Zasa svastika v Nemecku. Koľká to hrôza!

V Číne vyrábajú  milíony veci a okrem iného milióny prskaviek, ktoré posielajú na európsky trh. A na jednej sérii prskaviek nepoužili na výrobu dna šedý papier, ale nejaký zvyšný, s bežnými budhistickými motívmi, teda so svastikou.

Možno to použili len na niektorých kusoch.

 svastika

Ale nemecký slobodný občan je bdelý, nemecký občan zaregistruje a nahlási. Také niečo nemôže byť, v Nemecku. Aj keď obrátená svastika,  aj keď len omylom, aj keď na odpadovom spotrebnom materiáli - prskavke odsúdenej na zhorenie. Muselo sa pátrať a firma sa musela ospravedlniť.

Je to len malá drobnost, nezaujímavá a nevtipná - ale znova upozornila, do akého stupňa je súčasná (nemecká) spoločnosť traumatizovaná minulosťou. Boja sa ako malé deti obrázka čerta na stene. Trocha sa dajú podobné zákazy chápať v čase tesne po vojne, aby sa zatrhol akýkoľvek politický pohyb týmto smerom - ale ich platnosť dnes a ešte v takejto absurdnej polohe je príznakom ťažkej duševnej choroby spoločnosti. Ináč sa to nedá nazvať - je to duševná choroba. 

A platí to nielen o Nemecku, ale aj o Slovensku a vôbec celeje Európe. Trocha lepšie je na tom USA, kde, ako vieme, to nechávajú voľnejšie. A na ich prípade vidno, že s tým nemajú problém. Pri takýchto porovnaniach sa zvykne hovoriť, že ale Američania prešli iným vývojom ako Európa a tak si to môžu dovoliť. To je ale len výhovorka - v skutočnosti majú v Amerike väčšiu slobodu slova preto, lebo vyhrali - kdežto Európa je porazená a zotročená.

Aj preto sa budhisti  môžu európskemu otrockému židokresťanstvu len smiať. A nielen tí z Ázie. Kto do boha sa bojí symbolu šťastia len preto, že bol chvílu súčasťou nejakej štátnej symboliky? Všetky symboly boli niekedy súčasťou symboliky nejakých špinavých režimov, vrátane kríža, päťcípej alebo rovnako mizernej šestcípej hviezdy. 

Toto nemá byť varovanie, aká "neprávosť" a "nesloboda" sa deje. Nie, toto je len upozornenie, že pacient sa nelieči a choroba neustupuje. 

 

 

 

https://www.faz.net/aktuell/gesellschaft/aufregung-an-silvester-hakenkre...

 
Idril

Myslím že sa to tu už raz písalo, že sa u nás odohrala so zdôvodnením boja proti extrémizmu podstatne smutnejšia príhoda.
Žiarislavovi a jeho manželke - majiteľom etnošopu Arkona.sk polícia okrem domovej prehliadky zhabala slovanské lunice, nástenné drevorezby, kožené náramky a tiež znefunkčnili internetovú stránku www.arkona.sk.

https://tadesco.cz/policajna-razia-proti-pohanom-su-symboly-povodneho-du...

Norman

nejede o Žiarislava, ale o pár z jeho družiny. Už sme tu o tom písali. Rovno treba pripomenúť aj prípad Škrabák, Reborn a Pagáč - traja, ktorí čelia žalobe (ak viete niekto viac, aktuálny stav, napíšte).

Čo sa týka pôvodnej slovanskej duchovnosti - nuž, vidno, že semitským pamrdom vadí aj tá. Nie je to tak, že zlá je či bude len "germánskaô - zlá je a bude aj slovanská, aj keltská - takto ľahko sa z pozornosti anglosionistického satanizmu nedostanú. Konieckoncov jeho cieľom je zničiť akäkoľvek konkurenciu, akúkoľvek kultúru (okrem niektorých kultúr sluhov).
Treba dodať - náramkami sa veru proti systému bojovať nedá. A ešte je to dobrá ukážka, že systém ničí a trestá tých najslabších. Nie tých, sú najviac proti nemu, ak sú dostatočne opatrní - ale naivných, ktorí neveria, že anglosionistická kultúra je v prejavoch doslovne bezcitne satanistická. Nuž, teraz sa môžu presvedčiť.

Náhodný okoloidúci

https://www.hlavnespravy.sk/independent-nasa-obhajuje-nacisticky-nazov-a...

Amíkov nemusím, ale NASA v tomto spore držím palce, aby odolala nátlaku.
Zakazované sú len tie symboly a názvy, ktoré súvisia s bielou civilizáciou. Je to náhoda?

Pre Idrila - internetová stránka etnoobchodu Arkona funguje, včera som si ju pozrel.

nové