Vzorová celebrita

Dynamický mladý muž, výkvet moderných celebritiek,  úspešný herec Paul Walker je ukážkou, ako má prebiehať úspešná kariéra. Filmy Rýchlo a zbesilo boli medzi spodi ...  omladinou úspešné a určite svojou propagáciou šialenstva zarobili nielen pre producentov, ale aj pre hercov.

 

V sobotu 30. novembra  spolu s priateľom Rogerom Rodasom išli na červenom Porsche Carrera po ulici Los Angeles, kde je povolená rýchlosť 72 kilometrov/hod. Ako vo filme. Narazili do lampy a po požiari bolo možné ich zuhoľnatené telá identifikovať len podla rozbitého chrupu.

Tomu sa povie vzorová karma.

 

Trocha to pripomína podobný prípad na Slovensku, kde sa podobní dvaja blázni v šialenej rýchlosti rýchlo a zbesilo odpravili priamo do pekla. Vtedy to ale nebol herec, ale len syn známeho starého komunistického herca. Tam karma trafila mierne mimo, za sviňačiny otca zaplatil syn - ono sa na tú karmu nedá spoliehať na sto percent.

Prozretelnosť sa snaží očistiť svet. Nie rýchlo a zbesilo, ale pomaly a isto.

 

 

http://www.hlavnespravy.sk/usa-ulica-kde-zahynul-herec-paul-walker-je-zn...

 

 

Autor: 
Prasiatko
Joj, kroch, ten potkan vyzerá skoro ako Kaník za mlada! :O Norman, fakt to nie je on? :)  
Norman
Podľa mňa vyzerá na tej fotke výborne. Dnes je na tom horšie.   Prasiatko, explicitne: -tvrdiť o holyvud hercoch, že vyzerajú zle, je kontraproduktívne -tvrdiť o politikoch, že vyzerajú zle, je kontraproduktívne a zbytočné -kritizovať túto fotku je nepochopenie článku. Tá je tu naopak na ilustráciu toho, o čo všetko ten chlap kôli svojej blbosti prišiel. Chýbalo mu niečo?
slaven1

Prasiatko má pred sebou ešte dlhú cestu, kým sa z neho stane "vyzretá sviňa" :-D Musím však uznať, že skutočne vyzeral ako kríženec Kaníka a ... (doplňte si).

Zahrajme hercovi na rozlúčku hlavnú tému z filmu Rýchlo a zbesnene: Tokyo drift od Teriyaki boys:

...
Not a Chinaman cause I ain't from China man
I am Japan méééééén
...

PS: Film Tokijská jazda (USA, 2006) je typická ukážka informačnej vojny, kde americkí filmári posielajú japonskej mládeži podprahovú správu, že v Japonsku stále šéfuje 'Murica (scéna, keď americký vojenský dôstojník vloží pištol do úst mladému Japoncovi)

nové texty