Úbohosť Nicholsonovcov

Je to síce fraška, ale títo dvaja agenti výrazne prispeli k tomu, ako hlboko klesla na Slovensku politická kultúra.
Ten hlavný z nich, Nicholson, je zapletený aj vo vražde. A vlastne nie jednej. Je zapletený s mafiánmi, s ktorými si tykal. Hnus. Hnus a hnus.
A tá krava sa dodnes pretŕča v parlamente. To je taká úbohosť, pohana a urážka, až je mi blivno. To sú ľudia, ktorých odmietam rešpektovať.

Norman
Roland Edvardsen

Podarený párik zločincov, skoro ako Bonnie a Clyde :-). Btw, ich obchod, teda chcel som napísať manželstvo, vraj skrachoval potom čo agent Nicholson zistil, že je paroháč. Simplemente Lucía potom, čo ju vykopol z domu, istú dobu vraj prespávala aj v jednom zo Sulíkových bytov. Platiť nemusela - teda aspoň nie peniazmi. :-) To nech sa potom dotyčná nečuduje, že si z nej ostatní robia prču fake záznamom o prostitúcii. Každému to, čo sa k nemu hodí. :-)

Nicholsonová, Cigániková, Matovič, Mazurek, Kollár, Krištúfková, atď, atp. - aj toto je dnešná politická úroveň, dnešná fraška, dnešná Kalijuga. Veru, máš Norman veľkú pravdu, že u nás môže politiku robiť naozaj ktokoľvek. Aj takéto nedovzdelané bomogá, aké som uviedol.

Murkoslav

Aj Mazureka považujete za nedovzdelanca a hádžete ho do jedného vreca s vretenicami ? To je zvláštne. Ale každý má právo na svoj, aj keď chybný, názor. Možno Mazurek nedosahuje početnosť či vážnosť akademických titulov ktoré vlastníte vy. No na rozdiel od ostatných vreteníc musím Mazurekovi uznať úprimnú snahu o zmenu systému k lepšiemu. A hlavne: išiel z kožou na trh, a s topánkami do terénu, na rozdiel od množstva internetových zápecníkov, mňa teda nevynímajúc.

Roland Edvardsen

Ale prosím ťa, typy ako Mazurek narobia viac škody než úžitku. Ak si myslíš, že treba chváliť každého, kto ide s kožou na trh, tak sa mýliš. Mazurek jednoducho trpí Dunnig-Krugerovou chorobou, to je všetko. A áno, lepšie by urobil, ak by ostal zápecníkom.