Všetci ste nacisti. Len to ešte neviete.

V prvom rade - nechcem tu šíriť žiadne reči o sile nepriateľov spoločnosti, teda o sile našich nepriateľov. Sú síce mocní, ale ich vláda upadá. Preto chcem len poukázať na ich podlosť a na to, že s nimi sa nik v dobrom nedohodne. A kto sa aj dohodne, bude nimi zožraný často ako prvý.

Tento článok je určitým odrazom udalostí posledných dní, ale o nich už ako tak viete, sú stále ešte ako tak v médiách, prinajmenšom v alternatívnych. Takže nebudem už presne popisovať, čo sa stalo v posledných dňoch, ale skúsim zosumarizovať, aký bol ten vývoj za posledné desaťročia.

Tak v prvom rade, po zahodení komunistickej pradigmy si mnohí mladí mysleli, že nastane skutočná sloboda a vrátili sa k tomu, čo ich učil azda dedko, čo ich učila rodina. Vrátili sa k sentimentu prvého Slovenského štátu. Po tom, ako bol zavrhnutý komunistický dogmatizmus, títo mladí ľudia verili, že nová sloboda zavrhne aj antislovenskú posadnutosť. S touto predstavou vyšli aj do ulíc.

Ale sloboda sa nekonala. Mladí boli označení za nacistov.

A zvyšok spoločnosti tlieskal. Zavrite ich.

Potom pomaly prišiel internet. Stále viac ľudí malo možnosť písať v rôznych diskusiách na webe, neskôr blogovať, potom tvoriť vlastné stránky. Opäť ľudia verili, že platí sloboda prejavu a že si môžu hovoriť, čo chcú.

Mýlili sa. Bola to druhá skupina označená za nacistov.

A zvyšok spoločnosti tlieskal. Sú to fašisti, vyhoďte ich z práce.

Potom sa hnutia už poučili a sformovali, vytvorili regulérne politické strany. Ľudové strany, národné strany. Vstúpili do parlamentu ako plnohodnotní demokraticky zvolení poslanci. Ale nepomohlo - aj títo boli označení za nacistov, ktorých možno ignorovať, nepodávať im ruku, nepozývať ich na spoločenské akcie, nevolať do masmediálnych diskusií.

A zvyšok spoločnosti tlieskal. Sú to fašisti, zabite ich. Vznikla stránka Zomri.

Všetky ostatné politcké strany sa nafukovali ako pávy pri každom možnom politickom sviatku a volali po potrestaní extrémistov. Tých drhých.

Keď bol obžalovaný za prejav poslanec Mizík, všetci poslanci ostatných strán držali hubu. Keď bol obžalovaný poslanec Mazurek, všetci poslanci ostatných strán asi od radosti onanovali.

Lenže teraz je obžalovaný za prejav sám bývalý premiér. Bol stále neposlušný, chcel kontrolovať banky a cudzie americké korporácie. A hlavne nechcel vpustit amerických vojakov a vidieť americké základne na našom území. Nepomohlo mu, že je ťažký antifašista, vášnivý proletársky internacionalista, samozrejme antirasista. 

Keď sa ho poslanci strany Smer snažili zastať, boli v médiách obvinení aj oni. Predvčerom zvolali Branno-bezpečnostný výbor aby tam riešili situáciu, ktorá ohrozuje demokratické parlamentné zriadenie. Vysledok: neprišiel zodpovedný prokurátor, neprišiel generálny prokurátor. Výbor bol tajný, bez prístupu verejnosti,  ale nič dosiahnuť zrejme nemohol. Naopak. Najaktívnejší poslanec Smeru Blaha zverejnil rozhorčené video s dátami o prokurátorovi špeciálneho súdu Tomášovi Honzovi - a následne SAV dala Blahovi výzvu, aby s ňou rozviazal pracovný pomer. To isté urobila Kurilovská z Policajnej akadémie. Blaha volá po potrestaní akademikov, ktorí  zneužívajú akademickú pôdu na politiku. Ale jeho práca, jeho kariéra, je neistá. Smrť fašizmu, nie? Tak takto to vyzerá, pán Blaha.

 

 Blaha
Blaha atakovaný novinármi po stretnutí Branno-bezpečnostného výboru parlamentu. 

Dnes bol súd s Rostasom, ktorého žaluje ten istý prokurátor, ako Fica. Gestapo NAKA Rostasovej rodine minulý rok takmer vyvalila dvere a pod namierenými ostro nabitými zbraňami mu urobila domovú prehliadku. Pred celou rodinou, manželkou, aj malými deťmi. To zneisťuje, to verím.  V pondelok padne rozsudok. Honz chce odsúdiť Rostasa na viaceré roky. Lebo vraj v článku útočil na židov tým, že citoval Štúra a iných klasikov. Niekoľko rokov! Podmienené či nepodmienené odsúdenie - to je totalita ako za Husáka. Ešte donedávna to Smerákom nevadilo - veď to je len Rostas. Dnes ten istý prokuratorský zločinec žaluje ich vedenie. Karma.

 

Tomaš Honz

Fotografia, ktorá je na webe označovaná ako prokurátor Špeciálnej prokuratúry Tomáš Honz. Vraj vyše 40 ročný muž.  Uverejňujeme to len ako ukážku, že sa nedá ničomu veriť. Ak by mal niekto istotu, že toto je naozaj Honz - napíšte nám to, poskytnite dôkazy a my tú fotku urobíme anonymnou, lebo vraj je zákaz zverejňovať ksichty eštebákov, urválkov, gestapákov a prokurátorov.  Zvlášt nie príslušníkov špeciálnych služieb, teda aj Špeciálnej prokuratúry. Sloboda. To je ono. 

 

 

Predsedovi parlamentu Dankovi ale stále nesvitlo. Dnes kecal, že vláda s ĽSNS je čisté bláznovstvo. No môže byť, že jeho koalícia s ĽSNS je nepredstaviteľná, ale on zrejme nepochopil, že ďalšia označená za nacistickú bude jeho SNS. A on sám bude kriminalizovaný. Veď majú v mene nacionalizmus. To bude už tretia nacistická strana z tých, čo sú dnes v parlamente.

Štvrtou bude Kolárova Sme-Rodina. Tá je v Bruseli v koalícii s Le Penovou - a to je, ako vieme, radikálna nacionalistka, teda nacistka. Ja viem, Kolár a Krajniak poslúchajú Izraelitov ako nik, azda okrem Kisku a Danka - ale to nevadí, aj tak budú nacistami.

A kto potom?

Sulík je predsa medzinárodne známy xenofób, diktátor, ktorý nedávno zo strany vyhodil "demokratické krídlo". Už raz bol označený za patetického nacistu, alebo čosi podobné. Bude znova, tentoraz naostro. Dať politickej strane meno SaS - to je horšia symbolika ako 1488, nie? Nacizmus.

Matovič? Ten už mal raz problém s tým, že spomínal príliš sebaisto holokaust.  Minule sa v TV debate ako pohodovo bavil s Kotlebom. Napriek Matovičovým tirádam o fašistoch - on sám je taký malý despota. Je to nervný typ - bude označený za Hitlera. Azda to nevidno?  Masmédia to potvrdia.

Kto zostane? Už len neomarxisti v PS a Žaľudi - skupina priamo napojená na americké služby. To sú zatiaľ vraj demokrati. Poslúchajú na tej istej línii, ako donedávna Kuciak. Ale každému je dnes jasné, aj vám, kto ho zabil. To už radšej byť živý nacista, ako mŕtvy otrok globalistov. Ale pre zločiny globalistov, aj tie na Slovensku, bude raz, a možno veľmi skoro, treba nejakého vinníka. A tak šábesgoji kiskoidi dopadnú ako globalistický agent Kočner, budú na nich hodené zločiny ich pánov a budú označení - za čo iné - za fašistov. Veď čo to ten Kiska stále o židoch blábolil, že sú bohatí a že aj on by chcel byť židom - jasný výsmech, jasný antisemitizmus.

Takto to tu bude postupovať, a takto sa to uzavre, ak sa národ nebude brániť - všetci budú označení za nacistov.

Vy všetci.

 
0
Ľubov

Bývali časy,keď som si myslela,že čo-to z literatúry poznám.Aj pár poviedok od Tajovského,od Kukučína,kde sa píše o tom,na čo sa dnes nesmie ani pomyslieť.
A že aj Bezruč? No,aj on...to viem len dnes od rána.
http://basne.webzdarma.cz/bezruc_papirovy_mojsl.html

Tibor,som s Vami !

vrbovčan

Aby to teraz tak nevyzeralo. Jeho statusy majú za úlohu zamieriť na určitý voličský segment. Bodka. Mohlo by to tak totiž vyzerať po tejto mojej poznámke: Blaha dnes konečne napísal jeden triezvy status. A veľmi dobrý vystihujúci pozadie vyhlásenia SAV. Nedávam len link, ale ho sem aj prekopírujem.

Citujem:

"Prečítal som si dnes ráno rozhovor Aktualít s predsedom SAV Pavlom Šajgalíkom, kde vysvetľuje, prečo na mňa táto doposiaľ apolitická inštitúcia zaútočila. A pochopil som všetko.

ČISTO ĽUDSKY - POCHOPIL SOM, PREČO SAV UROBILA TO, ČO UROBILA

Úprimne - ten človek vo mne nevzbudzuje hnev, ale súcit. Kapituloval pred liberálnym terorom a čisto ľudsky, chápem, že takto niektorí ľudia reagujú. Vysvetlím vám to, priatelia.

Zoberte si, že ste bežný akademik v SAV. Váš život prebieha veľmi pokojne, riešite vedecké úlohy, ste analytik, nestojíte o žiadnu pozornosť.

LIBERÁLNY TEROR JE PRE BEŽNÉHO ČLOVEKA STRAŠNÝ ZÁSAH DO SÚKROMIA

A potom vás odrazu začnú bombardovať liberálne médiá a aktivisti. Dostávate stovky mailom ohľadov nejakého Blahu. Netušíte, kto to je, nesledujete politiku, netušíte, o čo ide, ale zľaknete sa toho hejtu, ktorý sa na SAV valí.

Vy predsa chcete mať pokoj, vy nie ste politik, vy chcete riešiť svoje vedecké úlohy.

AK BY TO NEUROBILI, ZLYNČOVALI BY AJ ICH

Jasné - poviete si - však ten človek, ten Blaha, nech si hovorí, čo chce, veď je politik a občan, má na to právo, čo s tým má SAV, každý predsa vie, že jeho vedecké výstupy sú jeho monografie a politickým výstupom sú vyjadrenia v televízii, parlamente a na sociálnych sieťach. Jednoduché. Čo tu vlastne otravujú?

Ale, pozor, má to aj druhú stránku. Postavíte sa za Blahu? Nie, veď by vás všetci tí liberálni novinári označili za jeho spolupáchateľa. Podajú si vás.

Spravia z vás komunistu, začnú sa vŕtať vo vašom živote a dôjdu na to, že ste nevrátili pred ôsmymi rokmi knihu z knižnice.

PRÍDETE O RENOMÉ AJ O ROBOTU - TO PREDSA NEJDE

Ste dobrý vedec, ale oni určite oslovia vášho konkurenta a ten pre televíziu povie, že ste slabý vedec. A budete mať navždy poškodené renomé.

Dôjdete domov a manželka vás varuje - len sa nepúšťaj do žiadnej politiky, vyhodia ťa a budeme bez peňazí. Len pekne toho Blahu potopte, nič s ním nemáme, nehraj sa na spravodlivého, lebo ťa liberálne médiá zničia!

PREČO BY RISKOVALI ŽIVOT ZA BLAHU?

Takto nejako uvažuje bežný vedec v SAV. Chce mať pokoj. Nechce mať problémy. Nechce byť terčom liberálneho teroru. Vie, že liberálne decká majú kontakty aj v zahraničí. Ich vlastníci kontrolujú celé mediálne siete. Bulvár, televízie, denníky.

Potopia vás, len sa im zachce. Radšej treba ostať ticho. A dištancovať sa. A napísať niečo proti Blahovi, čo upokojí Denník N a SME a dajú SAV-ke pokoj.

O POLITIKE VEDIA ASI TOĽKO, ČO JA O CHÉMII

V SAV vedia, že robia zlú vec. Že potápajú kolegu za to, že má iný názor. Možno to robia z presvedčenia, lebo nenávidia komunistov a o Blahovi predsa v Denníku N píšu, že je komunista. A píšu, že je konšpirátor, útočí na ženy a ešte je vraj aj antisemita.

Sedí tam chemik, biológ, fyzik. Čítajú to a veria tomu. Nesledujú politiku, riešia si svoje vedecké úlohy. Radi uveria, že všetky tieto klamstvá Denníka N sú pravdou. A radi povedia - kopnime si do Blahu, ved je aj tak extrémista.

V PANIKE PORUŠILI VŠETKO, NA ČOM SAV STOJÍ

Opakujem - vedia, že robia zlú vec. Pretože Predsedníctvo SAV nemôže komentovať iné ako vedecké aktivity svojich zamestnancov. A oni nekomentujú moje odborné knihy, moje štúdie, moje filozofické teórie, oni komentujú moju politiku, moje statusy, moje občianske aktivity. A to nesmú. Nie ako funkcionári SAV. Iba ako občania.

Etická komisia ani len nezasadla a oni už odsudzujú - bez akéhokoľvek mandátu. Len tak - lebo si povedali. Vlastne - lebo im povedali.

Porušili tak apolitickosť akademickej pôdy a de facto sa vyhrážajú svojmu zamestnancovi, že ho nechcú, že nech ide preč, že keby mohli, vyhodia ho. A to nie preto, aké napísal vedecké práce, ale preto, že je politik a má svoje názory.

KEBY TO NEUROBILI, LIBERÁLNE MÉDIÁ ICH ZNIČIA

Hej, vedia, že páchajú niečo zlé. Určite sa o tom aj rozprávajú, hádajú, nepáči sa im to, sú to dobrí ľudia, len sú v pasci - ak to neurobia, zajtra o nich v Denníku N napíšu, že sú takí istí ako Blaha. A že Blahu kryjú. A že celá SAV sú vlastne kryptokomunisti a extrémisti.

Začnú sa v nich vŕtať a ktovie, či niečo nájdu. Začnú dávať titulky, aké má SAV zlé výsledky v tej a tej kategórii a zabudnú spomenúť, že má dobré výsledky v inej kategórii - novinári vedia, ako z vás urobiť idiota.

ONI CHCÚ LEN POKOJ OD LIBERÁLNYCH APARÁTČIKOV

A tak tam prof. Šajgalík a tí ďalší sedia a smutne píšu kapitulačné vyhlásenie, ako veľmi je Blaha zlý a škodlivý. Nikdy nedržali v ruke jeho knihy a ak áno, vedia, že sú vedecky nepriestrelné. Ale o to nejde. Oni vlastne nejdú riešiť Blahu, oni zachraňujú seba.

Chcú mať pokoj. Chcú ísť riešiť svoje vedecké úlohy, chcú mať pokoj od Denníka N a SME. Chcú si žiť svojim životom. Bez verejného praniera, bez lynču, bez nenávisti.

A tak podľahnú. List putuje do liberálnych médií, tie si môžu spokojne zamľasknúť, môžu teraz tri dni točiť, ako Blahu nenávidí jeho vlastná SAV-ka. Penta a Eset budú spokojní.

OBETE LIBERÁLNEHO TERORU

Možno ostal smútok v duši. Možno to vedátorov škrie, že sa takto spreneverili. A že útočia na človeka za iný názor. A že to by vedci robiť nemali.

Ale to ticho, ktoré ostalo, je oslobodzujúce. Dajú im pokoj, nebudú na prvých stránkach liberálnych médií, nebudú ich prepierať ako zvery. Neprídu o robotu a o svoje meno.

Vracajú sa k svojmu mikroskopu a chcú čo najskôr zabudnúť na toto nechutné divadlo.

Sú obeťami liberálneho teroru.

Nehnevám sa na nich.

MRZÍ MA TO, KOLEGOVIA

Je mi ich veľmi ľúto. Ospravedlňujem sa, drahí kolegovia, že ste mali takúto skúsenosť. Nemôžem za to, ale v takej dobe žijeme. Nová totalita.

Pracujte ďalej, ako len viete, aby slovenská veda napredovala. Už je to preč. Už vám dajú liberálni fanatici pokoj. Už vás viac nebudú zastrašovať.

ROZUMIEM VÁM A ŽELÁM VÁM LEN TO NAJLEPŠIE

Krásny deň vám želám, ja idem ďalej. Bojovať za svoje ideály Za pracujúcich ľudí. Za suverénne Slovensko. Za mier. Za pravdu. Budú ma ďalej lynčovať, ale je to môj zmysel života. Vy ho máte iný, chápem.

Ale ak by ste náhodou mali pocit, že toto by sa v slobodnej spoločnosti diať nemalo, dajte tomu pocitu šancu. Bez dobrých ľudí ako vy sa nikdy nič nezmení a fašisti budú terorizovať Slovensko aj naďalej."

Súhlasím.
V pondelok 9.12. 2019 bol Blaha v Zlatých Moravciach na predvolebnom mítingu. Zúčastnili sa ho aj dvaja "novinári" Denníka N a pokúsili sa ho svojimi nanávistnými výrokmi rozbiť. Ľudia ich vyhnali. Čiže ja si myslím, že vyhlásenie SAV bolo vyprovokované Denníkom N ako pomsta Blahovi.

https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2482717465300151

Norman

napísal si "...vyhlásenie SAV bolo vyprovokované Denníkom N...".
Hej, ale to nie je len nejaké povrchné "vyprovokovanie". Ako píše Blaha sám - to prídu ľudia a tlačia, tlačia na vedúceho. Prídu na nejakú schôdzu a tlačia ... To je ako za socializmu, ako za totality - ak ste si niekto nechal povedať rodičmi, ako to bolo, alebo ako si to sami pamätáte.
Tak to bolo aj po roku 1968, to sú práve tie husákovské normalizačné praktiky.
Je trocha paradox, či karma, že Blaha, dieťa určitých komunistickcých prominentov, teraz sám padá do takého niečoho.
A ešte si dovolím povedať, že kedže to poznal skôr z tej druhej strany, nevie ešte presne, ako také praktiky môžu byť kruté.
Pomáha mu aj to, že je a bude zvoleným poslancom. Ale jedného poslanca už vyhodili z parlamentu - Mazureka. Precedens je.

A obyvateľstvo s ním sympatizuje, ale nič nespraví. Veď nesmie hejtovať, nie sú radikáli, že. Nesmie nenávidieť, nesmie sa dopustiť násilia .... Alebo to nakoniec predsa len dokáže?

vrbovčan

Ja osobne 12 rokov aktívneho profesného života. Aj nejaký príbeh by sa našiel, ocitnuvší sa zoči voči vtedajšej mašinérii. Ale zdŕžam sa zverejňovať. Dnes. Keď je to také lacné. A vtedy som bol ešte mladý, nevycválaný a tak trochu naivný. Bolo to len také mladícke hrdinstvo. Skôr vzdor.
Chcel by som ale povedať, že vzhľadom k mojim skúsenostiam nejaký čas už tvrdím, že súčasnosť už predbehla tam tie časy. Škoda že to, čo sa dnes deje, naše deti nemajú s čím porovnať.
Blahovi dnes fejsbúk zmazal status s videom priebehu tej hádky s tými extrémistami z Denníka N v Zlatých Moravciach. Útočia fest. Prituhuje. Blaha v tom statuse tvrdil, že slniečak ho prosili (to je jeho expresný výraz), aby to video nezverejňoval.

Norman

ku svojim slovám, že to, čo sa spomína a čo som spomínal - teda taká ta spoločenská šikana, degradovanie či až vyhadzovanie z práce - to vtedy ani tak nebolo systémom, ale proste určitým spôsobom zmýšlania určitých ľudí. To proste bolo a je - ľudia sú na seba ako svine a podrážajú sa kvôli kariére a z podobnýh osobných podradných dôvodov.
Ale systém, aj ten komunistický, aj tento kapitalistický, to podporoval a staval na tom.
Konieckoncov Rostas či Blaha sú len vrcholček ľadovca - sú tisíce ľudí, ktorí sú takto už desaťročia šikanovaní - ale nemajú to kde ani ako zverejniť, lebo je to často cez "súkromný" sektor - a ten si predsa môže robiť, čo chce.
Aj preto v socíku aj teraz v tomto väčšina ľudí doslovne musí držať hubu aj krok - naozaj málokto má také postavenie, aby si mohol dovoliť riskovať a naozaj sa prejaviť verejne (a neanonymne).

Ale zopakujem - je to aj či najmä vec kultúry. Ale nemyslím, že by inde v zahraničí na tom boli nejak lepšie.

vrbovčan

"Drž hubu." Takto mi to presne povedal. Bol to predseda závodného výboru KSS. Kam si ma predvolali. Bol to vyučený inštalatér. A ostatní v tom výbore plus mínus s podobným vzdelaním. Bolo to povedané v ich úzkom kruhu. Ja som vlastne mohol vo svojej sociálnej skupine s tým sa aj pochváliť ako rebel.
Títo dnešní sú ale prefíkanejší. Majú pod palcom informačné zdroje celoštátne médiá. Tie im slúžia na vydieranie spoločenskou dehonestáciou. Dobrý príklad je kauza Čistý deň. Pre nič, len zámienku nevinného sexu dvoch mladých ľudí, ktorý sa našiel ako zámienka rozpútania obrovskej masívnej kampane. Dnes je personál aj klienti úplne rozprášený. Dielom mediálnej kampane. A to sa tam udiali rôzne nátlaky na rôzne komisie, posudkoví inšpektori, polícia až po ministra. Všetko len so zámienkou sexu personálu s klientkou. Skutočná príčina doteraz nie je známa. Že by to bolo len pre ego poslankyne Blahovej sa mi nechce veriť. Takéto rozsiahle spravodajské akcie sa diali len v réžii ŠTB vo fáze utužovania moci komunistického systému.

Ľubov

Honz rozsudok zverejní v pondelok.Dôležitejšie je ,či sa dovtedy ozve Čižnár. Mal by podať trestné oznámenie na Honza pre zaujatosť, pre jeho blízkosť k Sorošovi. Takto som to ako laik pochopila.

Nemali by sme priveľmi konšpirovať,ale nedá mi nepripomenúť ,že už vo februári sa k našim hraniciam sťahuje veľa amerických tankov.Aj vojakov, nepochybujem, že ich oddaní slniečkári radi podporia.
https://www.topky.sk/cl/11/1844813/USA-pripravuju-giganticke-vojenske-cv...

Len ma tak rúhavo niečo napadlo. Tu (...)

vrbovčan

čo sa deje v pozadí US administratívy. Tí tam majú sami so sebou a hlavne s Trumpom dosť roboty, čiže Kotlebove slová sa mohli a môžu ešte do roku 2028 zmeniť. On to bol, čo vyniesol nejakú informáciu, že na výbore pre bezpečnosť dostali informáciu, že v roku 2028 máme očakávať nejakú veľkú udalosť. Viac podrobností nechcel povedať, lebo to rokovanie bolo neverejné v utajenom režime.

Norman

S Kočnerom je na americkom sankčnom zozname aj Slovensko

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/535780-s-kocnerom-je-na-americkom...

Zas bude Slovensko "čierna diera"?.
A zas sa necháme? A budeme sa vôbec obávať, čo o nás tvrdí banda (amerických a západných) debilov?

Náhodný okoloidúci

Liberáli sú fanatická náboženská sekta na steroidoch.
A slniečkový prokurátor je ich hlavný inkvizítor.

Náhodný okoloidúci

Predpokladám, že ste už videli predvolebné video Smeru. Všimli ste si, že v ňom chýba Kotleba?

vrbovčan

a Bugár. Myslím, že účel nie je presvedčiť voličov tam spomenutých strán, ale mobilizovať nevoličov k voľbe Smeru.

Roland Edvardsen

Danko a Bugár sú koaliční partneri, to by bolo dosť nevhodné, ak by boli vo videu aj oni. Ale Kotleba s Harabinom sú v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=fSi6b7U9IhQ - hoci sa im v ňom nevenuje toľko pozornosti ako iným. Smer samozrejme s LSNS v r. 2020 nepôjde. A ktokoľvek, kto tomuto nejako verí nerozumie základnej politickej realite. Nehovoriac o tom, že aj keby Smer chcel, tak potom je tu ešte Danko, ktorý je jeden z najväčších odporcov LSNS vôbec, ešte viac než Smer. A len Smer s LSNS sami koalíciu nespravia.