Výzva k ľudskosti

Pred naším prahom v Rakúsku umrelo 71 ľudí. Mužov, mužov a hlavne  mužov. Nevieme, kto to bol, ale boli to ľudia, ktorí podľahli mamonu a túžbe po ľahkom živote na Západe, boli to ľudia, ktorí rozbili svoje krajiny, zažali v nich rozvrat a vojnu a teraz tu vojnu prinášali do Európy. Zomreli v hrozných podmienkach, v odstavenej dodávke na kraji diaľnice, pretože zverili svoje osudy do rúk sebepodobným. Karma.

Neudialo sa to v Afrike, neudialo sa to v Stredomorí, stalo sa to v neďalekom Rakúsku. Ak sme si mysleli, že utrpenie masovej migrácie je niečo vzdialené, niečo, čo sa nás netýka, od tejto chvíle to už nemôžeme tvrdiť.

Táto tragédia ukázala, že utečenecká otázka nie je nejaký abstraktný politický problém. Je to otázka života a smrti konkrétnych ľudí. Žiadny slušný človek, ktorý na vlastné oči vidí niekoho umierať, nemôže ostať ľahostajný. Musí sa snažiť pomôcť, zistiť, kto túto čiernu smrť k našim domovom prináša a snažiť sa všetkými silami zabrániť jej ďalšiemu šíreniu.

Vyzývame vládu SR, aby ihneď podnikla kroky, ktoré pomôžu zmierniť bremeno krajín, ktoré sú najviac vystavené utečeneckej vlne a zmiernila utrpenie bielych Európanov, ktorí musia túto tragédiu znášať.

Stovky jednotlivcov a komunít v Európe dobrovoľne ponúkajú pomoc, ale príval nenásytných imigrantov z Afriky a Ázie je nekonečný. Práve títo naivní a bezradní bieli Európania by mali byť centrom našej pomoci. Preto by vláda s nimi mala ihneď nadviazať komunikáciu a ponúknuť čo najväčšiu možnú podporu.

Vyzývame vládu, aby okamžite konala a pripravila akčný plán pomoci utekajúcim pôvodným bielym občanom  Rakúska a Nemecka, ktorí budú zo svojich domovov vyháňaní agresívnymi moslimskými fanatikmi a americkými žoldákmi, podobne, ako sa to už stalo dpmácemu obyvateľstvu v Líbyi a Sýrii. Dokým nepripraví riešenia, ktoré budú tento problém riešiť z dlhodobého hľadiska, to znamená odchodom všetkých nekompatibilných nedemokratických etník preč z Európy, nech rieši aktuálnu situáciu a pomôže zabrániť hroziacej humanitárnej katastrofe prípravou na vlny rakúskych a nemeckých utečencov, zvyšovaním obranyschopnosti našich hraníc a dôsledným diplomatickým poukazovaním na hlavnú príčinu tejto svetovej tragédie - na šialenú a zločinnú politiku USA, Británie a Francúzska.

 

 

 

 

 

ďalšie čítanie k téme:

Výzva k ľudskosti? Alebo psychická hygiena pokrytcov?

Prestaňme sa bičovať.

 

slaven1
Teraz vieme, že informačný "spin doktor" obsahujúci slovo "Ľudskosť" (Humanity) je riadená PR vlna. Aj v susednej Viedni, presne podľa učebnice sieťových organizácii, sa uskutočnila podobná aktivita nesúca v názve #ludskost #humanity http://www.hlavnespravy.sk/v-uliciach-viedne-demonstruje-za-viac-ludskos... Nejdem pátrať ďalej, ale myslím si, že by som našiel podobné činnosti aj v iných, inváznou vlnou dotknutých krajinách. Dvadsať tisíc ľudí, je presne tá masa grantožiťníkov, piatej kolóny a ich rodinných príslušníkov, ktorá sa nachádza v Európskom meste (mesto = nad 1. mil ľudí). Podobné protesty "na zavolanie" si môžeme pamätať v Budapešti (internetová daň), v Prahe (Pochod Blbosti) v Moskve (súd s Navalnim, americkým súputníkom nášho Prochádzku). Na stránke výzvy ma najviac zaujala anglická vlajočka v hlavičke http://www.vyzvakludskosti.sk/en/ Odovzdávajú zadávateľovi zoznam mien, výsledok investície zadávateľa, v reči, ktorej rozumie pričom ho uisťujú, že pokyny splnili podľa zadania: 71 people died on our doorstep. Children, women and men. They were not terrorists, they were people fleeing war. They died in terrible circumstances, suffocating in a van left parked at the roadside. It did not happen in Africa, it did not happen in the Mediterranean, it happened a few kilometers outside of Slovakian border. If we liked to think that the suffering of refugees is something distant, something that doesn’t affect us, we can no longer do so. This tragedy shows that refugee’s crisis is not some abstract political problem. It is a matter of life and death of real people. No decent person can stay indifferent when someone dies before their very own eyes. They must try to help immediately. We call on the Slovak government to immediately take measures to ease the burden of countries most affected by the influx of refugees and to alleviate the suffering of people. Hundreds of individuals and communities have offered to help. These people can be the cornerstone of our effort. Because of that the government should reach out to them and offer as much support as possible. We are asking for our government to act immediately and draft an action plan for the support of refugees. Until there are ready long-term solutions of this crisis, we call on our government to take responsibility for the current situation and help prevent a humanitarian disaster. Krásnych, stručných 200 slov - áno, takto stručne sa zadáva objednávka, ktorú v danej krajine grantožiťníci vyplnia. 8929 people have already joined our call. Výzvu "podpísalo" zhruba 10000 ľudí, ktorý sa radia k strednej triede (majú čas + vedia čítať + chcú čítať + majú čas čítať + majú čas čítať mainstream + nevedia dostatočne chápať + majú internetové pripojenie). Pre mňa jasná a dobrá správa - pred rokom by ich bolo bývalo 20 000. Trend je jasný.   https://www.facebook.com/pages/V%C3%BDzva-k-realistickosti/1008367869185602 Výzva k primeranosti

nové