Zvykajte si

Absurdná čelná zrážka dvoch regionálnych vlakov 9. februára 2016 na technicky dobre zabezpečenom jednokoľajovom úseku pri bavorskom Bad Aiblingu stále nie je objasnená. Krátko po tragédii sa v médiách objavili geniálne úvahy vyšetrovateľov, že ide "buď o zlyhanie ľudkého faktora alebo o technickú chybu".

Štandardnú, tisíckrát opakovanú situáciu na jednokoľajovom úseku riadil skúsený domáci dispečer. Ten má, mimochodom, zákaz verejne hovoriť. Vyšetrovatelia však od neho už v deň tragédie vedeli, že sa pokúsil oboch rušňovodičov zastaviť aj najnúdzovejším spôsobom - pomocou rádiotelefónu. Potvrdila to čierna skrinka. Následne sa z médií špekulácie o ľudskom pochybení vytratili. Prestala sa ale spomínať aj technická chyba a verejné objasnenie tragédie smeruje do stratena.

V oblasti bezpečnosti platí, že riziko sa zvyšuje, keď sa niečo zmení. Čo sa zmenilo v bavorskom Bad Aiblingu? Domáci to vedia a vieme to aj my. Len tri dni pred tragédiou sa po obci preháňali migranti, ktorých Merkelbaba v rámci sociálnoinžinierskeho programu "Hordy migrantov do každej dediny" pridelila aj tejto pokojnej obci, a klali sa nožmi ako doma v bojmi rozmrdanom Allahistane. V Bad Aiblingu ich nesmú nijako obmedzovať. Títo nebezpeční cudzinci sa môžu pohybovať voľne. Môžu ísť kedy chcú, kam chcú a robiť si, čo ich napadne. Miesto pri lesíku, ktorého poškodenie najskôr vyrazilo dych dispečerovi a potom spôsobilo najväčšie vlakové nešťastie v modernej histórii Nemecka, isto nie je sledované priemyselnou kamerou.

Všetci vedia, ale každý mlčí.

Zvykajte si, Nemci. Na túto úroveň bezpečnosti čoskoro padne celá krajina.

 

Dabog

Po takychto nevyjasnenych nehodach nikto nebude kupovat nemecke systemy a produkty. Made in Germany uz nebude zarukou kvality a velke zisky sa rozplynu. Ako nahradu dostanu Nemci geometrickym radom sa mnoziacich Arabov a Africanov ktori prevratia Nemecko na jeden velky Detroit plny spiny a nasilia, kde nebude fungovat ani vodovod.

slaven1

Ema hľadá odpoveď na otázku "kto vykonal" diverziu.
Odpoveď: ISIS - neregulérna armáda USA operujúca vďaka kolaborantom už aj na území Európy.
Mňa zaujíma kto objednal (prečo).
Odpoveď: Neprešiel ani týždeň od návštevy Putina bavorským ministerským prezidentom Horstom Seehoferom v rezidencii Novo-Ogaryovo, a hneď takýto pozdrav od zostreľovačov civilných lietadieľ.

Horst priletel do Moskvy 3.2. V ten deň tam bol aj Kissinger, ktorý mu v Novo-Ogaryovo leštil stoličku.

nové