Zlaté časy židovského klamu sú preč

Pred pár dňami obhájil titul majstra sveta v šachu nórsky veľmajster Magnus Carlsen. Bojoval oň s ruským vyzývateľom Sergejom Karjakinom. Carlsen bol od začiatku favoritom a aj keď súboj bol až neočakávane vyrovnaný, Karjakin dokonca aj viedol, nórsky favorit predsa len nakoniec potvrdil svoju pozíciu a titul si udržal. Väčšina sveta ani nezaznamenala, že k tomu došlo.

To, že tieto zápasy prebiehajú s takou relatívne nízkou sledovanosťou masmédií, respektíve ešte viac to, že doslovne geniálne dieťa, dnes stále len 26-ročný Magnus Carlson, nie je v Európe či Amerike až tak stredom záujmu, má jeden dôvod - zrejme nepatrí do médiami vyvoleného klubu. Ja som nepátral, ale podľa nezáujmu médií som si istý, že Carlson nemá ani čo len babku z druhého kolena židovského pôvodu - preto nemá kto vyzdvihovať jeho talent, preto nie je naozaj pre média zaujímavý, preto pozná málokto jeho príbeh, pravda, mimo okruh nadšencov.

Toto mi prebehlo hlavou po skončení zápasu, ale nepísal by som o tom, pretože naozaj som nemal chuť sa tomuto opakujúcemu sa podvodu venovať.

Ale zasiahla náhoda. Na blogu Jána Gaša mi padol na obrazovku text hovoriaci o propagande Denníka N. Témou bol článok venovaný práve spomínanému duelu o majstra sveta v šachu. Denník N dal k tomu bombastický titulok: Zlaté časy ruského času sú definitívne preč.

Ako napísal Ján Gašo, zarazilo ho také radikálne tvrdenie a ešte viac hneď prvá veta, kde sa článok vysmieva slovám Putina o tom, že šach je intelektuálna hra a že Rusi s ním majú úspechy. Je výsmech hejťáckeho plátku azda oprávnený? A tak si Gašo pozisťoval fakty a zistil, že v štandardnom šachu je podľa svetových rebríčkov v prvej stovke 24 Rusov, v prvej 25-ke je to 7 Rusov. Druhou, následnou  krajinou v tom rebríčku sú USA - tí ale majú v  top 100 len 8 hráčov, a v top 25 len 3. Takmer rovnako je to v kategóriach Rapid a Blitz. O žiadnom ústupe ruskej školy teda nemôže byť reč. Celý Gašov článok aj s tabuľkami je tu.

Gašo zistil aj ten fakt, že Carlsen je svetovou jednotkou v rebríčku FIDE  takmer nepretžite od roku 2010, takže tento rok nedošlo  k žiadnemu zvrhnutiu nejakého ruského hráča z piedestálu. Posledné roky sa nič nestalo, čo by čo len trocha oprávňovalo taký antiruský výsmech.

Ale k vysvetleniu ešte niečo chýba. Čo Gašo na webe nezistil,  to je starý mýtus o tom, že za bývalým úspechom sovjetskych šachistov je tzv. židovská inteligencia. Možno to ani niektorí z vás nepoznajú, ale táto téza býva častý argument sionistov, keď sa hovorí o identite židovstva a ich rasy. Áno, píšem rasy, pretože oni sami vyzdvihujú úspechy tzv. židovských šachistov za sovietskej éry ako dôkaz svojich dedičných vlastností. Nepoznáte to? Ak nie, tak to naozaj  zanamená, bez irónie, že o problematike sionizmu naozaj moc neviete. Je to téza o tom, že "mnoho" sovjetskych veľmajstrov a majstrov sveta malo židovský pôvod 

Aby sme to mali komplet, spomenieme racionálne vysvetlenie toho javu zastúpenia hráčov so "židovským pôvodom" medzi vrcholnými sovietskymi šachistami. Je to konieckoncov podobné, ako v iných oblastiach, len je to ešte viac vidno.

Tak za prvé, medzi úspešnými ľudmi sionisti vždy hľadajú tu nejakú spomínanú židovskú babku či aspoň dedka, aby si mohli pre seba ukradnúť úspechy. Preto je aj napríklad medzi hercami toľko modrookých a plavovlasých židov, židov s dolichocefalickými nordickými črtami. A keďže v Európe sme všetci natlačení, keď sa veľmi chce, vždy sa čosi nájde.

Druhý faktor, platiaci všeobecne, ale výrazne vplyvný práve medzi šachistami Sovietskeho zväzu, je čo? Nuž práve to, že v boľševickom Rusku boli pri moci sionistické a židovské mafie. Štát bol totalitný, uvrhol národ do biedy a hrať profesionálne šach bolo jedno z preferovaných povolaní, takže bolo rezervované pre určitých súdruhov. Áno, pre vyvolených súdruhov. Ak si niekto myslí, že v šachu sa nedá podvádzať a že tam platí spravodlivý výkon, tak moc o veci nevie. Sovieti založili šachový zväz, a už to išlo. Nomenklatúra,  delegovanie. Je súdruh náš, alebo nie je? Vsjo jasno, tovarišč. Eto naš i eto ne naš. 

Veľa o tom napísal šachista Korčnyj, sám žid, ktorý zo Sojuzu ilegálne emigroval v 70-tych rokoch, pretože ho monštrum nevybralo za vhodného na plnú podporu pre majstrovstvá sveta - a tak zradil a prezradil, ako to chodí. A pre tých, čo veria iba židom, pripomeniem ešte známeho američana Fishera, výnimočné to dieťa USA, ktorý s týmito praktikami mal tiež dočinenia a dosť sa k nim a s nimi spojeným politickým otázkam otvorene vyjadroval.

Tertí faktor je to, že keď sa už vo vrcholnom šachu pohybujú aj nejakí židia, sú masmédiami práve oni neustále spomínaní, a nežidia sú zabúdaní a odtláčaní do pozadia, do zabudnutia. Tým vzniká dojem, že pomer je iný, ako naozaj je. Toto je výrazne aj inde, v umeni ale aj vo vede (najslávnejší prípad je plagiátor, ale obľúbený masmediálny maskot Einstein)

Toľko jednoduché vysvetlenie tohto šachového mýtu. Dnes však ten mýtus už ani nie je tak moc spomínaný a obľúbený. Ono po rozpade Sovjet Sojuzu už totiž nebolo šachové povolanie až tak zaujímavé, ani nebolo dosť možné využívať  sovietsku sieť na preferovanie svojich, a tak posledný naozaj sionistický žid na čele šachu pred rospadom ZSSR, Kasparov, použil všetky svoje sily a sily svojich ľudí, aby rozbil medzinárodnú federáciu, a tak sa čo najdlšie udržal na vrchole (a teda pri peniazoch). Ovšem pravda sa nedá premôcť, aj Kasparov padol a ajhľa, židia sa akoby z nepochopitelných príčin z najvyšších priečok stratili, na vrchole sa pohybujú skôr etnickí Rusi či Ukrajinci, Indovia, Američania, Japonci či Čínania, Nóri a všetky možné národy. Ej, kurnik, chýba ten Sojuz nerušimij sionistom, chýba, chýba a chýba. Bez neho to už nie je ono, už to tým šlojmom akosi nejde.

Takže, kedže toto v Gašovom článku chýbalo, bolo nutné to takto doplniť. A hlavne upresniť útočný titulok hejtovacích N novín: nie zlaté časy ruského šachu skončili, ale zlaté časy židovského klamstva skončili spolu s komunistami.

 

Reč je, zatiaľ, hlavne o šachu.

Ale inde to bude prebiehať podobne.

 

Pre ilustráciu atmosféry jedno videjko o mladom Magnusovi Carlsenovi. K téme je výborná hlavne tá časť, asi od 7 minúty, kde je zaznamananý turnajový súboj len 13-ročného Carlsena s Kasparovom (vtedy stále v najlepšom veku). Nejde len o to, že Carlsen takmer Kasparova porazil (remízou to skončilo len tak tak - ak neveríte, nechajte si partiu na youtube prehrať aj s komentárom), nejde len o zábery, kde Kasparov fučí a krúti hlavou a jeho súper sa zdvihne a ide trocha unudene obzerať druhé šachovnice, ale ide hlavne o to, že Kasparov prišiel na začiatok partie o pol hodinu neskôr, nepovedal ani slovko ospravedlnenia ba ani len pozdrav, a po remíze, ktorá sa rovnala jeho prehre, opať zo seba nevydal ani slovko pochvaly pre mladého majstra a odišiel prakticky bez pozdravu. Hovorím, Kasparov, na rozdiel od viacerých iných, je očividne nefalšovaný žid.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
0
Náhodný okoloidúci

Nič dôležité nemám v úmysle napísať, len by ma zaujímalo, či Magnus vyrastal v biologickej alebo v adoptívnej rodine.

Buheh

v biologickej. Žiaľ, nepodarilo sa mu dostať do opatery Barnevernetu, iste by bol ešte oveľa lepší...

Mimochodom, keď je reč o vyvolencoch, s tým súvisí aj toto. Nie síce veľmi, ale nemám to kam inam dať a vyvalilo by mi bok, keby som sa o tú prču nepodelil s Vami. Skvelý diplomatický výkon Kohna a ešte šťavnatejšia diskusia :D

https://cz.sputniknews.com/svet/201612084282686-kerry-lavrov-syrie-setkani/

Norman

skutočne dík :-) fakt nie je nič lepšie, ako nefalšovaný smiech

1488

kerrymu ofinu nadvihlo pri toľkej reflexii ... tak nejak vypadajú tie havlove divadelné hry

Slav

Barnevernet kradne deti takmer výlučne slovanským prisťahovalcom, takže Magnus bol v bezpečí

Náhodný okoloidúci

Keď si prečítame, ako sa navonok prejavovali a ako vybuchovali (len emócie, nie trhaviny) tak Garyk Weinstein ako aj sebanenávidiaci Bobík Fischer, tak možno aj pouvažujeme, či predsa len ten Klimov nemal v niečom pravdu.

Buheh

bol dozaista protivný starý blázon, ale tá jeho životná téma o vzťahu medzi mocou a svätou trojicou jevreji/buzeranti/psychopati je, žiaľ, správna. Tú jeho veľkolepú kartotéku keď si človek dopĺňa vlastnými skúsenosťami, nuž, zapadá to všetko pekne ako kamienky do mozaiky. Stovky a tisíce postáv a postavičiek, ktoré fungujú podľa rovnakej šablóny... tam už ani štatistika nepustí.

afinabul

má aj iné, napr videli ste Klusa a Kaliňáka na TA3? = dvaja čo si j*bú do huby

Buheh

jedna vec: Klimov veľmi často opakoval starú poučku: diabol má tendenciu k sebazničeniu.

Mňa už od detstva trápi jedna očividná nezrovnalosť: nech už má globálnu moc ktokoľvek, ako je možné, že hospodári s planétou takým spôsobom, ako keby mu snáď ani nezáležalo na tom, či tu budú prežívať aj jeho vnúčatá a pravnúčatá?

Vysvetlenie v duchu Klimova je jedno z mála takých, ktoré dávajú zmysel: že páčkami hýbu degenerovaní buzerantskí psychopati, ktorí s potomkami nerátajú a zaujíma ich iba dnešok a prasačiny.

Je aj niekoľko ďalších možnosti, ale prídu mi menej pravdepodobné. Niekto napríklad tvrdí, že jednoducho na svete žiadny jednotlivec či skupina nemá toľko moci, aby mohol veci pohnúť správnym smerom – boháči sa medzi sebou ruvajú o to, kto zarobí viac peňazí a planéta sa rúti do pekla. Iní debili sa spoliehajú na podzemné úkryty či perspektívu osídlenia Marsu. Pacienti už za hranicou retardácie veria, že za tým všetkým sú jašteri, ktorí potom odletia na nejakú inú planétu. A úplne najbeznádejnejšie prípady, to sú tí, čo tvrdia, že veď to nie je také zlé.

Ale mne z toho zatiaľ vychádza najpravdepodobnejšie ten Klimov.

Norman

nech už tomu vládne ktokoľvek, akékoľvek príčiny, je v podstate nepopierateľné, že svoju moc nezvládajú a zneužívajú.
To je presne ono.

Slav

Ten šašo Matovič! Po Dankovom novom návrhu zákona o rokovacom poriadku v parlamente prirovnal svojich poslancov, že budú mať práva ako Židia v koncentračnom tábore. Danko ho následne rieši za hanobenie rasy a proti Matovičovi protestovala aj židovská obec. Matovič je rozčarovaný. Veď on nemyslel nič zlé na Židov. Naopak, on sa im chcel zalíškať, citovať ich, stotožniť sa s nimi. Veď dnes sa každý chce zalíškať Židom predsa.

Ale ten šašo nepochopil, prečo sa vlastne Židia urazili. Ich neurazili slová, ktoré vyriekol, ich urazilo to, že on PRIROVNAL SEBA A TÚ SVOJU SVOLOČ K ŽIDOM!!! Toto je skutočný dôvod rozhorčenosti židovskej obce! A teraz je celý ten trápny Matovič na smiech!

Náhodný okoloidúci

Danko SNS-ku vykastroval, oslepil a ochromil. Zostala len značka bez obsahu. Aj preto tak ide po krku Kotlebovi.

slaven1

Danko je hit slovenského internetu: http://www.mojevideo.sk/srch/danko/

Ľubov

toto,čo ostalo z SNS,mojej strany,okrem posl.volieb,keď sme volili M.K.,som bola volič SNS.Jediné,dôstojné riešenie by podľa mňa bol odchod do ústrania,alebo ako to presne nazvať.Nezúčastňovať sa nijakým spôsobom politického diania aspoň 2 volebné obdobia .
Ide aj o to,že sme sa zmenili aj my,voliči SNS.Vidím to na sebe."Vtedy",po roku 89 boli prioritou otázky slovenské,netušila som,že sa to tak dramaticky rozšíri a pre mňa sa stane najdôležitejšou témou zastavenie genocídy bielej rasy.

Takže,predsa len istou ľútosťou konštatujem,že SNS adieu.Je to aj kus môjho života,ale takto to chodí.

Ľubov

Ešte by som doplnila,pretože som naozaj objektívna,že Andrej Danko má skutočne symetrickú lebku.Pretože veľa a rada čítam,všimla som si aj istú fyzickú podobu s francúzskym kráľom Filipom IV. Le Bel.Keby mal dlhé blond vlasy,podoba by bola ešte výraznejšia.Ale to ozaj len tak na okraj,ako zaujímavosť.:)

Náhodný okoloidúci

To bolo neskutočne ponižujúce, keď majster sveta a navyše s tým správnym pôvodom dostal remízovú nakladačku od 13-ročného árijského frkana... To sa neodpúšťa.

Jeshitake Kakakashu

http://hnonline.sk/svet/875592-britania-prijala-novu-definiciu-antisemit...

"Antisemitizmus je také vnímanie Židov, ktoré sa môže prejaviť ako nenávisť voči Židom. Slovné a fyzické prejavy antisemitizmu sú namierené proti židovským aj nežidovským osobám a/alebo ich majetku, proti inštitúciám židovskej komunity alebo náboženským inštitúciám"

"proti inštitúciám židovskej komunity" - napr. World Zionist Organization (hebrejsky: הַהִסְתַּדְּרוּת הַצִּיּוֹנִית הָעוֹלָמִית‎; HaHistadrut HaTzionit Ha'Olamit) ...

Norman

No práve - časy klamu sú preč, musia vydávať (ďalšie) zákony.

Jeshitake Kakakashu

Zákernosť súčasného právne pozitivistického systému spočíva v tom, že už nie je dôležitý text zákona, prijatého riadne zvolenými zákonodarcami, ale právna hermeneutika – výklad kontextu jeho použitia.

Tento výklad určujú nikým nevolení agresívni lobbysti, presadzujúci záujmy individuálne alebo záujmy menšinových skupín krajiny.
Tento príklad brexitovej akrobatky ktorá po útokoch na Poliakov odrazu pocítila potrebu záväznej (!) spoločnej definície antisemitizmu je nádherná ukážka úplne perverzného chápania demokracie a práva!
http://www.timesofisrael.com/british-pm-hails-remarkable-tolerant-israel...
http://www.timesofisrael.com/britain-to-adopt-expanded-definition-of-ant...
Ale uveďme celý kontext prípadu.
Media Education Foundation sa začala zaoberať problémom manipulácie verejnej mienky USA. Okrem iných filmov ponúka film
http://mediaed.org/occupationmovie/
http://www.globalresearch.ca/film-review-occupation-of-the-american-mind...
Vypukla obrovská panika a séria protestov.

Ak začneš sledovať reťaz udalostí tak veľmi rýchlo zistíš, že sa za pomoci médií vytvára nátlak na súdnictvo prostredníctvom vytvárania interpretačného kontextu!

U nás vypukla hystéria okolo „extrémistov“. Predstav si, že by u nás na Slovensku niektorí politici začali hlásať podobné „myšlienky“:
http://www.globalresearch.ca/new-ad-campaign-in-college-papers-calls-out...
Kotleba je nežný baránok ... :-D

Porovnaj to s lážo plážo rečami Hríba a Gála:

http://www.tyzden.sk/podlampou/34863/pod-lampou-s-fedorom-galom-na-plazi...

Norman

Ja s tebou súhlasím. Názov článku je parafrázana titulku z Deníka N, ten hovoril o zrútení, ale nemienim vôbec vzbudzovať dojem, že by moc sionistov, špeciál v Británii a USA, bola nejako slabšia. Skôr naopak - všetky tvoje linky jasne ukazujú, akí sú to neskonalí fanatici. A treba aj na príklade tej britskej xantipy, alebo na príklade Hríba, alebo všeobecne angloamerickej mocenskej vrstvy pripomenúť, že naozaj nejde (len) o židov (ako napríklad to bradaté šušlave bezprízorne nemehlo Gál), ale naozaj o "sionistov" - o akýchsi židovstvom-sionizmom posadnutých kresťanov. To sú výkvety fanatizmu. Židia aspoň vedia, že sa jedná o moc, o peniaze a o mafiu, tamti kreténi belošskí sú úplne vymletí a nekontrolovaní žiadnou vnútornou zábranou.

Považujem za prirodzené, že Británia sa po brexite, po odchode z EU, vráti k svoje otvorenejšej sionistickej politike - ale aj tak je miera sionizmu tej zubatej britskej kobyly neuveritelná a nevysvetlitelná ináč, než pridrbaným náboženským zápalom.
Alebo drogami a totálnym ovládaním.

Nuž, potrebujeme nových ľudí, čo vedia slová povedať priamo.

Sinuhe

to tej britskej kobyle napísal Nick Kollerstrom v otvorenom liste:

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=144037

Sinuhe

odkaz na výbornú Kollerstromovu reakciu na čudesný antiantisemitský zákon, ktorý presadzuje v Británii Terka Májová. Zento zákon si zasluhuje nie jednu reakciu. A tak pridávam druhú: Gilada Atzmona, ktorý to zase raz perfektne zhrnul do perfektnej úvahy.
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=144150

Jeshitake Kakakashu

prevezme túto definíciu!

Opakujem, pomocou záväzných definícií pojmov sa vytvára kontext pre výklad práva, ktorý nebol schálený v parlamente. Je to brutálny antidemokratický krok bez reálnej podpory väčšiny!

Napríklad tento pán

https://www.youtube.com/watch?v=zM2fXTkjU2E&feature=youtu.be&t=236

by mohol byť obvinený z antisemitizmu!

Norman

Ja by som nepovedal, že "prevezmú" nejakú definíciu.
To by bolo ako keby si obliekli nejaký nový kabát.
Ale ono je to tak, že si nič nové neoblečú - naopak, len zhodia zo seba tú maskovaciu slniečkarsku "demokratickú" deku.

Taký malý, ale dôležitý rozdiel.

Postupne z nich zvlečieme všetky ich masky a kože.

Jeshitake Kakakashu

http://tv.hnonline.sk/bc98fc7b-e665-433e-92e7-ef6038efdf8d

Toto je ukážka klasického "majiteľa pravdy", extrémistu čo bojuje proti extrémizmu, demokrata ktorý považuje za úspech zakázaný koncert, propagátora vymývania mozgov už na základnej škole.

Čo je to za psychologický typ, ktorý iných obviňuje z popierania faktov a sám ich popiera?

Krásne to popisuje C. G. Jung :

http://carljungdepthpsychology.blogspot.sk/2011/09/carl-jung-quotations-...

Poviem zjednodušene a uvediem príklad:

Človek ktorý je v podvedomí patologický antisemitia a xenofób je pod tlakom spoločnosti (médií, politikov, samozvaných "expertov" ako je tento starý hlupák, dokonca mu hrozí súd a väzenie za jeho názory).

Chce "zapadnúť" a celý posratý od strachu pred dôsledkami si vybuduje masku - osobnosť verejne ukazovanú na verejnosti (ktorú nazval Jung "Persona"). Svoje vlastné podvedomé pudy projekuje na iných (predpokladá aj u druhých, že majú podobné problémy ako on).

A tak sa stane, že bojovník proti konšpiračným teóriam si vybuduje vlastnú konšpiračnú teóriu, v ktorej oficiálna (mainstreamová) "pravda" je jeho vlastná a všetko iné je konšpirácia.

Latentný antisemita sa líška každému Židovi. Myslíte že je náhoda, že najväčšími bojovníkmi proti antisemtizmu sú Francúzi a Anglosasi?

Naopak veľa položidov generalizuje a nenávidí všetko židovské práve preto, aby popreli svojich predkov. Jozue Stalin bol nádherný príklad. Ďalší úsmevný príklad je
http://www.ibtimes.co.uk/hungarian-anti-semitic-leader-moves-israel-afte...

Práve preto, že nemám tento podvedomý problém, budem kritizovať sionistov a výčiny niektorých Židov, ktorý používajú holocaust a obviňovanie iných z antisemitizmu na zakrývanie drzých lumpární resp. svojej neschopnosti! A preto ma hlupáci latentní antisemiti budú obviňovať z antisemitizmu!

Norman

aký odpad teraz používajú na "antifašistickú" prácu. Smatana, Benčík ... chorí nepodstatní vyčerpaní ľudia. Ak by sa aj urobila diskusia s nimi, je to ako diskutovať s prázdnym vzduchom, či s prdom - ten aspoň počuť. Ale tamto?
kde sú dnes tí hrdí samsonovia, mesžnikovovia, gálovia, šebejovia a iní nadutí "bojovníci". No hej, talmudista sa predvádza, len keď je situácia jesnoznačná. Keď sa ukáže nejaký kotleba, pošle na útočenie a podrážanie nejakého chlpatého podliaka, najlepšie šabatgoja.

Čo sa týka antisemitizmu, platí to, že antisemita je ten, koho nemajú radi židia. To sa teda nedá ovplyvniť a je to ich problém, koho tak označia. Mne je to úplne jedno, nik mi samozrejme nemá čo prikazovať, čo mám alebo nemám mať rád, ani nemá právo ma nejako označovať.
A tak si to ani nik nedovolí, heh.

K tomu Hungarian leaderovi, o ktorom sa ukázalo nielen že je žid, ale že aj naozaj patrí do Izraela - je vidno, že najviac "nacistických" provokácií robia sami židia. Zámerne, cielene, organizovane. Myslím, že aj náš kamarát Bránik by mohol o tom rozprávať.

Ľubov

Jeho zaujímaš iba a jedine Ty,takže je to Tvoj kamarát :).Len by som Ťa chcela poprosiť,aby si sa mu venoval primerane,lebo sme tu aj my,ďalší kamaráti so svojimi problémami,však vieš.

Norman

sa o nás zaujímať od chvíle, keď prišiel na to, že sa vôbec nehodíme do profilu.
Napríklad si tu vôbec nerobíme srandu z holokaustu.

Náhodný okoloidúci

Len úchylní duševní mrzáci pokladajú smrť za zábavu a je jedno, či je to smrť človeka alebo zvieraťa. A nie, nie som vegetarián a mám rád aj čierny humor, ale len po určitú hranicu.

Norman

O smrti naozaj nie je reč - reč je o náboženstve holokaustu. Ale ani z toho si srandu nerobíme. A hlavne to náboženstvo vôbec nespochybňujeme a nepokladáme ho za maličkosť.

Jeshitake Kakakashu

Ako fenomén ľudskej psychiky (Jung to nazval "psychická realita") je pochopiteľný a môže byť predmetom seriózneho výskumu.

Upozorňujem na dva interesantné aspekty, ktoré fanatici predvádzajú v úplne iracionálnych dimenziách:

1. Magické kabalistické číslo 6 miliónov, ktoré prepovedali rabíni dávno pred Hitlerom. Odmietajú vecne diskutovať na tému http://www.thebirdman.org/Index/Jews/Jews-History&ScripturalOriginOfThe6...

2. Nevedia odpovedať na otázku, kedy sa stanem popieračom holocaustu - ak tvrdím že ich bolo 5999999, 600000 alebo 6000?

Skúmaním demografických údajov sa k nejakej objektívnej pravde s presnosťou na 10% nedopátraš. A tak sa pýtam, ak sme prijali zákon v ktorom popieranie holocaustu je trestné, kto určí, že za nejaký názor (číslo) môžem ísť do kriminálu?

V tomto kontexte si je treba vypočuť https://www.youtube.com/watch?v=ATe0UgU5M9U !

Ľubov

Mohol by si ,iba veľmi stručne napísať,čo ten pán hovorí ? Je taký starý,tak ma to zaujalo,vďaka.

Norman

Ľubov, neviem, či ti náš ďalší kamarát Ješitake odpovie, vysvetlí, prečo z jeho pohľadu sem toho starca dáva.
Ale v podstate tu ten Leibowitz len tvrdí, že už to ľudia či špeciál židia preháňajú s tou posadnutosťou (religiózneho) výkladu dejín. Špecial začal a opakoval aj neskôr, že to paltí aj o holoakuste - že to nie je žiaden religiózny fenomén.
To je tá téma, jednou vetou.
V podstate teda nič nejak zaujímavé či objavné nehovorí. Rozumieš, je to jeden príklad drobnej opozície, ktorú ale aj tak nik nepočúva. Ani medzi židmi, ani mimo.

Ľubov

Veď ja viem,že náš kamarát Ješitake sa chce rozprávať s Tebou,nie so mnou.Tak dík,si dobrý ,že si to čiastočne preložil,mňa zaujal predovšetkým vizuálne,vyzerá ako postava z románu Zelená tvár,aj meno má malebné.Ale tušila som,čo hovorí.Aj tak ho už nikto nepočúva,možno je už mŕtvy.

Dopadol chudák ako ja,keď som chcela hovoriť o rytieroch:).

Norman

že by sa chcel rozprávať so mnou - ale vidíš, toto je internet, tu nik na otázky neodpovedá.

Čo sa týka toho rozprávača - aj keď si odmyslíme špecifiká dané jeho pokročilým vekom, je to dobrý príklad genetického chceného či skôr nechceného experimentovania s inbreedingom.
Ako pri každej rizikovej činnosti, dá sa občas vyhrať, ale veľmi často aj veľa stratiť.

Ľubov

ale veď to sa stalo aj Habsburgovcom.Ale hovorme tomu radšej neutrálne,že sú autentickí.

No ale jedno je isté, ak pôjdeme naznačenou cestou desiatich rodov,čo všade okolo nás pozorujeme,že sa to d e j e ,budú výsledky,aké si predstaviť neviem,ani pri najväčšej fantázii.
Starých učiteliek už niet a tieto mladé,a najmä aktívne ma desia.Našťastie,o pár dní sú Vianoce a potom by mohol byť január.

Norman

Ale ja nehovorím o len degenerácii, ale práve aj o tom, že inbreeding má či môže mať aj svoje pozitíva.
To je ten rozdieľ proti štandardnej predstave.
Preto sa ho rôzne tie klany držali tak zaťato. Nie je to len o rasovej/genetickej separácii, ale vyslovene dalo by sa obrazne povedať o "genetickej alchýmii".
Toto je jeden z ich motívov. V určitom zmysle slova je to (genetická) "čierna mágia", tak to chápu aj mnohí ich priaznivci aj mnohí ich odporci - iracionálni ľudia sú proste na oboch stranách barikády a iracionalista dokáže veci vnímať iba iracionálne - ale je v tých veciach bezpochyby aj určité racionálne jadro. Spomínam to preto, aby sme si uvedomili, že aj to je jeden z faktorov ich vplyvu. Proste riskujú. A riskujú preto, lebo sa nevedia ovládať.

Podobné tendencie nie sú prirodzene spojené len s "židovstvom" na Západe, úplne analogické mechanizmy a paterny sú aj v indickej kultúre a rovnako aj v čínskej. (nehovorím, že som nejaký expert na Indiu či Čínu, a ani netreba - stačí sa trocha o to zaujímať a nájdu sa tam podobné "čierne prúdy"). A, konieckoncov, aj na Západe je niekoľko podobných ale iných prúdov - aj vrámci islamu alebo kresťanstva. A to ani nespomínam momentálne zatlačený a teda aj nám neznámy svet nordickej tradície.

Je to proste zahrávanie sa so silami, ktoré je ťažko ovládať - a aj to tak potom vo svete vyzerá. A opakujem, nemyslím na žiadne okultnosti - proste prirodzené ALE nám všetkým, teda aj týmto radoby okultistom a pažravcom, výrazne neznáme veci a zákonitosti.

Jeshitake Kakakashu

Semiti majú svoj "Volksgeist" a treba si dávať pozor, aby sme ho negeneralizovali!

Yeshayahu Leibowitz je pekný príklad intelektuála, ktorý bojuje proti rozprávkam demagógov a je teda ona svetlá výnimka, pre ktorú by sme mali vždy používať výraz niektorí Židia a pokiaľ sa to dá SIONISTI (lebo ich množina nie je totožná s množinou chucpe :-D).

Nenávidia až za hrob :
"http://www.tabletmag.com/jewish-arts-and-culture/129034/stop-yeshayahu-l...

Jeshitake Kakakashu

Bol špičkový intektuál, profesor biochémie a neuropsychológie, ktorý sa netajil svojimi radikálnymi názormi na fungovanie štátu Izrael.
Ak niekto verejne hovorí o judeo-nacistoch v Izraeli, rozhodne to nie je to „jeden príklad drobnej opozície“ ...
https://www.youtube.com/watch?v=zM2fXTkjU2E&feature=youtu.be&t=236
Sionisti ho nenávidia aj 20 rokov po smrti :
http://www.tabletmag.com/jewish-arts-and-culture/129034/stop-yeshayahu-l...

Norman

No. tá opzícia nie je určite nejako veľká, a ani moc vplyvná.
Určite je tá mimožidovská väčšia a lepšia, ako tá židovská. Nepotrebujem autoritu - "ajhľa, aj nejaký Izraelec si to myslí". Myslím, že nik z nás nemusí počúviť nebohého profesora biochémie aby vedel, čo je vo veci.

Ale inač súhlasm s pripomenutím, že naozaj nejde o "židovstvo", lebo to je ten najmenej presný až umelo vytvorený pojem, prvá pasca.

Norman

Nuž, ide asi práve o to, že niet dosť ľudí, ktorý by tento jav, teda židovskú psychiku, jednoducho rozložili a ukázali v tej jej prostoduchosti. Pretože naozaj - nejedná sa o nič zložité, len nik nemal možnosti to preskúmať a hlavne poskytnúť verejnému diskursu - pretože ten je chránený "antisemitizmom", samozrejme.
Ešte šťastie, že kým "holokaust" je náboženstvo, ktoré má rovnaké meno ako zákonom chránená téza (mal by som napísať "hypotéza" - ale to by som prejavil, čo si o tom myslím, a preto som napísal plne a úctivo "téza"). Teda, opakujem, jestvuje téza o "holokauste" ako o historickej udalosti, ktorá je tabu, a tak nechtiac je tabu aj "holokaust" ako "psychická realita". Ergo, nemožno sa baviť ani o židovskej mentalite "holokaustu", pretože žiaden sudca by so svojím IQ nebol schopný pochopiť rozdiel medzi týmito dvoma predmetmi.

Nechajme to teda bokom a zamerajme sa na iný nespochybnitelný fakt súvisiaci s týmto a s tvojím linkom. Na číslo 6.
Opakujem, či už sa priemyselné zabíjanie stalo alebo nie, či už je "náboženstvo holokaustu" znesiteľné a pochopiteľné, alebo nie, či je to sprostý beznádejný podvod, alebo nie - to je egál. Podstatné je pre nás to číslo.
Pretože, bezpochyby sa dalo použiť iné číslo, iný odhad. Nik nevie, koľko bolo obetí, a tak sa kľudne mohlo odhadovať 2 milióny, 3, 4, alebo aj desať. Pretože naozaj, aj 2 milióny, ba aj 1000 či 100 či jeden človek zabitý len kvôli svojej skupinovej identite, je - ako indikoval aj Náhodný okoloidúci - priveľa. O tom nemožno pochybovať. Akékoľvek väčšie číslo by teda bolo politicky a morálne dostatočne hrozné.
Ale ktosi v židovskom či sionistickom vedení presadil číslo 6.
Len si to predstav - od morálneho tlaku na verejnosť záleží celá budúcnosť vznikajúceho či nového štátu Izrael, ba budúcnosť židovského náboženstva či etnika ako kultúrneho javu - teda veľa ak nie všetko závisí od hodnovernosti daného mému - a vedenie, nie aby použilo nejaké reálne nezdiskreditované číslo, postaví celú túto budúcnosť na už zdiskreditované mýty o 6 miliónoch z prvej svetovej vojny, z Ukrajinských masakrov, zo staroveku - všade tam číslo 6 figurovalo. A hlavné mozgy sionizmu sa napriek tomu nedokážu ovládnuť, aby ho znova, toto ix krát už znásilnené číslo, znova nezneužili.
Chápeš teraz trochu tú ich slabinu, tú ich chorobnú deformitu?

Je jedno, koľko dotyčná kultúra dokáže nazhromaždiť v nejakej historickej epoche nejakou zhodou okolností sociálneho potenciálu - toto je ukážka jej základnej slabosti.
Zdá sa to maličkosť, väčšina populácie sa samozrejme nad tým nepozastaví, nieto ešte sa zamyslieť či explicitne pochopiť, a zdá sa, že sionistický mýtus sa napriek tomu presadil - ale tento sionistický spôsob myslenia svedčí o ich obmedzenosti, o ich neprekročiteľných limitoch.
A to hovorím o ich elitách, pretože prirodzene tí majú tieto základné veci na starosti.

Disclaimer: ak niekto toto nepochopil, alebo pochopil zle, nech si uvedomí, že to nie je tak, ako sa mu to javí a nech nerobí cirkus. Ak by som naozaj chcel popierať holokaust, robil by som to inak.

1488

Sú to príklady z vyššej matematiky, kde interaguje toľko neznámych, že ak by to nebolo zakázané skúmať, výsledok by bol na tú dynamitovú cenu.

Z článku
https://beo.sk/sloboda-prejavu/868-prezivsi-holokaustu-ma-problem-zodpov...

„OTÁZKA: Dobrý deň, dnes je popieranie holokaustu vo väčšine štátov trestné a preto všetky teórie, ktoré čo i len trochu spochybnia túto historickú udalosť, nemajú nádej byť preverené, ale napriek tomu v Osvienčime bola zmenená pamätná tabula zo 4 000 000 zavraždených na 1,5 milióna. Tým pádom by aj celkový počet hlásaných 6 000 000 zavraždených by mal byť zmenený na 3 500 000, alebo sa tých 2 500 000 našlo v nejakom inom pracovnom tábore?“
Vlastimil Sloboda

ODPOVĚĎ: Šest milionů zahynulých židů pochopitelně nepřišlo o život pouze v Osvětimi, je nutno říci, že před zahájením továrny na smrt v Osvětimi bylo v Polsku několik likvidačních koncentračních táborů. Ty byly postupně likvidovány taky a na jejich místech jsou dnes louky. S ohledem na to, že první KT byly postaveny na bázi likvidace výfukovými plyny, se ukázalo, že je pro záměry nacistů nedostatečné. Byly proto vymyšleny KT obsluhované plynem Cyklon B a organizačně vylepšeny, aby bylo možno v co nejkratší době splnit přání nacistů a vymýtit všechny židy v Evropě.
Oldřich Stránsky

Jeshitake Kakakashu

1. V koncentračných táboroch nelikvidovali iba Židov.
2. Počas II. svetovej vojny priniesli miliónové obete aj iné národy, najviac Rusi. Teda bez ohľadu na reálny obludný proces likvidácie Židov nie je možné výpočty počtu obetí založiť na pochybných demografických štatistikách poklesu počtu Židov na územiach ovládaných Nemcami. Aj keby Židia spolupracovali s nacistami, s ohľadom na bombardovanie a obete na frontoch by došlo k významnému poklesu počtu Židov v "III. ríši".
3. Je nepochybné že číslo 6 miliónov má mystický až kabalistický význam pre Sionistov.
4. Je nehorázne, že diskusia okolo tohoto čísla je považovaná za trestný čin, právne dôsledky môžu byť veľmi závažné! https://www.beo.sk/biografie/148-david-irving-z-druhej-strany

Náhodný okoloidúci

https://cz.sputniknews.com/svet/201612294438390-karjakin-carlson-sachy-s...

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D1%8F%D0%BA%D0%B8%D0%BD...

https://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Karjakin

Karjakin considers himself Russian rather than Ukrainian, and supports the 2014 Russian annexation of Crimea (from Ukraine) and Vladimir Putin. He is Orthodox.

To sem dávam len tak, ako zaujímavosť...