Výber fotografií z uplynulého týždňa

V Prahe zorganizovala US Embassy protest proti Zemanovým vyhláseniam typu, že USA neriadia svet. Určite ste zachytili fotku davu s červenými kartičkami v rukách. Je to fotomontáž! Vystrihli Kim Čong-unga!Kim Čong-un zdraví užitečné idioty.
Kim Čong-un zdraví užitečné idioty

Nejaký bača stratil svoje stádo. Dobre by bolo keby si dal inzerát aj na Bazoš.Hľadám ztratené ovce
Hľadám ztratené ofce

V Prahe v centre nám zase povievali Ukrajinské vlajočky.

Kde je vlajka Spojených štátov?
Kde je vlajka Spojených štátov?

Ukázať sa došla aj kadejaká mimovládna háveď.

Mimovládky v dave, veďla davu, pod davom, nad davom
Mimovládky v dave, veďla davu, pod davom, nad davom

Cez víkend nežila iba Praha, rušno bolo v Bratislave, Budapešti i Košiciach

Štyria nepoškvrnení mušketieri, Sulíkos, Leeshpichis, Matovičis a Hliňatan, zahájili majdan v Bratislave. Žiadali odstúpenie nenažranej zvine, hlavného pomocníka slovenských oligarchov pri vykrádaní zdravotníctva (sestričky s platom 450é čistého mesačne) a ďalšie dobré veci.

Oheň a veľmi odľahčene: Bratislava v plameňoch
Oheň a veľmi odľahčene: Bratislava v plameňoch

Pomocník odstúpil alias "kroch, kroch ...už mám dosť". No však ďaleko nezašiel. Zrejme má Paška okrem schopnosti kradnúť, kachličkovať alebo robiť mizerné prejavy aj iné kvality, o ktorých sa k nám informácií nedostáva. Zlomové rozhodnutie o odstúpení zrejme nastalo, keď sa jeho manželke pod kuchynské okná prišiel ukázať dav "neschopných a závidiacich".

Hladný dav so zlým zdravotným stavom pod kuchynskými oknami nenažranej zvine v Košickom mestskom parku
Hladný dav so zlým zdravotným stavom pod kuchynskými oknami nenažranej zvine v Košickom mestskom parku

Paška má určite na pamäti Janukoviča, z ktorého "domu" bola cez leto 2014 hlavná turistická atrakcia v Kyjeve.

Sláva Ukrajine! Ukrajine sláva! :)
Sláva Ukrajine! Ukrajine sláva! :)

Dejavú na druhú?

Pre sprosté hlavy (zábudlivé) pripomínam, že podobná situácia sa opakovala pred voľbami 1998. Rozdrobenú opozíciu na čele s SDKÚ zjednotili Spojené štáty. Tí porazili "vtedajšieho Fica" a za necelý rok NA TO cez slovenské územie lietali bombardéry na Belehrad.

Miki ty vrah srbských detí
Miki ty vrah srbských detí

Štyria mušketieri sa preto zahrávajú s ohňom. "Spoločenská objednávka" je tento krát iná. V plameňoch a v krvi (červená Národní třída v Prahe) sa má ocitnúť stredná a postupne celá Európa. Takže chlapci opatrne, varovaní ste boli, viete čo robíte.

Uvidíme, či Ficovi pomôže, že si podal ruku s Pošenkom, ktorý bol po stretnutí pripravený na "totálnu vojnu proti Rusku". Dúfajme, že to Biely dom sežere. Ale takto behať zo strany na stranu sa nebude dať večne. Spomeňme si na Janukoviča. Buď dostanú Američania vojnu alebo za prikloníme na proeurópsku stranu mieru. Tým pádom bude treba čeliť pokusom o majdan, predčastným voľbám, užitočným idiotom...

Fico a Porošenko
Ako fotku okomentovať?

Na juhu nič nového

Protest v Maďarsku 17.11.2014
Protest v Maďarsku 17.11.2014

Maďarským príjemcom mimovládnych grantov sa nepáči Orbán. Ríša chaosu prikázala spraviť režimčejndž, a tak zhruba 20 000 tvárí prišlo protestovať proti Južnému potoku. Koľkí z nich si skutočný dôvod uvedomovali je ťažké povedať.

Autor: 
region: 
slaven1

PROSIM ZDIELAT - ZA KAZDOU VZBUROU STOJA AUTORI KTORI JU PLATIA - JE TO TAK AJ NA SLOVENSKU - TENTO MAJDAN KTORY TU VIDIME STOJI .... EUR KTORE NIEKTO DOSTAL - POLKU SI NECHAL SEBE Z CIM SA RATA - ALE ZVYSNA POLKA STACI - TAK POCAS PREVRATU V KIJEVE LETADLOM DIPLOMATICKOU POSTOU AMERICANIA DOVEZLI 1 MILIARDU DOLAROV ROVNO NA PALETE - A DEMOKRACIA ZVITAZILA - A KRAJINA JE V OHNE A MOZE ZAPALIT CELY SVET - TA OTAZKA JE JEDNODUCHA - PRECO JANUKOVIC NEVYTAHOL MILIARDU - LEBO BOL TUPY LAKOMY PREZRATY AKO SVINA A NEVERIL ZE TO BUDE TAK - TERAZ BY DAL AJ DVE AJ TRI ALE... - MAME PODOBNU SITUACIU - MAME PREZRATY SMER KTORY POLROKA POTICHU SA STAZUJE ZE MU PRIPRAVUJU MAJDAN ALE NEUROBIL NIC ABY SA BRANIL - A TERAZ UZ ANI NEUROBI

PROSIM ZDIELAT - SUCASNA EUROPA JE OBYVANA POZOROVATELMI TOHO CO S NIMI ROBIA - POZOROVATEL JE TO SPRAVNE SLOVO - POZORUJU NIC NECHAPU ANI NIE SKUSAJU POCHOPIT POTOM SU PREKVAPENI CAST PARIZA SPALILI ARABSKI VYRASTKOVIA - VID NAHLE MAJDANY V SR CR MR BRUSELE VARSAVE BARCELONE A T D. - PO TKZV ORANZOVEJ REVOLUCII AKO POZOROVATELIA ZILI AJ UKRAINCI - VYSLEDOK JE PEKLO NA ZEMI KTORE IBA SA ZACINA - SLOVENSKO JE LIDROM V TEJTO VLASTNOSTI - 45 PERCENTNA STRANA SMER POZORUJE AKO PAR MARGINALOV ZACINA JU NICIT A PODLA REAKCII SMERU AJ ZNICI - TAKZE ZMENA JE TU..

Norman

Ten druhý som tu už niekde dal - je jednoznačné, ako sú tieto protesty organizované, musí to dosť stáť . Chelemendíka chytá normálne panika, keď to vidí - ale možno vie aj niečo viac. Hlavne toho už dosť zažil, aj zlého.

Bol som na SNP v pondelok - je to len stádo, bezbranné a bez vôle, manipolované, ani zďaleka všetci netlieskali Lipšicovi, to by bolo predsa len privela pre mnohých tam prítomných, tak hlboko neklesli.

slaven1

Aj sviečku si mal? Ono sa tým ľuďom nedá vyčítať, že prišli, bo špiny ako Paška prekradli budúcnosť Slovenska. Treba ale robiť tak, aby to tu nevzbĺklo ako na Ukrajine, lebo aj to je jedes zo sledovaných cieľov.

Panika chytá aj mňa, keď to vidím. K tomu najhoršiemu scenáru treba ešte mesiac, dva (dosť času na protiakcie :)

Norman

Čakal som, kým tí, čo ich rozdávali z krabíc, prídu ku mne, že ich pošlem oblúkom do piče (aj so sviečkami). Ale neprišli, ktovie, čím to bude.)

Tých ľudí okradli rovnako tí, čo boli na pódiu, ba ešte viac.
Čo sa týka vzblknutia . na Ukrajine robili všetko pre to, aby Majdan moc nevzblkol. Výsledok boli priamo tam stovka mrtvych a inde občianská vojna. Metóda je teda opačná - aktívne majdan zahasiť. Vždy tu bolo dosť aktívnych ľudí v tomto smere, napríklad Prasiatko ... no, uvidíme, ako sa s týmto vysporiadate.
Ale môžete vyhlásiť: "Nie sme ako oni, Sme proti násiliu"
a nechať si rozbiť huby:)

slaven1

Leeshpichis protesty, ktoré pomáhal rozpútať, zastavovať vie. To sme mohli vidieť 09.03.2012.

Norman

Ani rozpútať, ani upokojiť. Ono protesty upadnú samé veľmi ľahko.
Preto teraz klesol tak, že musí robiť špinavú robotu s Maťovským, Hlinou, Galkom, Sulíkom.

Ale na druhej strane, ak proti nemu budú stáť ľudia, ktorí sa uspokoja s tým, že mu zosmiešnia meno ... tak mu to možno bude stačiť na dosiahnutie anglosionistických cielov:)

baloo

ale tie pro(ti)testy nedoznejú. Je laufr jeno, v kerej krajine jaká momentálne vláda. Neráta sa zafarbenie ale stupeň poslušnosti. Protesty v každej krajine majú zmeniť vládu, čo je protiústavné. To nám ale dáva povinnosť (tiež podľa ústavy) každého uzurpátora - v aktuálnom slengu medemokraticky zvoleného - zajebať na mieste, bez opýtania. Kapyto snáď. Dávajú nám vlastne zbraň.

Norman

Tiež sa pýtam, či to nie je každému jasné.
Je to príležitosť.
Dokonca aj bez akejkoľvek koordinácie k tomu bude dochádzať.

baloo

nezorganizujeme my, tak nikto a keď zorganizujú voni... Neni veľa času. Kde a kedy? Maila máš, daj vedieť, pomme. Som aj inteleguán ale nie som posratý, keď si situácia vyžiada, konám. A mohli by sme byť "systémovo" rádovo nebzpečnejší ako tlupa vulgaris.

Norman

Aj keď anonymne, tak verejne. My musíme strúhať dobrotu.)

Ale pokiaľ by sa majdanovalo, nie je dôvod, aby som si nechal újsť tú zábavnú a poučnú vec.

Treba chladnú hlavu.
Už aj Šimečka sa kajá za svoju nečinnosť
http://projektn.sk/3268/intelektuali-neprevzali-zodpovednost-tak-musel-n...
respektíve za našu nečinnosť, lebo to bola nečinnosť prakticky všetkých, takže to už teraz nie je možné.

baloo

podľa toho, čo ostatní robá. Strúhajú dobrotu? Nevým, mne sa nezdá. Aj na Šimečku seriem, je irelevantný, aj keď by mohol pár kumpánpv zboznúť. Samozrejme diskrétne, necháme mu mobil aj nechty. Šimečka už ide dolu kopcom do Poprisľubúvávanej Žumpečky. Jedného som dnes stretol v BA-Hlavná st. - idú to posúvať na vidiek. Podľa mňa je to ich koniec, ale nech idú.

Norman

toho, čo si stretol - s tým si sa aj rozprával?
Treba im povedať - s dešpektom, s opovrhnutím - že robia hlúposť, že sú nástrojom v rukách američanov (lebo tak to je).
To im pokazí nadšenie, ako keď luskneš a prebudia sa z hypnozy - a ak nie hneď, možno neskôr.

baloo

robotu, utekal som na vlak, len som postrehol, že s ním robili rozhovor a zachytil som túto vetičku. Ale bude asi aj v Markýze, šak gdze indze. Meno si neviem spomenúť, ale celkom známy fejs.

Norman

tým nič nepomôže. Zbytočne hovoriť niečo človeku, ktorý dostáva peniaze.

ps. ten email ti nefunguje

baloo

hej, ale keď som pri registrácii zadal FUNKČNÚ adresu, tak ju server označil za neplatnú. Chcel som dodatočne upraviť údaje ku kontu a zase vyhlasuje, že je neplatná, takže neviem kde je chyba.

Norman

to sú štandard veci z drupalu, do toho nik nevidi (repsektíve nebude čumieť)
mail bez zavináča odmieta, to som vyskúšal minule.

Hore máš email na nadhlad.com zavináč gmail , no problem sa ozvať.
Ale ináč nie je treba - nemám nič, len keď si spomínal.