Nemecká seniorka Ursula Haverbeck-Wetzel obeť politického procesu

Súd v nemeckom Detmolde uložil v piatok trest väzenia nepodmienečne v trvaní 8 mesiacov pre 87-ročnú Ursulu Haverbeck-Wetzel za jej politické prehlásenia a postoje. Pani Haverbeck-Wetzel bola trestaná už v nedávnej minulosti pokutami a podmienečným trestom. Kedže bola a je politicky činná v rôznych občianskych a enviromentálnach aktivitách - ide explicitne o politický proces.

Podnetom pre tento najnovší čin "demokratického slobodného systému" bol list, ktorý Haverbeck-Wetzel napísala  začiatkom roka starostovi Detmoldu, v ktorom reagovala na proces s bývalým strážcom v Osviečime, Reinholdom Haningom, ktorý bol obvinený zo spoluúčasti na vražde 170 000 ľudí - tento 94-ročný starec dostal trest 5 rokov väzenia. Minulý rok odsúdili súdy iného 94-ročného obvineného, Oskara Gröninga, k 4 rokom väzenia tiež za spoluúčasť na vražde, tentoraz bolo vynesené číslo 300 000 ľudí. 

170 000 a 300 000 vrážd, procesy absurdné ako za Stalina.

Samozrejme, vieme, že každý režim má svoju ideológiu, ktorá sa nesmie kritizovať a spochybňovať. Pre súčasný režim je takou ideológiou dráma holokaust a nevinnosť židov. To samé o sebe nie je divné, predošlých vyše tisíc rokov bolo nosnou ideológiou dráma ukrižovania a božskosť Ježiša Krista. Tiež o tom nesmel nik pochybovať a vysmievať sa tomu - a ak to robil, bol trestaný. Na tom sa teda nič nezmenilo, len sa zmenil mýtus (zaujímavé, že sú oba židovské - výroba mýtov je špecializácia chaldejskej kultúry).

 
 


Podivné je, že sa despotický systém tak zameral na trestanie neškodných starých ľudí. Posielať niekoho pred hrobom do väzenia - to naozaj vyznieva nesympaticky až obludne. Je to výrazne nechutné, zvlášť v systéme oháňajúcom sa liberalizmom a toleranciou. A ak sa to deje len za prejavený názor, ako v prípade Haverbeck-Wetzel, tak je to vyslovene hanba režimu.

 

Na webe je video s pani Haverbeck-Wetzel (máj 2015, Ursula Haverbeck: The Panorama Interview, with English Subtitles)

 

 

Video je z relácie Panorama, odvysielanej, ako vidno podľa loga, na nemeckej prvej verejnoprávnej televízii, ARD. Dané video je preto zrejme oficiálne povolené. Úprimne povedané, to neznamená, že sa plne zhodujeme s argumentáciou rozhovoru. Ale pretože podobné videá nemajú dlhú životnosť, pre záujemcov treba uviesť podstatné kacírske tézy, ktoré tam zazneli:

Okrem pripomenutia megazločinov spáchaných Spojencami na nemeckom národe - genocída, znásilňovanie, vyhnanie miliónov Nemcov, sa pani hlavne zamerala na výskum ohľadne koncentračných táborov a zákonov, ktoré v tom výskume bránia. Azda nezaškodí pripomenúť, že kacírske postoje "popieračov" nie sú v tom, že sú nejaké zločiny zlahčované či ospravedlňované, ale v tom, že sa nestali.

Ako príklad popierania zločinov je povedať, že v stalinských koncentračných táboroch neboli systematicky ničené a zabíjané celé spoločenské vrstvy, mešťania, kňazi, nacionalisti a podobne. Počty zavraždených v gulagoch sa líšia, nemožno presne odhadnúť, koľko ich tam zahynulo, a koniec-koncov sa nedá vždy rozlíšiť, kto bol popravený a kto zahynul na vyčerpanie otroctvom. Bolo ich 5 miliónov, 10 miliónov alebo 20 miliónov? Počty nie  sú podstatné - isté je to, že komunizmus mal zničenie celých vrstiev spoločnosti v základoch svojich programov, ako nevyhnutnosť, prvý krok, a keď sa dostal k moci, tak to aj naozaj kruto realizoval. Preto za popieranie komunistických zločinov nie sú stanovené žiadne tresty - nik nemá obavy, že by niekto o nich pochyboval. 

Čo sa týka táborov 2. sv. vojny, je za "popieranie" považované už to, ak sa povie, že to neboli vyvražďovacie tábory, ale pracovné tábory, ako sa to nedávno podarilo vyjadriť českému politikovi a podnikateľovi Babišovi. Ďalším spôsobom prekročenia zákona je povedať, že nejestvovali žiadne plynové komory na vyvražďovanie ľudí, alebo že nebolo možné vyvraždiť tie "milióny", ktoré sa spomínajú v holokaustových mýtoch. Do tretice je dokonca zakázané aj čiste technicky zaťahovať fyziku, chémiu či biochémiu do vyšetrovania týchto vecí ( najznámejšie prípady German Rudolf, Fred A. LeuchterRobert Faurisson).

Nemienime tu opakovať tézy o tom, že príčinami úmrtia v táboroch boli hlavne epidémie týfusu, a to hlavne ku koncu vojny, keď skolabovalo zásobovanie a riadenie táborov. Tieto myšlienky, napriek ťažkému zákazu, si môže každý zistiť na webe, alebo sem-tam aj v kníhkupectve( Finkelstein: Priemysel holokaustu), a ak nie, ľahko si tie pravdy aj sám domyslí, ak sa nad vecou len trocha vážnejšie zamyslí.

Nemienime sa do tejto témy vnárať preto, lebo podstatné už nie sú samé udalosti z vojny minulého storočia, ale mýtus holokaustu samotný, táto novonáboženská dogma, ktorá nesmie zomrieť, nesmie byť odhalená ako triviálne účelové klamstvo. To už teraz nie je možné pripustiť, nech už je historická pravda akákoľvek. Vytvorenie mýtu nevinného zabitého Krista, ale šesťmilonkrát znásobeného, je chorobný megaprojekt nového náboženstva, ktoré má vystriedať oslabené kresťanstvo, ktoré už prestalo slúžiť ako výborný nástroj na zotročenie národov.

 

 

 

Citát na záver:

Na konci videa pani Haverbeck-Wetzel cituje Fridricha Schillera, z jeho básne-piesne Wohlauf Kameraden auf´s Pferd, ktorá konči veršami:

...

Und setzet ihr nicht das Leben ein,
nie wird das Leben gewonnen sein.

 

čo možno voľne preložiť:

...

Ak do hry celý život nevsadíte ,

nikdy ten život nevyhráte.

 
0
Ema

...ako zavraždil cca 400 Nemcov.
(Údajne ich iba priotrávil, ale extrémistický ded hrdo tvrdí niečo iné).

Ešte aj dnes sa nájde na Slovensku dosť ľudí, ktorí neveria zámeru židovských extrémistov zavraždiť po vojne milióny nemeckých civilov a kričia, že je to konšpiračná teória a pochopiteľne antisemitizmus ťažkého kalibru. Medvediu službu im robia politrukovia z tzv. českých médií, ktorí zverejňujú takéto oslavné ódy zo židovského hospicu:

http://zpravy.idnes.cz/otrava-chleb-zide-naciste-vezeni-doz-/zahranicni....

Nechtiac českí politrukovia prezrádzajú, ako boli židovské teroristické hordy dobre organizované. Najextrémnejšia z nich bola práve Hanakam, a Abba Kovner, ruský žid z Krymu, nebol žiadny poéta, ale špinavý zabijak. Rovnako ako Harmac.

Židovské teroristické zoskupenia á la Hanakam operovali v Európe pred vojnou aj cez vojnu. Keby bol vtedy v Nemecku pri moci Bush, vyhlásil by im neľútostnú war on terror a naplnil by nimi Guantanámo. Bez súdneho procesu.

No a po vojne začali skúsení židovskí vrahovia terorizovať Palestínčanov - a neprestali s tým doteraz.

Mimochodom, v roku 2000 bol v Nemecku pokus postaviť svine z Hanakam pred súd. Nič z toho, samozrejme, nebolo. Verjährung.

Truhlík

Právne vzaté Gulagy (Glavnoe upravlenie ispraviteľno trudovych lagerej) neboli koncentračné tábory.
Do koncentráku sa ide podľa nariadenia vlády alebo podobne bez súdneho procesu. Takže tam spadá aj Talerhof, Sereď, Slovenská Ľupča, KZ aj internačné tábory pre Japoncov v USA.
Druhá vec je, že konštantinopolský žid Naftali Frenkel spravil vražednou potravinovo-pracovnou normou z Gulagov peklo.

Norman

To je to zázračné slovko, ktoré má robiť akože rozdiel? Súdny proces v boľševickom Rusku, hm.

Myslím, že aj v Rusku išli do táborov skupinovo určité vrstvy obyvatelstva (kňazi, mníši, kulaci - celé rodiny). V každom prípade sa tam dalo dostať veľmi ľahko, neboli to v pravom zmysle slova vezenia, ale pracovné tábory - ergo koncentráky v bežnom úzuse toho slova - trestný tábor. A keďže marxizmus-leninizmus mal explicitne v pláme zničiť určité triedne vrstvy spoločnosti - možno gulagy chápať ako doslovne genocídne tábory. Myslíš, že sa Frankel s tými normami len pomýlil? Ups, a desaťmiliónov Rusov stratených (nielen v táboroch, ale tak všeobecne).

Na druhej strane - aj do nemeckých KZ sa išlo podľa individuálneho posúdenia, podľa posúdenia súdu - aspoň v mierových dobách. Napriek tomu ich volali koncentračné.

nové