbezné slovenské meno, veru, ani sa nepýtajte akú národnosť by som mu tipoval.

Ale ten Koroni ma celkom milo prekvapil. Vnútorne sa mu tak trochu ospravedlňujem, lebo doposiaľ som ho považoval za takého nudného trkvasa. Ale obhájil si svoje, nezložil ho psycho nápor tých troch naspídovaných demagógov. (Havran akosi nemal svoj deň, lebo bol úplne bezzubý.)

Len škoda, že sa Koronimu nepodarilo debatu ani trochu posunúť k podstate. Kurník, toľko je toho, čo by bolo treba povedať! Veď táto téma je súčasťou hlbšieho problému: celá západná civilizácia je zamotaná v pavučine sebaklamov a lží a ľudia prestávajú veriť tej skurvenej klamárskej mašinérii. Tak si myslím, že v tej debate malo predovšetkým nahlas odznieť, že obraz sveta, ktorý táto mašinéria ľuďom nanucuje, ľudia už nechcú. Nejde ani tak o to, že médiá manipulujú, zavádzajú a klamú, ale ľudia prestávajú chcieť tú hru ako takú. Ľavica a pravica, burza cenných papierov, zisk, efektivita, exekúcie, hypotéky, ľudské práva, LGBTI, farebné revolúcie... už je toho príliš a čoraz viac nás má pocit, že toto všetko treba zahodiť a začať od človečej podstaty nejako ináč. Vlastne to povedal aj ten zmrd Šimečka: ľudia proste chcú už niečo iné. Lenže on to povedal s opovrhnutím v zmysle "hlupáci nevedia, že tento svet je najlepší, aký môže byť". No ale to je pochopiteľné – Šimečka a spol. skrátka principiálne nemôžu chápať čo sa deje, pretože sa rúca samotný základ ich viery.

Namiesto podstupovania trápnej inkvizíčnej tortúry na tému žurnalistickej profesionality a overovania faktov sa mal Koroni snažiť posunúť debatu k samotnej podstate veci. Ale aj tak obstál vcelku dobre. Vďaka mu za to. Ono ľahko sa kritizuje takto od klávesnice a iné je škvariť sa v tom pekle osobne.

Norman

traja vnútorne až príliš sebaistí klamári. Oni proste vedia, že .. ako by som to povedal, klamanie je príliš slabé slovo, oni sú psyhopati najneskôr od čias puberty a vedia to o sebe. Priam sa cítia podľa smradu a naopak cítia, kto k ním nepatrí.

Koroni pôsobil v médiach a teda ich pozná (možno je menej naivný ako Huďo, ktorý stále ľuďom vysvetluje, že na svete jestvuje zlo - ale Koroniho v skutočnosti podľa mňa pravda až tak nezaujíma).

Dobšinský je naozaj čistý mentálny plaz - veď ho poznáme aj z debaty s Ficom.
Niečo ako Ondrejíček (cynická obluda), ale aj mnohí iní. Ťažko motivovaní mocou a karierovu, ako sám povedal: od malička učení "odolávať tlakom" - čiže práve vedieť klamať bez toho, aby si čo len zlomok sekundy pripustil, že klame.

Koľkí z bežného necvičeného ľudu sú schopní odolávať takému plazu? A koľkí to urobia kvôli niečomu inému, než zas kvôli vlastnej krátkozrakej kariére? A koľkí dokážu takého tvora zničiť?
A hovorím, takých tvorov je relatívne veľa. Preto sa situácia málokedy dokáže zlepšiť postupne, teda vytínaním jedného takého kriaku za druhým, ale naopak to končí vždy nejakým požiarom.

---

preco luto,
mne sa paci tento format debaty, 1 proti viacerym, osamely kovboj, aspon ma viac priestoru

Sinuhe

výroky HVRN, Kisky a ešte jednej obstarožnej kisky:
http://www.hlavnespravy.sk/anketu-o-najabsurdnejsi-vyrok-roka-2016-vyhra...

slaven1

Ejakulát šťastia za 1,8 mld eur alebo kto je "koloniálna správa"

P. Pellegrini: Na Slovensko môžu prísť investície za 1,8 miliardy eur - hlása nápis článku od TASR.

Máme rozpracovaných asi 60 projektov za 1,8 miliardy eur. To sú všetko zahraničné investície, ktoré chcú v roku 2017 a 2018 k nám prísť. Dokopy môžu priniesť ďalších 25.500 pracovných miest,“ vyčíslil v nejakej relácii na TA3, televízie ktorá je hrdý člen rodiny CNN Peter Pellegrini.

Zhrňme to

Takže si to zhrňme z (ne)oficiálneho pohľadu. Má sem prísť ďalší húf zahraničných kobyliek, ktoré "tu"* minú 1.8 mld eur a 25tis ľudí dajú šancu aby sa stali motrokmi, modernými otrokmi. To je ale mega! To je ale super! Toľko šťastia, hotová ejakulácia šťastia...

Ani vo sne!

Ako si sa zabudol Peťo v relácii na TV z rodiny CNN zmieniť o druhej, podstatnejšej strany mince. Investičné kobylky sem neprišli zlepšovať život Slovákom, ale robiť zisk. Oni tých 1,8 preinvestovaných eur budú chcieť späť. Aj so ziskom.

Čo vlastne Pellegrini na TA3 oznámil?

Takže Pellegrini na TA3 oznámil, že medzi rokmi 2017 - 2018 "naša" vláda plánuje navýšiť výplatu koloniálnej dane o takých 360 mil eur** ročne. Hurá!

Kto je / čo je to koloniálna správa (administrácia)

Mnohí sa ma pýtajú, že kto je / čo je to koloniálna správa (administrácia). Koloniálna administrácia sú ľudia, ktorí pracujú v prvom rade na to, aby z kolónie nerušene a bez väčších zádrhlov postupovala výplata koloniálne dane***. Peťo Pellegrini je ukážkový predstaviteľ tejto tzv. koloniálnej administrácie.

 

 

 

* nevieme kto bude dodávateľ stavby, vybavenia továrne.. nikde nie je povedané, že to budú firmy iba výlučne zo Slovenska

** predpokladajme že Zahraničné investičné kobylky počítajú priemerne s 5 ročnou návratnosťou investície (1,8:5), takže najneskôr v roku 2023 je Slovensko čistý platiteľ koloniálnej dane.

*** jedna z foriem koloniálnej dane novodobých ("moderných") neokolónií je výplata prostrednícvom práce v závode zahraničného vlastníka. Nechodíte gastarbeiterovať do závodu v Reichu ale Reich vám postaví aj závod u vás doma (aj keď v závode v Reichu platia viac). Väčšina vyrobenej hodnoty (peňazí, zisku..) v závode postavenom doma odchádza mimo územia Slovenska tzv. Slováci robia, ale plody ich práce si užívajú iní.. a tak nejak máme potom pôrodnosť 1.4 (lebo economica nepustí).

Vango Tango

Odporúčam pozrieť si „s nadhľadom“ diskusiu
https://www.tyzden.sk/podlampou/37234/pod-lampou-martin-huba-o-20storoci...

Zabudnite na škandalóznu osobu Hríba, občasnú naivitu Martina Hubu, ktorá sa prejavila najmä jeho idealizovaním Kisku. Huba je herec, ktorý žije v na slovenské pomery v luxusnom akváriu SND. Evidentne nerozumie ekonómii a nemá čas sa zaoberať problémami 90% Slovákov. Žije v akváriu, ale so sklenenými stenami a tak občas mu niečo skutočne reálne prenikne do jeho sveta, v ktorom najväčší hluk robí prevzdušňovač a najväčšou udalosťou je výmena vody a čistenie sklenených stien.
Ale má evidentne veľa načítané, musel naštudovať množstvo rolí – proste kultúra urobila svoju prácu a tak občas trafil aj klinec po hlavičke. Preto je naozaj užitočné abstrahovať od akváriového efektu SND a krivej huby Hríba a pozorne počúvať čo povedal.

Napríklad ako abstrahoval podstatu dnešnej doby a našich problémov.

ZAMIEŇAME SI PRÍČINY S NÁSLEDKAMI !
Z NÁŠHO ŽIVOTA SA VYTRATILA ELEMENTÁTNA PRIRODZENÁ MORÁLKA!

Prvú salvu vystrelil Huba už v 5. minúte. V 7:25 to bola ďalšia salva :
„To čo štartuje to negatívne v nás ... je pocit bezmocnosti voči krivde, nespravodlivosti ... vedúca až k zúrivosti ...“.

Na prelome 60/70-tich rokov sa stala pre ekonómov guru podpriemerná filozofka Ayn Randová. Jej veľký obdivovateľ Milton Freedman odštartoval procesy, v ktorých postupne za pomoci prekorumpovaných médií a grantovej politiky Ferengov ovládla ekonómiu rakovina, ktorú zjednodušene možno onálepkovať ako monetarizmus a neoliberalizmus. Prvé následky bolo vidno v Chile, potom sa tento mor rozšíril do Argentíny a paralelne s vyčíňaním Carlosa Menema v Argentíne po páde komunizmu prenikol (protagonista bol Jeffrey David Sachs a jeho povestná šoková terapia) aj do nášho života. Tú zúrivosť môžete vidieť na
https://www.youtube.com/watch?v=-hia04z8Zbs

Obávam sa, že Martin Huba napriek tomu, že správne poukazuje na zámenu príčin a následkov, celkom nedokázal dokončiť svoje akvarijné úvahy do konca a spýtať sa na konečné príčiny. Je to na samostatnú úvahu a diskusiu!

Norman

Je to dobrá indícia.
Teraz budú pribúdať z ich strany diskusie, v ktorých sa budú čudovať, čo sa vlastne deje, budú (hrať) rolu prekvapenných a naivných. Veď oni sú A. humanisti a za B. sa zaoberajú duchovnosťou.
Ľudia sa búria? Ak ľudia prehrajú, bude búrenie sa dôkazom toho, že to bol len plebs a vydajú sa Poučeni z krízového vývoja. Ak ľudia vyhrajú, budú Hríbovci a Hubovci hovoriť, že je naozaj prekvapivé, že ten "starý" predošlý systém sa tak zlé vyvinull, a že NIEKTo zlyhal (samozrejme, nie oni, Hríbovci a Hubovci, napriek tomu, že boli v každom horúcom ideologickom náboji predošlého režimu).

A preto celé už teraz vydávajú zo seba túto penu : humanizmus, humanizmus, humanizmus ... Už zasa nastáva doba "XY proti násiliu". Lebo teraz by Hubovci a Hríbovci mali trpieť - tak znižujú imunitu a trhajú ľuďom zuby, aby ich nemohli pohrýzť.

Technicky k tomu treba dať poznámku, že je typickým znakom a chybou modernity, že filozofuje herec. Ja sám presadzujem pravdu, že filozofovať môže a dokáže KAZDY človek - ide tu o to, že aká je pravdepodobnosť, že náhodne vybraný herec je nejako múdry a že nad vecami dlhodobo rozmýšlal? Ty píšeš, ze "má načítané", ale sám dodávaš, že žil celý život v bubline.

Ešte k tomu, že stále spomínajú "väčšina sa nahnevala". Za prvé tu podstatný nie je nejaký hnev, ani to že je to faktor "väčšiny", ľudí. Nie ľudia sa rozhodujú, ale PRIRODNE ZAKONY definujú tieto procesy. To budem znova znova zdôraznovať. Zemetrasenie tieto (anglosionistické) opičky nikdy nezastavia, a tak nezastavia ani tieto sociálne posuny.

Duchovný človek vidí, že oni to s tou "duchovnosťou" už nijako nezahrajú do autu - táto chtonická vrstva sa zožerie a zničí a vyčistí (dočasne) zas len chtonickým vplyvom. Ani reálna duchovnosť to nedokáže - ak si niekto myslí, že peklo ohňa dokáže nejako schladiť pekným duchovným svetlom, tak vieme, že je to omyl - oheň bude ďalej horieť. Huba vidí cestu v "skultúrnení spoločenského vedomia" - to sú všeobecné pravdy, ale v jeho ústach len frázy. Oni, Hríbovci a Hubovci, čo si žijú v chtonickom svete a v jeho hrubo špinavých výhodách, chce od ľudí, aby boli duchovní a mu tieto nakradnuté výhody nebrali.

Huba:"My všetci sme čenkovej deti"."Troška sme sa z toho pobláznili". Nech hovorí o sebe a sebe podobných, nech to zas nehádže, tú vinu, na chudobu celého národa. Oni vôbec rozoberajú "ľudí", (a ak dôjde na mocných, tak kritizujú vždy len opozičníkov, Mečiar, Fico .... nikdy nevidia ani najmenšiu vinu na svojich zbohatlíkoch a mocných - Dzurinda, Radičová, Mikloš ...).

Nie, toto sú len dve sprosté nuly, Hríb a huba, prázdne vrecia. Zvyšky posledného polstoročia.

Mimochodom, prečo tam nemajú nejakého filozofa z druhej strany? Aha, žiaden nie je? Žiadneho doba nevychovala? Ako je to možné - už to je predsa dôkazom, že tu vládne totalita.
Oni tu nemajú ani hlúpu opozíciu? Alebo dokonca sa opozícia bojí prejaviť a isť medzi nich? Aha - nuž to sa nemôžu čudovať, že nemajú odpovede a nechápu, čo sa deje.

Pekné je aj to, ako sa Hríb pýta, že či chce Huba "ľudí vychovávať (min 41). Och hrôza hrôz, veď to sa nesmie! A hlupák Huba cekom začal hapkať a minútu zhrozene koktajúc rozmýšlal, že či sa preboha nedopustil nejakej politickej nekorektnosti.
:-)))
Stačilo.

Vango Tango

Je nespravodlivé označiť Martina Hubu ako hlupáka. Každý žijeme v nejakej bubline, ak si budeme z jednej bubliny nadávať do druhej neodôvodnene do hlupákov, kam to povedie?
Martin Huba napriek obmedzenému obzoru nie je na rozdiel od našich kaviarenských samoľúbych intelektuálov z Bratislavy a Košíc obmedzený. Keby sa narodil ako syn Gustáva Valacha tak by jeho pohľad na svet bol úplne iný. Valachove diskusie so Šaňom Machom (očité svedectvo) by podstatným spôsobom zmenili jeho dojmológiu o komunizme.

Ohnivá diskusia okolo klipu Matice patrí tiež do tejto kategórie. Komunistom sa podarilo fyzicky (okamžite, ale aj pomaly) zlikvidovať svedkov, ktorý by mohli vydať svedectvo o Slovenskom štáte a Tisovi. Naša oficiálna história je tak smiešne šablónovitá a čiernobiela, že už jej neverí ani premýšľajúce decko.

Ak niekto žil v bubline oficiálnej propagandy (históriou alebo umením nazvať tie sračky, ktorými bolo kŕmené Slovensko, by bolo nezaslúženým eufemizmom), má POCHOPITEĽNE na Tisa iný pohľad ako človek, ktorý žil v rodine (použijem komunistický termín) exponentov Slovenského štátu.

Opakovane vyslovujem pochybnosť, či na Slovensku bude napísaný objektívny a na faktoch založený životopis prvého prezidenta Slovenského štátu.

Výsledok? Napríklad komické pokusy o blahoslavenie Jozefa Tisu. Keby si niekto dal tú prácu a prečítal si archívy Vatikánu (toto obdobie je už odtajnené) tak by s takýmto návrhom neprišiel.
Ako dobrý úvod odporúčam prečítať si
http://catholicsocialscientists.org/cssr/Archival/2012/Articles%20-%20Ry...

Norman

Môj úprimný názor je, že je to hlupák. Huba. On to tu čítať nebude - ja som si istý, že on moc nečíta- takže to nie je urážanie, ja mu tu nenadávam, aby ho to bolelo, ja to hovorím ako postoj, fakt.
Ale tá debata je zaujímavá, napriek tomuto môjmu názoru.

Ja neviem, ty týchto ľudí moc poznáš a máš s nimi moc ľudské emócie. Huba je očividne rád v role "dobráčika", možno taký naozaj je, ale to, čo propagoval až donedávna verejne, aj vo svojom umení, je také isté politikum, ako Bilak alebo Husák. Chápeš, ako to myslím? Nie tým istým obsahom, ale kvantitou propagandy a jeho zodpovednosťou. On nie je nevinný na boku stojaci. Podobne, ako aj spomínali, bol jeho tatko komunista horší ako desať eštebákov ... ale to sa stratilo v tom mori komunistov. Huba mladší je ešte výraznejší politický exponent ako jeho tatko, v inej dobe, ktorá je ideologicky horšia, ako je tá socialistická.

Prepáč, nechcem ťa znechucovať. keď už o tom Tisovi - pred rokmi som videl to divadlo, kde hral Labuda Tisa. Nebolo to až také zlé, nebolo to už scénarom nejaké ploché, aj keď to samozrejme končilo odchodom duší do pekla. Dnes toto divadlo hrá Labuda mladší, a keď som videl ukážky - reklamu v TV (nedá sa tomu vyhnúť), tak vidím ten rozdiel medzi starým a mladým kreténom. Mladý nemá na to toto zahrať, ale - angažuje sa, čiže nesie politickú zodpovednosť. Starý tú tému nekurvil, mladý to možno zahrať nevie, alebo je totálny politický kretén. Asi oboje.

Ja s obdobím Tisa nemám problém. Je normálne, že víťazná strana po vojne popravuje a klame. Ale nemôže to robiť 70 rokov. Nech nepodceňujú ľudí, nech nepodceňujú ich inteligenciu, ich praktickosť, opatrnosť, ale aj hnev a bezcitnosť. Francúzska revolúcia či beštialita boľševikov je ukážka, čo bežní ľudia dokážu.

Norman

Pravda, nechcem tu kopať do nejakých dvoch dedkov, Hrib a Huba. Nechodím na Týždeň stránky, ani kvôli poznaniu nepriatela - iba takto, ak niekto dá link. Ale mám rád takéto Lampy, ako sú teraz. Špeciál rád znova počujem, ako ten chudák Hríb pred každou Lampou prosí, doslovne prosí o jedno Euro.
Takto dopadol.
To samozrejme nie je výsmech z jeho projektových fondov samých - smejem sa tomu, že takto sám seba ponižuje. Prosí spôsobom, ku akému sa SV nikdy neznížil, spôsobom a tónom, ku ktorému sa azda ani posledný žobrák na ulici nezníži.
Je to samozrejme len môj subjektívny dojem, heh, ale som rád, že som sa už tohto dožil.
A ešte toho skučania bude - ja viem, že to opakujem často, ale jetotak.

Norman

smiešne kritizujúci Koroniho vystúpenie u Havrana.

https://harhovsky.blog.sme.sk/c/448265/vysielac-u-havrana.html?ref=viacr...

 

Kvôli tomu si založil blog - alebo skôr vymazal svoje predošlé články.

Ako píše, troluje Slobod vysielač  už rok ("Slobodný vysielač trolujem od marca minulého roka, keď sa fašisti dostali do parlamentu ")

Je to snaživý aktivista, ktorý si uvedomuje svoju občiansku povinnosť.


A snaží sa aj o politiku:

http://www.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/samosprav...

rok 2010:

Ing. Robert Harhovský (32), konzultant iformačných systémov (SDKÚ-DS, SaS, MOST-HÍD, OKS) - kandiduje na poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Karlova Ves - volebný obvod č. 2


I keď na kandidátke píšu, že je to "kontrultant"
 
kontrultant informačných systémov

 
No, konrtrultant je dobrý termín :)
Nečudo, že ho nezvolili.


afinabul

hosť: Peter Marman - vysokoškolský pedagóg moderuje: Boris Koroni...
https://slobodnyvysielac.sk/relacia/v-prvej-linii-33/?v=13dd621f2711

nové