Zvykajme si

Nie tak dávno nás bruselskí, ale aj niektorí slovenskí euroidioti presviedčali, že teroristické útoky sa stanú bežnou súčasťou našich životov, že si na ne máme zvykať.

Preto je na mieste otázka - čo keby sme si zvykli aj na vraždy novinárov?

Alebo má život novinára väčšiu cenu ako život - čo ja viem - traktoristu alebo predavačky?

 

 

forma: 
Norman

https://www.ta3.com/clanok/1123050/mladik-strielal-na-studentskom-intern...

Zo Spojených štátov hlásia ďalší prípad streľby. Na verejnej univerzite v štáte Michigan zastrelili dvoch ľudí. Polícia ale uviedla, že nejde o študentov a incident súvisí s rodinnými spormi

My dodajme, že nejde ani o novinárov.
Našťastie pre Trumpa, ináč by musel celá americká vláda ustúpiť. Ani medzi tou vyše desiatkou zavraždených mladých nedávno na Floride zrejme nebol ani jeden novinár. Ináč by sa naši prestitúti išli nadrapovať, takto nemusia, lebo im ide IBA o životy novinárov-agentov.

Čo ma prekvapuje, že nerobili žiadne demonštrácie pred mesiacom, keď bola zavraždená tá novinárka na Malte. Ah, Malta nie je cielom žiadnej "sorošovskej" mafie, že.

Náhodný okoloidúci

1. kvíkali by novinári rovnako nahlas, keby obeťou vraždy bol vlastenecký novinár?
2. kvíkali by novinári rovnako nahlas, keby sa v Kuciakovom článku spomínala sionistická mafia a jej chápadlá?
3. kde boli všetci "investigatívni novinári", keď kontrolu nad naším zdravotníctvom prevzala Penta a k súkromným údajom o zdravotnom stave našej populácie sa cez e-health dostala nemenovaná "blízkovýchodná demokracia"?