Veď my len skromne, minútočku + update o amerických špecialistoch náhle mieriacich do Londýna

Ako keby nestačilo, že logo olympiády v Londýne pripomína rozsypaný Sion, osvetlenie na hlavnom štadióne evokuje pyramídu New World Order z dolárovej bankovky a bizarní Kyklopovia vo funkcii maskotov vyzerajú ako oko na pyramíde,

rozhodla sa sionistická mafia uzurpovať si olympiádu pre seba aj hardcore požiadavkou - minútou ticha za jedenástich zavraždených židovských športovcov v roku 1972, a to priamo na otváracom ceremoniáli. Kampaň za minútu ticha sa začala už dávnejšie a prezident Medzinárodného olympijského výboru Jacques Rogge vtedy povedal jednoznačné NIE. I nastala zaujímavá fáza tohto nešportového boja mafie proti olympiáde. Vydrží Roggeovi jeho NIE do začiatku ceremoniálu?

Po Roggeovom odmietnutí s vysvetlením, že otvárací ceremoniál nie je svojou atmosférou vhodný na takýto akt, sa rozdiveli všetky besy. Do ťažkotonážneho tlaku na vedenie Medzinárodného olympijského výboru sa zapojili Obama aj Clintonová a židovskí lobisti najrôznejšieho razenia mraučali "veď len minútočka, taká maličkosť, jedna minútočka, ach, taká skromná požiadavka..." Kampaň dostala aj svoje logo s mašličkou a hasbarické úderky dostali za úlohu šíriť ho po sociálnej sieti.

Lenže Rogge na svojom NIE zotrval. Aby sa zbavil obsedantného vrešťania, zorganizoval minútu ticha pri otváraní olympijskej dediny. A to veru nemal robiť. "Na ceremoniáli, o ktorom nikto nevedel a ktorému nikto nevenoval pozornosť?," vypenil štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí štátu Izrael bez hraníc Danny Ayalon. Štyridsiate jubileum násilnej smrti 11 židov bolo podľa krstných otcov sionistickej mafie dostatočným dôvodom, aby stalo ústrednou témou otváracieho ceremoniálu olympiády - a nie nejakej dediny. Izrael požaduje minútu ticha, ktorú budú musieť dodržať stotisíce ľudí v Londýne a jej svedkami budú milióny na celom svete pri obrazovkách a monitoroch. Nie nejakú bočnú aktivitu pre 40 ľudí, na ktorej Rogge odšomral nejaké frázy.

Palestínčania Roggeovi verejne poďakovali, že nedovolil sionistom zneužiť otvárací ceremoniál olympiády na PR kampaň o chornickej židovskej obeti.  Ostatní, ktorí mu držali v nerovnom súboji palce, si vydýchli. Predsa len sú situácie, keď nebotyčná drzosť dostane po pysku.

 

Zaujímavá je aktuálna správa, že Spojené štáty americké náhle oznámili, že budú Británii pomáhať pri bezpečnosti olympiády. I razom sa do Londýna vybrala veľká skupina amerických kontrateroristických špecialistov. Domnievam sa, že za týchto okolností je najbezpečnejšie nevyskytovať sa v Londýne.

Autor: 
Norman

ale slovenský TV moderátor prečítal z nejakého im určeného obežníka, ktorý tam dostali k ceremónii, že to akési hopkanie tam má predstavovať nádej, že sa celému ľudstvu podarí vybudovať ... nový Jeruzalem.

He he. Prečítal to dosť nesvoj (je možné, že na takých dôležitých miestach ešte pracujú súdruhovia, ktorí nechápu ideologickú líniu strany a Sionu?)

Aby som jeho slabé ideologické nadšenie pre vec Sionu napravil, držal som ja nie minútu, ale najmenej hodinu ticha ... tým, že som celý koniec prespal.

Ale dúfam, že sa im Londýn nakoniec podarilo podpáliť, nie?

 

PS. Keď Nemci v 1936 priniesli oheň z Grécka do Nemecka, mysleli to možno nie na jedny hry, ale symbolicky navždy, ako prejav renesancie 20. storočia, ktorú iniciovali, zapálili. Ako znovaoživenie sily a ušľachtilosti helénsko-rímskej civilizácie. Je milé, že ich oponenti sú takí sprostí, že tento ich proces stále opakujú a pripomínajú - aj keď nechápu jeho zmysel.

 

-eru-

ale nemozem uverit, comu vravis. :))) Aj ked faktom je, ze oni su schopni vysvetlit, ze nastup reprezentacii symbolizuje prichod zidovskeho naoda do zeme zaslubenej. :)

Ema

piesenku Hey Jude a Koľja Fridman sa vraj divil, prečo nie je v jidiš celá.

A to mohli vhodnejšiu. God Save the Queen

http://www.youtube.com/watch?v=dtUH2YSFlVU

 

lebleu

tam zaznelo, ale to bola pravdaže úplne iná pjesonka z úplně jiné třídy..

Ale to s novým Jeruzalemom tam bolo (prinajmenšom v "slovenskej" televízii), čumel som jak puk, súdruh moderátor to veru nemal z vlastnej hlavy.

Norman

anglického ... hm ... básnika a ... hm ... maliara ... Wiliama Blakea. Ja som začiatok toho cirkusu nevidel, tak neviem, koľko z tej básničky Jeruzalem čítali, ale končí takto:

...

I will not cease from mental fight,

Nor shall my sword sleep in my hand,

Till we have built Jerusalem

In England's green and pleasant land.

 

rok vydania 1804 (!)

Už vtedy boli britskí protestantskí  hlupáci posadnutí budovaním utopických nových Jeruzalémov - čiastočne reakcia na šialenú špinavú industrializáciu, ktorá už vtedy ukazovala svoju špinavú tvár - a tak stratili imunitu voči dizraelitom všetkého možného razenia. Strata imunity postihla v tom čase Britániu a tá choroba, ktorá začala čšervenou vyrážkou zvanou Rotschild,  rýchlo prenikla do ich nervového systému až ho celkom rozožrala, a dodteraz neprestala škodiť.

Dnes už asi možno povedať, že vybudovali Jeruzalem - aj so všetkými rasovými vojnami a povedzme to jedným slovom: so všetkým tým satanizmom s tým spojeným.