Žitný špekuluje

Či nemôžeme za konaním Jobbiku vidieť stopy pôsobenia nejakej tretej strany, sa ParlamentnéListy.sk spýtali aj Milana Žitného. "Nevydával by som sa cestou týchto špekulácii, pretože aj keby ste išli po tomto chodníku, tak sa nikam nedostanete. Nedokážete to. Máme tu jednoducho páchateľa, s ktorým sa treba vyrovnať a špekulácia, že je za tým nejaká tretia strana, je bezpredmetná." Potenciál na vyhrocovanie slovensko-maďarských vzťahov Žitný nevidí, pričom upozorňuje na to, že krok maďarského poslanca odsúdili nielen slovenskí, ale aj maďarskí politici."

 

 
baloo

písal. Jobbik je "projekt", štartoval v 2006 a v 2009-10 už začal strácať zázemie, vedie sa presne v zmysle "ak neviem poraziť postavím sa na čelo" - cielom projektu je akože-nacionálny prevrat v Maďarsku. OK, nejdem to rozoberať, potreboval by som reálnych parťákov s tým niečo urobiť.

Norman

no to by si ich potreboval hodne.
A čo by si s tým chcel urobiť?

Sinuhe

komentuje maďarská tlač alebo telka pomoc Česka, Slovenska a Poľska v podobe policajných oodielov, ktoré sme tam vyslali na pomoc maďarským policajtom pri ochrane hraníc? Komentujú nejako, že okrem V4 sa na Maďarov všetci vysr..i?

lebleu

Čiastočne k veci.
Maďarského europoslanca Bélu Kovácsa (Jobbik) zbavili imunity, aby ho mohli "vyšetrovať". Prečo? Že čelí podozreniu zo špionáže. Prečo? Podozrievajú ho z toho, že sa pravidelne a v tajnosti stretával s ruskými diplomatmi v Bruseli a že každý mesiac navštevoval Moskvu. To len mne sa to zdá čudné? Veď už je to ako v čase každej vojny.
Poslanec aj Jobbik so všetkým súhlasia a Kovács už viackrát avizoval, že nemieni využívať právo na imunitu. Ja si len neviem celkom predstaviť, ako že by také vyšetrovanie malo prebiehať..

Sinuhe

hravo prekonáva aj neslávne známu Petru Procházkovú:

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=123357

nové