Zrodenie židovského trola - Márius Kopcsay

Známe to číslo, pisateľ komentárov do Sme, Márius Kopcsay, stvoril svoj príspevok k novej realite po amerických voľbách. Viď tu na Smetisku.

kopcsay

Nemienim sa ani sekundu zaoberať jeho ničím nepodloženým iracionálnym blabotaním o tom, ako bude Trumpova politika totožná s Merkelkinou. Za zmienku nestojí ani to, že spomína dotknuto obrázok Obamu, ktorý sme tu zverejnili aj my - človek s takým kultúrnym menom Márius určite na naše alternatívne stránky nechodí, že.

Povšimnutiahodné nie je ani to, že politických oponentov nazýva "trolmi". Slovo "trol" je samozrejme urážka, termín z nordickej mytológie, ktorý označoval cudzie škriatkovité chlpaté tvory. Ale urážanie oponentov je starý známy zlozvyk presstitútov, je to indícia ich pokleslého intelektu, ktorý už na nič iné nepríde. 

Nezaujíma ma ani to, že politickú alternatívu nazýva "proruskí troli". Osobne som síce vo svojom živote nebol Ruskom zrovna inšpirovaný, ale považujem za pochvalu, ak sa niekto vyjadrí, že sa k tejto vetve nordických belochov správam s úctou a rešpektom pred ich národmi a kultúrou. Špeciál v týchto rokoch, kedže vieme, akú pozitívnu rolu zohrávajú na medzinárodnej scéne.  

Čo ma priviedlo k vytiahnutiu tohto Kopcsayovho výtvoru, to je termín, ktorý drzo použil tiež hneď zo začiatku. Termín "slovenský trol".


Je jednoznačne prejavom Kopcsayovej nenávisti voči Slovensku, ak ku téme o medzinárodnej politike a k spomínanej fotke z medzinárodného webu začne spomínať Slovensko, akoby tieto problémy, ktoré mu spôsobili americkí voliči, mali niečo špecificky spoločné so Slovenskom. Slovenský web reaguje na medzinárodnú situáciu rovnako, ako svetový - takže niet dôvodu na také špecifické útoky. 
Druhou časťou toho termínu je samotná spomínaná urážka, zámerne vztiahnutá na všetkých Slovákov. Ako som spomenul vyššie a mnohokrát predtým na týchto stránkach - ak ju niekto použije na mňa osobne, dobre, ak ju použije na politickú skupinu, dobre - ale nik nebude beztrestne paušálne urážať slovenský národ, národ mojich predkov a národ hľbokej duchovnej tradície, o ktorej nejaký bradatý trottl nemá ani poňatie.
 
Preto považujem tento článok za zrodenie pojmu "židovský trol", ktorý budem používať na novinárskych a verejne činných podliakov. Ak môžu oni, budeme aj my. Treba im dať jasne pocítiť, čo si vlastne vo svojej babylónskej drzosti dovolujú. Nemáme dôveru voči súdom, aby Kopcsaya a podobných súdili podľa platných paragrafov o "urážkach a šírení nenávisti voči národu", ale súdna cesta je iba jedna z viacerých možností, ako dosiahnuť spravodlivosť. Konieckoncov, je to aj ich porekadlo - oko za oko, zub za zub. Budeme upozorňovať na "židovských trolov" a "židovských trottlov". Rozumejte, ja nehovorím, že sú to židia, určite neútočím na všetkých židov - ide o Kopcsayom vytvorený špecifický termín a špecifický druh ľudí. Proste, židovskí trolovia, urážajúci náš ľud a našu kultúru. Tak, ako je používaný "slovenský trol",  tak je "židovský trol", ktorému budeme klepať prstom na čelo.
 
 
 
Tento text vyznieva dosť dramaticky, ináč to asi nebude, situácia bude dramatická, ale na uvoľnenie ponúkam hudobnú vložku. Žáner je to síce predsa len mierne pokleslý, rapovsko-senzusovský, ale ako celok je to veľmi dobré a vhodné. Venujem ju špeciálne židovskému trolovi Máriusovi.
 
 
Páni novinári... | Handlov-Ska - Presstitúti:
 
 
 
Sinuhe

ale podľa mňa sa to k tomuto Kopčajovi hodí :

http://zpravy.idnes.cz/migranti-svedsko-jizda-bez-ridicaku-db4-/zahranic...

balu

neviem či je to moc originálne, ale...

1, Migarnt nemusí mať doklady
2, de facto všetko si môže dovoliť

...jednoducho kebyže dačo, tak lámanou slovenčinou vysvetlím policajtovi, že mám 18 rokov (mám viac a ani nevyzerám na 18 - len aby trulovi došlo), nemám doklady, nemám nič, ALE som utečenec zo Sýrie, takže ANI NEMUSÍM MAŤ. A keď sa opováži mi položiť ešte jednu jedinú otázku, chcem svojho advokáta a pre istotu si rovno vypýtam jeho preukaz. Čo na to policajt môže urobiť? Trestný čin som neurobil, nemá ma prečo prehľadať. Proste poviem, že vyser si oko, nedám ti doklady, lebo som "utečenec" a dokáž ty, že nie som.

Sinuhe

toto je nechutné (a aj ako ateista nenachádzam iné označenie ako satanské) okrádanie osemročných detí o detstvo. OK, prinajmenšom je to totálna a typická chazarská absencia dobrého vkusu a zmyslu pre mieru vnucovaná severským národom:

http://www.infovojna.sk/norska-statna-televizia-vysiela-vzdelavaci-progr...

Náhodný okoloidúci

Vieš, kde je problém? Nie v tom, že Severanom niekto tlačí do hláv degeneratívnu ideológiu. Problém je v tom, že Severania "im" to dovolia a umožnia a že sa s tým dokonca stotožňujú !!!, miesto toho, aby šíriteľov degeneratívnej ideológie poslali niekam do p... do preč. Alebo rovno za mreže alebo do kameňolomu, a nie ako bacharov.

sandro

Nesvojpravni degenerati. Ako je mozne prznit si takto vlastne potomstvo? Aj ked pri pohladu na Norsky vek ''do ropy'' zacina tato ich nesvojpravnost a odovzdanost nadobudat celkom jasne kontury.
Uz davno mali mat obciansku organizaciu, ktora bude odoberat deti od statu. Toto ak by zacali pustat na Slovensku, tak tu mame mrtvoly.

Sinuhe

a článok od Izraela Šamira odporúčam do pozornosti nielen Kopčajovi , ale aj nám ostatným. Prípadne porovnať s tým, čo hlása nám tu neslávne známa liberálna židovka a Američanka Barbara Spencer, ktorá Švédom (a nielen Švédom) sa vyhráža a prikazuje, ako si majú (máme) počínať pri samovražde.

odporúčané čitanie:
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=143064