Nevzdelané hovado v TV

Veronika Remišová z OĽANO keď sa pomýli, tak aj pravdu povie. Po tom čo dnes v relácii RTVS vicepremiér Peter Pellegrini prichytil nepripravenú Remišovú v priamom prenose, ktorá nedokázala odpovedať na jeho otázky, sa následne Remišová preriekla a vyslovila onu pamätnú vetu. Síce sa pomýlila, ale v podstate povedala pravdu, pretože moderátor Martin Strižinec mal dnes veľký problém s objektivitou a nestrannosťou a výdatne Remišovej počas celej relácie pomáhal v diskusii s Pellegrinim...

https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac/photos/a.386500414769454.94339...

Norman
Aman Againsttime

Presne tak - tupé nedovzdelané hovado 1.stupňa. Toto nám ponúkajú Matovič a spol: primitivizmus, nekompetentnosť, afektovanosť, hystérie, abrahámovský fanatizmus, nenávisť a rozoštvávanie.
Veľmi ma trápi, že sa v našej krajine nájde až cca 9-10% z voličstva, ktorí sú schopní toto voliť a ešte si pre to budú pripadať morálne "superiórni". Poznám totiž ako tak ich volebný elektorát - a áno, je to obyčajná spodina.

Norman

že to ten oficiálne liečený psychiatrický pacient ponúka - je to zatiaľ posledná osoba, čo rovnako zatiaľ s ním v politike vydržala.
Horšie je, že toto seno dokáže nejakých desa percento voličov žrať, že seno spojené s týmto hovadom, teda takzvaná opozícia, dokáže priviesť ľudí na námestia - v roku 2018.
naozaj, pacient môže mať rôzne choroby, ale keď je mozgovo mŕtvy, tak ho ťažko liečiť.

Potiaľto som to napísal, než som prečítal tvoj druhý odstavec.
A veru, aj keď voličsky je to len tých ich pár strán, ktoré spolu nemajú ani tú parlamentnú väčšinu, aj tak sa pýtam - kde je ten zvyšok a čím je postihnutý? Afektovanosť, emócia, neschopnosť použiť silu a presadiť sa - to celé si nesie tunajšia slovenská kultúra. Ale to nie je autenticky slovanská ani slovenská - to je proste ten sajrajt, čo je tu namiesto nej. Blato, gebuzina, ako hovorí Vasky síce v inom kontexte, ale vhodné - sračky šťanky.

Ono je to proste ako s prácou - bez potu nie sú výsledky. A tak aj vo veciach národných a verejnospoločenských - bez akcie a tlaku ľudia zostanú len otroci.
Občania Slovenskej republiky sú otroci - ako formálne, fakticky, tak aj mentálne. Bohužiaľ, tak ako sa politicky za tých 30 rokov skoro nič k lepšiemu nezlepšilo, skôr k horšiemu, tak aj mentálno kultúrne je ten proces na Slovensku ako začarovaný.
Neviem, podobnosť s Ukrajinou aj Poľskom začína byť bohužiaľ čoraz jasnejšia, hrozivá.

Toto boli zasa dva týždne, kde slovenský národ a jeho maďarská menšina, bez ohľadu na čokoľvek, čo príde, prejavila svoju otrockú mentalitu. Nie že by to bolo niečo až tak neočakávané, veď choroby sú rôzne. Ale niektoré sú proste chronické, a to je potom ťažko.

Nech už sa stane čokoľvek, v blízkych dňoch či budúcnosti - táto dvojtýždňová fraška okolo jednej typickej sakrálnej vraždy je sama o sebe už dokonaná hanba v análoch slovenskej histórie.

Náhodný okoloidúci

Strižinec kvákal čosi o úplatkárstve a potrebe konexií vo vysokom školstve, Pellegrini ho odpoveďou zaskočil a umlčal.

https://www.hlavnespravy.sk/pellegrini-vysachoval-moderatora-rtvs-strizi...

Ide však o niečo iné a oveľa podstatnejšie.
Korupcia a klientelizmus sú trestná činnosť, čiže ak má Strižinec informácie o korupcii a klientelizme vo vysokom školstve, podľa platných zákonov je povinný informovať o tom orgány činné v trestnom konaní. Ak informácie nemá a len trepe nezmysly a vypúšťa nepodložené obvinenia, ministerka školstva má plné právo zažalovať ho za poškodzovanie dobrého mena nášho školstva.

shipka45

Priznáva sa Matovič k vraždám ? viď 36 min. videa " Miľník, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice, by, predpokladám, mohol konečne spôsobiť aj, by som povedal, návrat k svedomiu pri poslancoch Smeru“ O ňom sa vie, že len vtedy povie pravdu, keď sa pomýli.... >>>> https://www.ta3.com/.../tb-olano-o-odchode-r-kalinaka-z...

slaven1

a teda tvoj nadpis nesedí, práve naopak, jej výrok je presne v súlade s jej vzdelaním "Mne tu odpovede kladie [scenárista]".

mino

to nazývali naši rodičia, pra... rodičia

Náhodný okoloidúci

Herci sú vo svojej najpodstatnejšej podstate profesionálni klamári - na javisku stále predstierajú, že sú niekým, kým v skutočnosti nie sú. A predovšetkým na javisku len papagájujú naučené cudze texty. Mnohým to zjavne vliezlo do špiku kostí a sú takí aj v živote mimo javiska.
He-e-e-e-e-e-e-e-e-e-rečka.

slaven1

Herec je, presnejšie povedané, napodobňovač (imitátor). Imituje, napodobňuje iné povolania. Hrá sa (klame), že je niekym kým nie je.

Všeobecne napr. neodporúčam svojim známym mať za ženy a frajerky herečky, lebo dotyčný muž nikdy nevie, že či ho herečka naozaj ľúbi,a lebo mu to len hrá.

https://www.mojevideo.sk/video/2be3a/vasky_o_hereckach_reziseroch_ci_div...

Sinuhe

nám defilujú zástupy hercov resp,. ľudí z tzv. šoubiznisu. Ergo ľudí, ktorí si uzurpovali nárok byť akýmsi "hlasom ľudu", či "svedomím ľudu" v tom lepšom prípade, v tom horšom a častejšom prípade aj akýmisi etalónmi ľudksjem údrsoti a morálky. V uvedenej relaácii sa títo ľudia prezentujú ako totálne vymletí hlupáci. Nejde o to, že niektoré otázky sú veľmi špecifické a zamotané a samoúčelné, ale týmto otázkjam na roveň sa v danej súťaži dávajú aj otázky, ktoré by mal bez problémov zvládnuť priemerný maturant. Naše herci a podobné "celebrity" - a pokojne k nim priraďujem aj pani Remišovú, aj keď túšim v relácii Dobré vedieť ešte nesereploval - to nezvládajú a ja sa desím, že takíto hlupáci sú médiami pretláčaní ako ľudia smerodajní pre ovplyvňovanie verejnej mienky a ďalšie smerovanie našej spoločnosti. Kedy to také negatívne spoločenské dopady, tak by som sa nad hlúposťou a nevzdelanosťou týchto komediantom iba pousmial, ale takto to vnímam ako tragifrašku s dopadom na nás všetkých.