Zlaté rúno pre Browdera

"Účtovníček z Odesy má glotové rukávy, robí čo mu nakážu, nič iné on nespraví". Píše sa rok 2009 a účtovník Serjoža Magnitskij má okrem glotových rukávov aj diabetes mellitus, srdcovo-cievne problémy a na krku obvinenie z daňových podvodov, ktoré spáchal v Rusku ako zamestnanec britskej audítorskej firmy Firestone Duncan v prospech mafiánskeho fondu Hermitage Capital, vedeného istým Williamom Browderom. V novembri 2009 chorľavý Magnitskij vo vyšetrovacej väzbe zomiera.

Pri jeho smrteľnej posteli stojí väzenská lekárka s typickým ruským priezviskom Gaus, ktorá najskôr diagnostikuje zlyhanie pankreasu, aby náhle svoje rozhodnutie zmenila a žiadala len psychiatrické vyšetrenie. Každému, kto psychiatrické vyšetrenie nepotrebuje, sa žiada otázka: cui bono? Kto profitoval z účtovníkovej smrti? Odpoveď je - s ohľadom na to, čo nasledovalo - jednoduchá. Browder a vraždiaca mafia operujúca (aj) prostredníctvom Hermitage Capital. Tá popri globálnej mediálnej smršti spustila aj politickú kampaň s ľudskoprávnou plnkou, ktorá vďaka kreténom sediacim v americkom Senáte vyústila pred pár dňami do novej studenej vojny USA s Ruskom.

Ruská federácia totiž na prijatie amerického zákona s tzv. Magnitského zoznamom v americkom Senáte zareagovala tak, ako sa na suverénny štát patrí. Prezident Ruskej federácie Vladimír Putin označil USA za globálneho parazita a minister zahraničných vecí Sergej Lavrov vyhlásil, že Ruská federácia recipročne zakáže predstaviteľom USA, porušujúcim ľudské práva, vstup na svoje územie. To by pre americkú administratívu nebolo až také mrzuté (do Ruska jazdia zriedka), ale Lavrov povedal aj čosi iné: keďže sa reprezentanti USA neprestajne správajú ako banda agresorov, bude im spočítané všetko od Iraku cez Líbyu až po Sýriu. A už žiadna spolupráca v súvislosti s Afganistanom.

Aby bolo zrozumiteľnejšie, prečo sa meno úbohého odeského účtovníčka dozvedeli až americkí senátori a kongresmani a pohoršili sa nad porušením jeho ľudských práv, treba sa vrátiť do nedávnej minulosti. V 90. rokoch slabošský prezident Jeľcin umožnil dostať Rusko, po ktorom sa preháňali lúpežné hordy tzv. západných investorov, na úplné dno. Jedným z top lúpežníkov bol fond Hermitage Capital a jeho šéf William Browder. Syn ruskej chazaroidky Rajsy Berkman a šéfa Americkej komunistickej strany Browdera, ktorý má celý rodokmeň ako červotočmi prelezený komunistami a špiónmi, prišiel so silným koristníckym apetítom a vynikajúcim politickým krytím zabezpečovaným sionistickou mafiou. Na lúpeže mu slúžila podvodnícka schéma riadená Magnitským, používaná na nelegálne získavanie akcií. Čiže kradnutie. A akcií nie hocijakých, ale strategických spoločností ako Gazprom, Surguťneftegaz či Rosnefť. Hermitage bola jedným z výhonkov brutálnej mafie operujúcej v Rusku, ktorej súčasťou bol aj Chodorskovskij a jeho svorka zlodejov a zabijakov.

William Browder, šéf Hermitage Capital, pre ktorého pracoval Magnitskij. Táto kreatúra vznikla skrížením ruskej chazaroidky Berkman a preccedu Komunistickej strany USA Browdera.

Hermitage Capital založil Browder s levantíncom Edmondom Safrom. Ten si do životopisu rád zaznamenával, že je libanonsko-brazílsky žid. Každopádne to bola riadna sviňa prepojená na najvyššie banksterské etáže, ktorú v roku 1999 niekto prosto zaklal. Zhodou okolností sa tak stalo pár hodín po tom, ako Safra predal svoj podiel v Hermitage banksterskému gigantovi HSBC. Zostal po ňom mýtus filantropa, budujúceho synagógy worldwide, ako aj školy a nemocnice Only for Jews. Keď už je reč o Edovi Safrovi, spomeňme aj jeho banksterského kolegu a kamaráta Eda Sterna. Ten si písal krstné meno ako Edouard a bol v roku 2005 nájdený v istom luxusnom hoteli úplne tuhý, odetý v latexovom oblečku a s plynovou maskou na papuli, ako keby očakával už vtedy útok Assadovych chemických zbraní. Túto brutálnu beštiu, ktorá sa vyžívala v zabíjaní zvierat po celom svete, odpravila jeho metresa. Zjavne sa v nej pohol ľudský cit.

Len na okraj spomeňme, že táto ďalšia sadistická úchylná sviňa v poradí, tento Edourad Stern, bol osobným priateľom maďarského chazaroida a bývalého francúzskeho prezidenta Šarközyho, ktorý je osobným priateľom bývalého splnomocnenca OSN v Kosove a neskôr francúzskeho ministra zahraničných vecí Bernarda Kouchnera, ktorý je osobným priateľom dvoch austronézskych vraždiacich mašín z Metochije a Kosova Hašima Thačiho a Ramuša Haradinaja, ktoré s Kouchnerovou (a Šarközyho) pomocou porcovali a rozpredávali nielen Srbov, ale aj zopár Rusov. Nech sa páči, toto sú naše západné elity. Top politici a top bankári.

Nezabudnime spomenúť, že Ramuša Haradinaja prednedávnom súdny tribunál v Haagu prepustil na slobodu (otrasné, tí Srbi zas zúria, ako sa dozvedáme z mediálnej žumpy, aj Madlena Korbelová by sa pohoršila, akí sú nechutní). Všetkých 19 svedkov Haradinajovych ťažkých zločinov zhodou okolností otrčilo kopytá, a tým pádom je nevinný ako lilije. Súdny tribunál v Haagu sa takto zároveň pripravuje na certifikovaný postup voči židovským zločincom, ktorých čoskoro zažaluje v Haagu štát Palestína za etnické čistky a ďalšie zločiny proti ľudskosti a vojnové zločiny. Mossad si už hotuje zoznam svedkov, ktorým bude treba odpomôcť zo sveta, bez narušenia ľudských práv, samozrejme. Pretože porušovanie ich ľudských práv by mohlo nakrknúť americký Senát a Kongres, kde sú na takéto veci velice precitlivelí.

A čo chcelo byť týmto príspevkom zoširoka dostratena o odeskom účtovníčkovi povedané? Nič. Len že Rusko sa už nenechá od západnej mafie vykrádať a ruskí politici nedovolia západným politikom, ktorí mafii robia krytie, aby Rusom beztrestne pľuli do tváre.

Konečne.

Pé es: Magnitskij (kým žil) bol obdarovaný postom generálneho riaditeľa vo firme, ktorej dali jeho chlebodarcovia pôvabný názov po antickej báji Jáson a argonauti. Netušil neborák, že Zlaté rúno pre Browdera bude jeho vlastná kožka.

 

 
Autor: 
Ema

má zaplatiť do amerického štátneho rozpočtu 1,9 miliardy USD za pranie špinavých peňazí atď.

http://ria.ru/world/20121211/914243085.html

To je presne tá HSBC, ktorá kúpila od Safru veľký podiel v Hermitage Capital a následne začala rozprávkovo bohatnúť aj vďaka komplicom ako Magnitskij.

A tak sa peniaze získané touto kriminálnou štruktúrou okrádaním Rusov presunú do domčeka globálneho parazita.

 

balu

Dal som vyhľadať týchto fešáčikov (Safra, Stern, Magnitsky atď.) a zistil som jedinú chybičku: Safra neni Eduard ale Edmond. Ináč perfektný článok, konečne niekto zhrnul... mne sa už často ani nechce študovať všetko svinstvo čo títo borci sypú na svet. Aj to by stálo za krátky článok, kto sú tí ostatní filantropi v Rusku v tých Endowment / Open Society F. a ostatných spolkoch, ktorých Rusi na oplátku za Magnitského zákony začali ostrejšie strážiť. Nejako sa mi zdajú všetci takí podobní... Udalcov, Nemcov, Kudrjacev... a aj ich americkí kolegovia, ktorí pretlačili ten "magnitského" zákon, predovšetkým senátor Cardin.

Norman

No, chcelo by to celú seriu článkov o tom odpade, o tých defektoch.

realista

pohľad.

NSA
http://rt.com/politics/magnitsky-court-moscow-browder-942/ 11.7.2013 Súmár: - Magnitskeho jeho páni hodia cez palubu lebo veľa vie - nechajú ho zavraždiť v ruskom väzení - Vraždu našijú na "Putinov režim" v štýle Pussyriots s kuraťom zasunutým v pičke - V Amerike pomenujú po zločincovi Magnitskom zákon proti Rusku hmm... čo na to pička Prochádzková?
Norman

alebo ho vykážu na letisko?

Platia zákony o vydávani odsúdených či obvinených obojsmerne, alebo je Rusko menejcenné?