Zbabelá sviňa chce utiecť

Matovič sa nechal počuť, že ak sa Fico dostane k moci, tak že zbalí kufre a "odíde" zo Slovenska.

Už sme tu hovorili, že si nemožno predstaviť, ako by tamten človek mohol ísť po ulici alebo kdekovek bez toho, aby naňho ľudia nepľuli. Možno niektorí iba  slovne, ale iní naopak aj údermi. Toto trnavské hovado na Slovensku navždy skončilo.

Ale treba pripomenúť, že jestvujú medzinárodné zatykače a ten človek nebude nikdy a nikde na svete chránený pre dopadmi svojich zločinov. Môže sa skryť, zaliesť do diery aj so svojou bielou kobylou a pankhartami - ale spravodlivosť si ho buď nájde, alebo sa bude musieť do smrti báť. Navyše - pri jeho psychicej chorobe také niečo nemôže vydržať bez toho, aby mu načisto nepreplo.

V reále ale treba predpokladať, že sa moci nevzdá dobrovoľne. Treba mu pripomenúť, že ak aj  nebude referendum platné, aj ak vláda náhodou sa nerozpadne, aj tak za rok dva stratí všetko. Doslovne všetko.Tomu nemôže zabrániť nijako, iba ak tým útekom čím skôr. Ako to hovorí naša nová skvelá americká kultúra: Run, rabbit, run!

Veru, mám pre Matoviča zlú informáciu - Slováci sú tak zúfalí a urazení, že prejdú od svojich  umelých importovaných pseudoslovanských holubičích metód na židoamerické metódy pomsty. 

 

 
 
PS. K téme aj krátke video od Daňa:
Roland Edvardsen

To sú len podobné reči aké mával aj Fico (že už v r. 2014 nebude v politike). On by možno aj naozaj rád odišiel, napokon psychicky je už dosť odrovnaný (to bolo vidieť aj v tom rozhovore s Vagovičom), ale nemá už kam a nemá garantované žiadne pohodlie a bezpečnosť. Matovič sa naopak bude teraz snažiť udržať svoje miesto v Oľano (kde vidieť prvé záblesky rozpadu s tým ako sa Heger bratríčkuje s nenávidenou SaS). Matovič dobre vie, že to čo sa teraz deje smerákom hrozí jemu a oľanákom, ak by sa zmenila garnitúra a k moci sa dostal Hlasosmer. A naplnenie skutkových podstatných rozmanitých trestných činov za ten jeden rok jeho hrôzovlády sa môže nájsť ľahšie než si myslia jeho poslední oddaní svedkovia.

Norman

testovanie a následky z neho v núdzovom stave,
sprenevera peňazí cez trnavskú firmu
prepašovanie Maka do SIS a iné zásahy do právneho systému
...
To sú fakty a konkrétne paragrafy - bez ohľadu na to, kto bude pri moci.

Za 30 rokov tu bolo viacero adeptov na tepláky, ale tento trnavský je najnenávidenejší. On vniesol do naratívu basu a zatváranie. Kedy pôjde aj Matovič "hrať fotbal" ako Naď?

Laurentinus.

Nemyslím si, že za všetko zlo ktoré sa páchalo a pácha je zodpovedný len Matovič a jeho strana OLaNO. Najväčšiu zodpovednosť za túto politickú pandémiu nesú nezodpovedný a hlúpi voliči jeho strany, ktorý mali dosť možnosti počas jeho pôsobenia v opozícií zistiť čo je zač. Mimochodom už názov jeho strany obyčajný ľudia a nezávislé osobnosti predstavuje apartheid ako urážku tých obyčajných ľudí. Predstavte si na jednej strane obyčajní ľudia, ktorí ho vo svojej blahoslavenej hlúposti volili a na strane druhej nezávisle osobnosti, ktoré sa k nemu pridružili. Ani oni nejakou vysokou inteligenciou zrejme nevynikajú. No ešte je tu aj druha kategória voličov tzv. nevoličov. Tí sa o voľby nezaujímali a bolo im to jedno kto bude vládnuť. Teraz, zrejme im to už jedno nie je.

Norman

Samozrejme, že za všetko zlo nie je zodpovedný len Matovič, veľmi nerád by som bol, ak by naše texty vzbudzovali taký dojem, verziu tupého "lebo Fico".
Za problémy môže režim, zahraničné sily a vnútorná nízka úroveň spoločnosti a etnika, nedozretá "kultúra" a podobné veci.
Matovič je len aktuálne stelesnenie tohto zla, aktuálny fokus, ktorý prvý musí byť zničený ako Kartágo.

Ako hovoríš, na vine sú z našej strany tieto vrstvy spoločnosti, ľudia ktorých denne stretávame a ktorí musia byť braní na zodpovednosť, aj za ľahostajnosť.

Roland Edvardsen

Tupé "leboFico" zaviedol práve Matovič, takže teraz sa mu len vracia, čo sám zasial. Samozrejme, že Matovič je len jeden zo symptómov, ale dnes je najbližšie po ruke na bitie palicou, takže netreba otálať a ihneď sa jej chytiť.
Som sa pokúsil pozrieť trochu to dnešné odvolávanie, ale...to sa skrátka nedá, sledovať a počúvať opice ako Matovič a Pročko. Vskutku, hlavné odsúdenie si tu zaslúžia ľudia, ktorí toto volia, podporujú a obraňujú. Takí ako jeden troll, čo sem raz zavítal obhajovať Matoviča a kydať na Lučanského. To bol druh rečí, pri ktorých by ste naživo najradšej rozmlátili držku. Tu naozaj byť treba nekompromisný. Nedá sa inak.

nové